Úpravy fóra - oznámení i návrhy

Příspěvků
24,048
Tony napsal:
Navrhujem, a dufam ze sa to ujme, aby ste pisali k mesiacom, aj slovensky preklad, kto ma vediet co je leden unor brezen preboha, to su co za nazvy.
:lol:
a kam jako nebo co? já taky neznám všechny slovenský... respektive je znám, protože jsou podobný angličtině/italštině

asi si budem muset vystačit s číslama nebo se holt těch 12 slov můžete naučit :mrgreen: můžeš někde založit topik Rychlokurz češtiny - forum basics for dummies :lol:

schválně já zkusim ty vaše...

január
február
marc?
apríl
máj
jún
júl
august
september
október
november
december

got it right?
 
Příspěvků
9,059
*marec , inak :Ok:

a mohli by ste mi vysvetliť prečo má každý tie mesiace niak tak isto a len češi to majú uplne inaka prečo kopete do balónu a nie lopty/míču ?

Balon:
 
Příspěvků
5,142
:D Ale ja si to tiez viem vygooglit, ale naucit sa tie mesiace nenaucim ani za nic, preto by som uvital niekde za vasim nazvom, ten nas, ale je to navrh iba no.

balon :-D
 
Příspěvků
24,048
k tomu balónu...



jinak já nevim, jsme originální :wink:

marec, jj, ten marc mi přišel divnej...

tony: jsem nic negooglil...
 
Příspěvků
5,142
sushi - ne nemyslel som to tak.

kazdopadne, ja po vasom viem iba cerven a cervenec, lebo su pri sebe, to je jul a jun dufam, ak nie, tak je to fakt nutne co ziadam :D
 
Příspěvků
24,048
a co teda žiadáš? :lol:

btw už jsi přišel na to jak vysvětlit godži? protože s tím si nevědí rady ani slováci...
 
Příspěvků
5,142
Žiadam o aspon ciselne uvedenie spominaneho mesiaca.

Godži, chalani, na to musíte dorásť :smoke: :smoke: :wink:
 
Příspěvků
9,059
dle mňa je godži už v názve niečo z bohom , takže na dosiahnutie niečoho potrebuješ godži znamená božiu silu , alebo proste kus šťastia ...... ?????????
 
Příspěvků
24,048
Tony napsal:
Žiadam o aspon ciselne uvedenie spominaneho mesiaca.

no a kde, co, kdy??? fakt nechápu :lol:

jako to je nějaká žádost na úpravu fóra nebo lidem, co tu píšou? protože ti se ti na to z vysoka, známe se :mrgreen:
 
Příspěvků
5,142
Ja som formalne sformuloval ziadost na ludi, a hned je aj sformulovane dana dole. klasika.
 
Příspěvků
24,048
takže to je na lidi, ne na moderátory, co zakládaj topiky k zápasům, nebo abychom nějak změnili naprogramování fóra a zobrazilo se ti místo prosinec u příspěvku december, jo?

tak to je v pohodě, formuluj :mrgreen:

jak tě kdo poslechne, to nevím... ale do pravidel to dávat nebudem.

to bychom tam taky mohli dát godži a obecně já vám bratium občas moc nerozumím, když jsou ty posty delší... :mrgreen:

peace, porco dio.
 
Top