Ostatní hráči a věci kolem nich

Příspěvků
5,757
pasta napsal:
- Sadiq stojí třicet milionů eur
Umar Sadiq se dostal do hledáčku Sevilly a Villarrealu a oba kluby budou muset sáhnout hodně hluboko do kapsy, pokud chtějí útočníka Almeríe přivést. Nováček španělské ligy trvá na výstupní klauzuli, ta je nastavena na třicet milionů eur.V roce 2020 přestoupil tuším od nás do Partizánů za nějaké drobné
Za 5 mega, nebo něco podobného

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
1,628
Ještě před rokem hrál na mistrovství Evropy v barvách obhájců z Portugalska a letos v lednu odcházel na hostování do AS Řím s výkupní klauzulí ve výši 13 milionů eur. Nyní se jeho mateřské Porto spokojilo s pouhými třemi miliony a poslalo 30letého Sérgia Oliveiru natrvalo do tureckého Galatasaraye.

Sérgio Oliveira po přestupu prohlásil, že je jeho cílem vrátit Galatasaray zpátky na vrchol, a měl k tomu dobrý důvod. Dvaadvacetinásobný turecký šampion totiž poslední sezonu zakončil na 13. příčce a zaznamenal tak své nejnižší umístění v historii Süper Lig. Mimo první desítku se doposud umístil jen jednou - přesně před 40 lety.

Nyní se však červenožlutí chystají načít novou slavnou éru. Sérgio Oliveira, který podepsal na čtyři roky se závratným ročním výdělkem ve výši 2,75 milionů eur, bude hrát pod vedením vysoce ceněného kouče a hráčské legendy Gala Okana Buruka, který se vrací k trénování po kratší pauze.

Tak s Římem se domluvit nechtěli na snížení ceny a pak ho prodají za 3 😁😁😁
 
Příspěvků
1,628
https://m.tipsport.cz/blogy/tipcast-alessio89-si-posvitil-na-novou-sezonu-serie-a/38228
Je to někdo z naší skupiny?
 
Příspěvků
23,075
pasta napsal:
https://m.tipsport.cz/blogy/tipcast-alessio89-si-posvitil-na-novou-sezonu-serie-a/38228
Je to někdo z naší skupiny?
Ne. Je to bývalý redaktor fotbal portal, ten nick Alessio používá odjakživa, fandil dycky juvehnusu, ale nějak přichází k sobě poslední dobou

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk

 
Top