Úpravy fóra - oznámení i návrhy

Příspěvků
24,048
Novinky :mrgreen: :

:palle: :pazza: :diototti: :laziomerda: :gayfight: :lupo: :respekt: :canna: :france: :vuvu:


:vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu: :vuvu:
 
Příspěvků
1,539
Sushi, mám prosbičku. Používám vzhled prosilver, protože ten druhý mi vůbec nevyhovuje (to tu nebudem rozebírat :mrgreen: ). Zkrátka mám rád přehlednost, což prosilver jakožto základní vzhled fóra má. Jednu věc bych ovšem vytkl a tou je šířka vzhledu. Resp., pokud používáte 20palcový monitor a podobný monstra, tak ten vzhled se automaticky roztáhne po celou šířku, což na těhle monitorech nevypadá zrovna 2x pěkně. Navrhuji jednoduše upravit šířku vzhledu prosilver. Je to jednoduchý a hodně osvědčený.

Otevřít soubor styles/prosilver/theme/common.css

Najít

Code:
#wrap {
   padding: 0 20px;
   min-width: 650px;
}

a vyhledaný blok nahradit tímto

Code:
#wrap {
   padding: 0 20px;
   min-width: 650px;
   width: 760px;
   margin: 0 auto;
}

Pak už jen ACP -> Styly -> Skiny -> Prosilver a kliknout na Obnovit
Aktualizovat prohlížeč stisknutím klávesy F5 a šířka fora by se měla změnit. Pokud nenajdeme rozdíl, přepnout se do záložky Obecné a pročistit Cache. Jak jednoduché Watsone? :mrgreen: To za prvé.

A za druhé. Proč tu není nahrán český jazyk? Né že by mi angličtina nějak vadila, ale pokud existuje počeštění, rád si ho v přepichu užiju. Díky za vyslyšení přání. :mrgreen:
 
Příspěvků
24,048
Sketchy, mám radost, že jsi takovej nadšenej a tak... ale věříš mi, že ti nerozumím ani slovo? :mrgreen:

Mám návrh, co kdyby ses přidal do kroužku adminů (aspoň jeden schopnej by mezi náma byl :mrgreen: ) a udělal to ty? Vypadá to jednoduše, ale já to fakt nepobírám :lol:

Případně ti pošlu takový ty data co bys potřeboval...
 
Příspěvků
1,539
A sakra :mrgreen: máte přístup na FTP? pro různé úpravy je to zapotřebí. Co se týče toho kroužku adminů, tak bych se tomu nebránil, ale nejsem žádný vševěd, takže mě zas tak nepřeceňuj. :mrgreen: Zkrátka, když nebudeš si s něčim vědět rady, tak to zkusím já, ale nic neslibuju. :wink:
 
Příspěvků
24,048
tak to uděláme příští týden, teď mám učení a nemám čas se tím zabývat...

ftp jo, akorát nevím moc jak to funguje... :mrgreen: konkrétně je tam nějaký heslo, ale já ho vidim jako ******** ... je možný ho v tom total commanderu nějak zobrazit nebo si ho přečíst někde jinde? mně todle všecko dělal kamarád a já tomu nerozumim :cry: :mrgreen: případně bych mohl zkusit to heslo uhodnout... cheche

jinak máte hosting na onebit, tak tam pak zadám tvojí ipku, aby tě to pustilo dovnitř...
 
Příspěvků
1,539
stačí jen heslo k tomu FTP, který bys měl vědět, popř. by mělo být uvedené v nějaký emailu od hostingu nebo tak něco, každopádně necháme to na příští tejden, dohodnem se přes SZ
 
Příspěvků
1,539
Takže méně povšimnuté novinky:
Fórum se nám počeštilo. Jediné co bude engliš jsou tlačítka jako jsou: NEWTOPIC, REPLY atd.. Časem se na ně taky dostane. Pokud to máte anglicky, využijte své úpravy profilu, pakli stojíte o počeštěné fórum.

Dále, fórum se potýkalo se spoustou spambotů, takže do registrace byla zavedena kontrolní otázka, na kterou je nutno odpovědět, jinak vás registrace dál nepustí. Byla to sice piplačka všechno upravovat, ale nakonec se to povedlo. Snad to ti boti nepřekousnou. Tento kontrolní bod byl implementován do tohoto vzhledu, čili bude lepší, když všichni budeme tento vzhled používat. Co jsem si tak všiml, tak jsem byl jediný, kdo ho NEpoužíval. To je zatím vše.
 
Příspěvků
24,048
sketchy napsal:
Takže méně povšimnuté novinky:
Fórum se nám počeštilo. Jediné co bude engliš jsou tlačítka jako jsou: NEWTOPIC, REPLY atd.. Časem se na ně taky dostane. Pokud to máte anglicky, využijte své úpravy profilu, pakli stojíte o počeštěné fórum.

Dále, fórum se potýkalo se spoustou spambotů, takže do registrace byla zavedena kontrolní otázka, na kterou je nutno odpovědět, jinak vás registrace dál nepustí. Byla to sice piplačka všechno upravovat, ale nakonec se to povedlo. Snad to ti boti nepřekousnou. Tento kontrolní bod byl implementován do tohoto vzhledu, čili bude lepší, když všichni budeme tento vzhled používat. Co jsem si tak všiml, tak jsem byl jediný, kdo ho používal. To je zatím vše.
:tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
 
Příspěvků
24,048
to s tou kontrolou a vzhledem jsem nepochopil :think: to nemůžem používat náš krásný AS-skin? :(
 
Příspěvků
14,022
nevim, jestli si toho někdo všimnul, ale když by to někoho zajímalo, tak se sem dneska regnul nějakej trouba, co pořád nabízí ty "100% zápasy" a podobný kraviny, určitě to znáte třeba z EF nebo i jinejch webů, každopádně to hodil i sem, tak jsem ho zase smazal
 
Příspěvků
14,022
ty dobře víš, že od tý doby, co jsem trefil mistra evropy 2008, jsem snad nedal správně jedinej zápas, tak už to ani nemusim zkoušet
 
Top