Úpravy fóra - oznámení i návrhy

Příspěvků
24,048
NEDÁVEJTE už odkazy do CODE...

po konzultaci se skečim jsme rozhodli, že na to už kašlem :mrgreen:

:Ok:
 
Příspěvků
14,022
to ne, vole.... a za co budem banovat?

tim se všechno mění, to bylo jediný pravidlo tohodle fora
 
Příspěvků
24,048
:lol: :lol: :lol:

vymyslíme si něco jinýho, třeba ban za takový ty čárky mezi mezerama

místo "já myslím, že" když někdo píše "já myslím , že"

to mě ničí :mrgreen:
 
Příspěvků
14,022
ty živý linky mě serou, jak se otevíraj ve stejnym panelu, takže se musim na forum vracet
 
Příspěvků
5,934
Vidim to rovnako. Navrhujem to vyriesit bez sytemoveho zasahu a zbytocnych kecov. Vysereme sa na nejakeho Sushiho a Skeciho, ty pekne odmenis par linkov bez code nejakym tym kratsim bananom a ono sa to zase zrovna. :mrgreen:
 
Příspěvků
1,539
Tak se k tomu chovej úplně stejně, jako kdyby to bylo v Code. Ono stačí na odkaz kliknout pravým tlačítkem a dát otevřít v nové záložce. Dělám to tak ze zvyku, už právě kvůli tomu, že jsem se musel vracet, na spustě webech a nevidím v tom problém. :mrgreen:
 
Příspěvků
14,022
danko10 napsal:
Vidim to rovnako. Navrhujem to vyriesit bez sytemoveho zasahu a zbytocnych kecov. Vysereme sa na nejakeho Sushiho a Skeciho, ty pekne odmenis par linkov bez code nejakym tym kratsim bananom a ono sa to zase zrovna. :mrgreen:

:skod: :skod:

danko10 napsal:
Uvedomujes si, ze kazis zabavu? :mrgreen:
 
Příspěvků
24,048
:lol:

já na to klikám dvěma prstama na touch padu (= kolečkem na myši) a jsem v klidu...

ale klidně ať tu klida s dankem udělaj revoluci :bumm: :base: :mrgreen:
 
Příspěvků
1,539
Co jsem tak dělal průzkum, tak naše fórum patří mezi ty, kde je nejvíc příspěvků. Teď myslím je z odvětví fotbal fans. Z italských fanklubů žádný fórum nemá víc příspěvků. Z ostatních snad jen RM? Dobří spameři jsme :mrgreen:
 
Příspěvků
24,048
no... a to je daný jen databází. furt se držíme na týhle cifře tak nějak, ale pokud to nezapočítává i ty promazaný, a já myslím, že ne... tak máme mnohem víc :mrgreen:

nj, málo nás je, ale huby jedou :lol:
 
Příspěvků
5,934
Ostatni zo seba chodia robit debilov na EF, kde si buduju kazdy svoj vlastny maly, posahany kult odbornej osobnosti.
 
Příspěvků
1,539
Já jsem koukal na ten onebit a tam nestojí si ani za to připlatit o lepší tarif, jelikož ty db tam jsou stejně malý.
 
Příspěvků
24,048
určitě šlo, tehdy jsem to dělal já, jakožto imbecil - pokud tomu někdo rozumí, od března můžeme přejet jinam (skeči tomu rozumí, tudíž tímto ho deleguju :mrgreen: )
 
Příspěvků
1,539
Pro mé náročné projekty volím jednoznačně wedos. Chtějí 25kč s DPH tuším za měsíc a ty parametry jsou bezkonkurenční. Celková výše databáze je 1GB a myslím, že nebude tam problém se domluvit pro nějaké individuální řešení, pokud bychom dosáhly toho limitu databáze. Je tam neomezené místo na disku a neomezený traffic. Neomezený traffic tento tarif na onebit není, viď Sushi? :mrgreen:
 
Příspěvků
5,934
Nerozumiem ti ani slovo, takze usudzujem, ze v tom mas jasno. :mrgreen: Feel free, na financovani sa dohodneme, myslim, bez problemov ako doposial.
 
Příspěvků
1,539
Hele, všiml jsem si, že název fóra je jen AS ROMA. Nebylo by dobré to v názvu nějak více specifikovat? Pro vyhledávače dobrá věc, jelikož pouze AS Roma je toho zaindexováno tři prdele :mrgreen:
 
Top