Ostatní hráči a věci kolem nich

Příspěvků
6,402
Trofeje jsou fajn, ale po odchodu z Říma se prakticky nikde výrazně neprosadil. Za mě to byla fotbalová mrtvola už u nás. Ale je to můj názor
 
Příspěvků
1,332
Trofeje jsou fajn, ale po odchodu z Říma se prakticky nikde výrazně neprosadil. Za mě to byla fotbalová mrtvola už u nás. Ale je to můj názor
Trofeje sú iba fajn ?
Keby sa opýtaš futbalistov že čo by za štyri sezóny chceli radšej.
Vyhrať Euro, Scudetto a pohare alebo celé štyri roky hrať pravidelne základ, tak pochybujem žeby si vôbec niekto vybral variantu že hrať bez trofeje.
 
Příspěvků
6,402
Tak trofeje má třeba i Scott Carson v City a přitom tam za 6 let odchytal asi 4 zápasy. 😁
Florko byl srdcar, ale byl průměrný prakticky všude kam si ho postavil. V PSG ani nevím že byl a v Miláně ho mají spíš za maskota.
 
Příspěvků
3,650
Dneska se stal trenérem Primavery Frosinone jistý Leandro Greco. Pamatuju ho jako velkej talent u nás, letí to strašně. Když jsem četl tu zprávu, říkal jsem si, že je super, že si ještě zahraje druhou ligu ve Frosinone. A on tam dělá kouče *omg*:mrgreen::mrgreen:
 
Příspěvků
23,975
Dneska se stal trenérem Primavery Frosinone jistý Leandro Greco. Pamatuju ho jako velkej talent u nás, letí to strašně. Když jsem četl tu zprávu, říkal jsem si, že je super, že si ještě zahraje druhou ligu ve Frosinone. A on tam dělá kouče *omg*:mrgreen::mrgreen:
:D
on byl vtipnej v tom, že sice byl odchovanec, ale když přišel do áčka a začal trošku hrát, už mu vůbec nebylo 18, jak jsme si letmým pohledem mohli myslet, ale asi pětadvacet...
 
Top