Návrh srazu (jsem zas zpět :D)

Příspěvků
24,005
psal jsem maxovi a gon138

16/2 juvehnus
SUSHI
SUSISR

9/3 udine
SUSHI
RICHIE
MARITAZZI
TONY
SUSISR
možná GON138

carlo nemůže
danko neví
klida asi může, ale neví
 
Příspěvků
24,005
já bych šel sem

http://sportbar.cz/program.php

chápu, že giallo je giallo, ale tady udělali rekontrukci, určitě to tam bude dobrý a když jim zajistíme určitej počet lidí, asi nám naladěj co chceme, navíc v sobotu. do giallo můžete před zápasem na pizzu.

ale je mi to jedno...
 
Příspěvků
2,642
První termín - 16/2 pořádáme fotbalovej ples. Zatím mi nikdo nic neřekl, ale očekávám že nejspíš budu prodávat lístky do tomboly, trhat lístky u vstupu, pouštět lidi na hajzl, pouštět lidi z hajzlu, nevim...Dokonce ani nevim, jestli jsem stále v kádru. Každopádně v tomhle termínu se mnou nejspíš nepočítejte

Druhý termín -9/3 mám volnej. Možná máme zápas. Pokud je to první zápas jarní části, tak mám trest. Takže volno. Pokud je to druhej, třetí, čtvrtej zápas a já jsem v kádru. Tak si volno udělám. Trenér mi to neodpustí, ale jiného panáka na mrdání( slovní) si najde. Problém mu to nedělá a mě už to nebaví poslouchat.

Druhej termín teda můžu :Ok:
 
Příspěvků
24,005
16/2 juvehnus
SUSHI
SUSISR

9/3 udine
SUSHI
RICHIE
MARITAZZI
TONY
SUSISR
možná GON138
PIGI dá vědět

carlo nemůže
danko neví
klida asi může, ale neví
 
Příspěvků
4,153
Osobne bych dal spis ten Juventus, urcite bych se dival tak i tak a nerad bych se koukal sem, bude to asi trochu depresivni. :pot:
 
Příspěvků
6,410
Kdybych měl přijet, tak spíš toho 9.3. Radši na Udine než Juve. U Juventusu bych se moc vztekal, to by nedopadlo dobře. :D Každopádně je to na mně ještě dost za dlouho, takže nic neslibuju.
 
Příspěvků
6,417
Tony napsal:
A tak tyzden alebo dva PO udine? Je tam nejaky zapas?

Další sobota je až 30/3 doma s Parmou tuším. A to už je fakt pozdě. Navíc to vypadá, že toho 9/3 lidi fakt můžou, i když Juve je Juve a Udine je Udine, jak naznačuje 90210 :D

Sushi napsal:
já bych šel sem

http://sportbar.cz/program.php

chápu, že giallo je giallo, ale tady udělali rekontrukci, určitě to tam bude dobrý a když jim zajistíme určitej počet lidí, asi nám naladěj co chceme, navíc v sobotu. do giallo můžete před zápasem na pizzu.

ale je mi to jedno...

Jako Giallo je Giallo, ale jak tam netočej to pivko, tak je to fakt nepoužitelný. Pokud by se dojednal ten sportbar, tak to může bejt tak, že skáknem do giallo na tu pizzu a ukázat pěknou AS Roma knajpu těm, co tam ještě nebyli a na 20:45 se na fotbal přesunout už normálně k pivu.
 
Příspěvků
1,529
Jelikož o víkendy jezdím všude možně (koncerty apod. akce), tak to budu mít tak 50/50. Jinak se ale také přidávám k termínu 9.3. Sice bych nebyl asi moc dlouho, tak chvíli po zápasu bych mazal.
 
Příspěvků
24,005
ok, ruším ten první termín

takže 9/3 udine

SUSHI
RICHIE
MARITAZZI
TONY
SUSISR
možná GON138
PIGI dá vědět
MAX
někdo z EF?
někdo z EF 2?
FRNCESCOTOTTI AS?
SKEČI?

carlo nemůže
danko neví
klida asi může, ale neví
90210?

richie: problém je tam nejen pivko, ale i cena (točej, ale malý asi za 35 nebo kolik) a televize (myslim že tam furt je ta malá), ten druhej sportbar nevim jak teď vypadá ale jinak bylo tam plátno a hodně televizí

klida: bonesovi jsme psal PM

ti s otazníkem dejte vědět, klida a danko tady, 90210 jakbysmet

jinak by nás bylo docela dost

richie myslim že procházka by byla optimální takhle, ukázat a jít
 
Příspěvků
4,153
To Udine 9.3. dam, kdybyste nahodou nekdo chtel jit nekam do hospy mrknout na Juve a dat "par" piv na radost/zal, tak bych se moh pripojit, teda pokud se nehraje v nedeli ve 3.

Tyjo ale vypada to, ze by nas melo bejt hodne. To abych zacal pomalu procvicovat jatra, z minulyho srazu jsem sotva dosel dom.
 
Příspěvků
24,005
hahahaha :lol: :lol: :lol: to bylo náročný, ano

hele 15. má štůsa koncert, asi nebudu mít 16. formu

bartne píšu tě, i když nechápu, cos jako napsal :lol:

takže 9/3 udine

SUSHI
RICHIE
MARITAZZI
TONY
SUSISR
možná GON138
PIGI dá vědět
MAX
někdo z EF?
někdo z EF 2?
FRNCESCOTOTTI AS?
SKEČI?
90210
BARTNE

danko neví
klida asi může, ale neví
 
Top