Návrh srazu (jsem zas zpět :D)

Příspěvků
6,414
Francesco Totti AS napsal:
na ofiko stránkách je napsaný, že s udine hrajem 10.3

Já to měl z Gazzetty. SOBOTY máme ten Juventus 16.2., Udine 9.3. a Parmu 30.3. Jinak je všechno neděle. Proto to jinak nešlo. Teď doufat, že to ti žabaři z asociace nějak nezměněj.
 
Příspěvků
116
Sushi napsal:
nepražáci si to mimochodem nějak vymyslete s bydlením, kdysi jsem nabízel místa u mě, ale to už moc neplatí, co má ségra dítě tak se tyhle věci trošku zkomplikovaly

takže buď si vyhlídněte nějaký busy, tomu já moc nerozumim, nebo hostely... internet máme všichni, já bych vám rád pomoh, ale obyčejně hotely v praze neshánim, až na výjimky, takže o nich vím míň než my... maximálně vám můžu poradit zónu nebo tak


toto budu řešit až na místě :lol:

když tak první bus jede do mých končin myslím v šest ráno :smoke:

jen bych potřeboval nějaké bližší info kde vás najdu, popřípadě nejlepší cestu z Holešovic :Ok:

a propo nejede někdo ze severu Čech?
 
Příspěvků
6,414
Pojedu klasicky se SA z Brna. Kdo se bude chtít případně tu přidat, můžem se domluvit. Předpokládám mezi pátou šestou být v Praze, z Florence to vezmem do Giallorossy pěcha, dáme pizzu, a dál už to povede do nějakýho toho sportbaru Sushi ;-)
 
Příspěvků
24,003
koukám, že ten sportbar přesunuli z ulice ve smečkách do týsnký uličky

http://sportbar.cz/program.php

to je mezi staromákem a náměstím republiky, jako giallo, je to od sebe asi 100 metrů

se tam asi budu muset zajít podivat, když to je uplně nový
 
Příspěvků
142
Tony napsal:
Ale ja pojdem z Blavy rovno, ma ten autobus zastavku v blave?
tak druha moznost je dojst do BA a z tade do prahy :) to uz by sme dohodli nerad cestujem sam, len ensmiem robit vtedy :joooo:
 
Příspěvků
1,528
Tak já potvrzuji, ale platí to co jsem napsal. Po zápase mažu zase o dům dále. Jinak k těm hotelům pro nepražáky. Zkuste hostel Ládví nebo hotel Pivovar na Vysočanech.

BTW: Ten sportbar je nějaká novota, že to neznám v té Týnský uličce?
 
Příspěvků
24,003
jj, hvězda se přestěhovala, otvíraj teď někdy v únoru

takže 9/3 udine

SUSHI
RICHIE
MARITAZZI
TONY
SUSISR
MAX
90210
BARTNE
ANTONELLO VENDITTI
možná BONES
GON138 (možná)
PIGI (dá vědět)
FRANCESCOTOTTI AS?
SKEČI?
někdo z EF?
někdo z EF 2?



danko neví
klida asi může, ale neví
 
Příspěvků
142
a načo je hotel? však prídeme do prahy sobotu kukneme zapas po zapase a potom sa zabaviť do rána :daje: nejake vysokoškoláčky ponaháňať :joooo: a ráno v nedeľu domov
 
Příspěvků
24,003
haha, toho se uplně nebojim :lol: klidně no... ale ať píšou závazný odpovědi, ne že možná nebo co... protože já pak budu muset udělat tu rezervačku. nebo to můžeš vzít na sebe ty :mrgreen:
 
Top