Ostatní hráči a věci kolem nich

Příspěvků
6,341
pasta napsal:
- Sadiq stojí třicet milionů eur
Umar Sadiq se dostal do hledáčku Sevilly a Villarrealu a oba kluby budou muset sáhnout hodně hluboko do kapsy, pokud chtějí útočníka Almeríe přivést. Nováček španělské ligy trvá na výstupní klauzuli, ta je nastavena na třicet milionů eur.V roce 2020 přestoupil tuším od nás do Partizánů za nějaké drobné
Za 5 mega, nebo něco podobného

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,234
Ještě před rokem hrál na mistrovství Evropy v barvách obhájců z Portugalska a letos v lednu odcházel na hostování do AS Řím s výkupní klauzulí ve výši 13 milionů eur. Nyní se jeho mateřské Porto spokojilo s pouhými třemi miliony a poslalo 30letého Sérgia Oliveiru natrvalo do tureckého Galatasaraye.

Sérgio Oliveira po přestupu prohlásil, že je jeho cílem vrátit Galatasaray zpátky na vrchol, a měl k tomu dobrý důvod. Dvaadvacetinásobný turecký šampion totiž poslední sezonu zakončil na 13. příčce a zaznamenal tak své nejnižší umístění v historii Süper Lig. Mimo první desítku se doposud umístil jen jednou - přesně před 40 lety.

Nyní se však červenožlutí chystají načít novou slavnou éru. Sérgio Oliveira, který podepsal na čtyři roky se závratným ročním výdělkem ve výši 2,75 milionů eur, bude hrát pod vedením vysoce ceněného kouče a hráčské legendy Gala Okana Buruka, který se vrací k trénování po kratší pauze.

Tak s Římem se domluvit nechtěli na snížení ceny a pak ho prodají za 3 😁😁😁
 
Příspěvků
2,234
https://m.tipsport.cz/blogy/tipcast-alessio89-si-posvitil-na-novou-sezonu-serie-a/38228
Je to někdo z naší skupiny?
 
Příspěvků
23,906
pasta napsal:
https://m.tipsport.cz/blogy/tipcast-alessio89-si-posvitil-na-novou-sezonu-serie-a/38228
Je to někdo z naší skupiny?
Ne. Je to bývalý redaktor fotbal portal, ten nick Alessio používá odjakživa, fandil dycky juvehnusu, ale nějak přichází k sobě poslední dobou

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,234
Nevím kde to napsat Téma Hokej jsem nenašel.
O víkendu začíná Valašské finále v 1 lize kdo má rád atmosféru a věci na tribunách tak může sledovat ČT sport 😁😁😁 od 17:00 😎 bude to masakr na 100 procent vám můžu říct že sledování Extraligy nebude tak záživné jak ta to série 😁 hokej asi slabší ale věci ty věci okolo budou zajímavé 💪💪💪
 
Příspěvků
6,336
Tak to se potkáme na tribuně jako soupeři jedu i k vám Středa, Čtvrtek
Dávej na sebe bacha, ať ti to to srdce vydrží. Jel jsem teď 2x tam a zpět přes Branky, tak jsem na tebe myslel. Krom toho u vás nedávno Aleš Loprais testoval ty svoje dakarské krásky. To vědět, asi bych se zastavil na čumendu a mohli jsme hodit řeč. Hokej jde teda úplně mimo mě, naposled jsem byl někdy deset let nazpátek během VŠ studií na Kometě, ale Vsetínu to přeju. Vy Ovcomrdi jste hrozní blázni.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
2,234
2 operace no aspoň teď bude pořádný test kardia 😁 jako u sledování Říma to dostává taky dost zabrat co si budeme říkat 😎 o Lopraisovi vůbec nevím že tu něco takového dělal, ale jestli tě zajímají auta a podobně tak tu máme famózní akci Vrakfest to si najdi na netu 💪💪💪 jo jsme blázni 😁 fanatismus musí být takový Balkán na tribunách 🤣
 

scr

Příspěvků
1,751
Zlín nemá prachy na EL… takže tam půjde Vsetín.. holt karty jsou už rozdane


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,234
Přes Kladno nepřejde ani jeden, ale výjezd na Kladno bych si dal bylo to tam fajne, když jsem tam byl naposledy a Jardaa Jagrr nám říkal ať mu nezboří mé stadión 😁
 
Top