Návrh srazu (jsem zas zpět :D)

Příspěvků
116
Sushi napsal:
hahahaha :lol: :lol: :lol: to bylo náročný, ano

hele 15. má štůsa koncert, asi nebudu mít 16. formu

bartne píšu tě, i když nechápu, cos jako napsal :lol:

takže 9/3 udine

SUSHI
RICHIE
MARITAZZI
TONY
SUSISR
možná GON138
PIGI dá vědět
MAX
někdo z EF?
někdo z EF 2?
FRNCESCOTOTTI AS?
SKEČI?
90210
BARTNE

danko neví
klida asi může, ale neví



můžeš si mě připsat :joooo:
 
Příspěvků
6,417
Takže sme vlastně domluvený, teď už jen aby tam s tím termínem ti šašci z federazione italiana giucco calcio, nebo jak se to píše, někam nehnuli :mrgreen:
 
Příspěvků
5,934
Hosi, presviedcat ma nemusite. Keby to zalezalo cisto na mne, tak jasne ze nevaham, ale momentalne vazne neviem nic zarucit.
 
Příspěvků
24,005
takže 9/3 udine

SUSHI
RICHIE
MARITAZZI
TONY
SUSISR
MAX
90210
BARTNE
ANTONELLO VENDITTI
GON138 (možná)
PIGI (dá vědět)
FRANCESCOTOTTI AS?
SKEČI?
někdo z EF?
někdo z EF 2?



danko neví
klida asi může, ale neví


takže zatím máme 9 potvrzenejch, 6 s otazníkem (VY TO CO NEJDŘÍV POTVRĎTE) a danka s klidou, kteří nevědí ani co dělaj dneska večer, zdá se

takže zatím tak 10-15 lidí, to je docela dost, takže budem muset dát rezervačku, a to v tom sportbaru, v giallo tolik lidí na televizi neuvidí ani v křeči. takže, jelikož tam nikoho neznám (vlastně už ani v giallo..) musíme dát rezervačku co nejdřív...
 
Příspěvků
24,005
nepražáci si to mimochodem nějak vymyslete s bydlením, kdysi jsem nabízel místa u mě, ale to už moc neplatí, co má ségra dítě tak se tyhle věci trošku zkomplikovaly

takže buď si vyhlídněte nějaký busy, tomu já moc nerozumim, nebo hostely... internet máme všichni, já bych vám rád pomoh, ale obyčejně hotely v praze neshánim, až na výjimky, takže o nich vím míň než my... maximálně vám můžu poradit zónu nebo tak
 
Příspěvků
24,005
Francesco Totti AS napsal:
na ofiko stránkách je napsaný, že s udine hrajem 10.3

09/03/2013 20:45 Stadio: Friuli - Udine
Arbitro:
Diretta su: SKY, Mediaset Premium
UDINESE

-
ROMA

http://www.legaseriea.it/it/serie-a-tim/campionato-classifica?p_p_id=BDC_tabellone_partite_giornata_WAR_LegaCalcioBDC&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=1&_BDC_tabellone_partite_giornata_WAR_LegaCalcioBDC_numeroGiornata=28

hrajeme v udine! já myslel doma. no to to bude vypadat, tam jsou vždycky takový, no, řekněme zajímavý zápasy
 
Top