Ostatní hráči a věci kolem nich

Příspěvků
5,934
Code:
http://www.eurofotbal.cz/clanky/cassano-z-ac-milan-musi-na-operaci-srdce-163884/

chudak chalan. bola by skoda, keby o neho calcio prislo.
 
Příspěvků
23,906
jj, dost hustá věc

nechce se mi bavit o dopingu a tak, jak jsem četl na italským fóru (i protože podle mě cassanův doping je šampaňský, ženský.. teď děcko..), je mi ho líto, i když jinak mě dost točí (až se uzdraví, zas mu budu nadávat :mrgreen: )
 
Příspěvků
6,336
Co k tomu říct? Jako hráče ho opravdu nemám rád, ale tak strašně moc, že moc hráčů, který mám rád ještě míň, už po zeleným pažitu fakt neběhá...

Ale jako každému člověku mu přeji úspěšnou operaci, rychlou rekonvalescenci a možnost dál dělat to, co ho baví.
 
Příspěvků
4,153
Ja ho mam rad porad, ale pro Rim i pro nej je asi dobre, ze odesel. Zarobil si, vyhral tituly. Odpocine si a bude ok.
 
Příspěvků
4,153
Code:
http://fotbal.sport.cz/clanek/194559-pilar-se-upsal-bundesligovemu-wolfsburgu-a-v-plzni-zrejme-skoncil.html

Tohle se Hradci/Plzni fakt nepovedlo, Pilar odejde do Wolfsburgu prakticky zadarmo a buhvi, jak se to jeste bude dal vyvijet. Bojim se, aby se ten jeho vzestup trochu nezastavil, pro nej by bylo lepsi to v tyto sezony v Plzni dokopat cely. Plzen ho "udelala" a ted z nej ma uplnou prdlacku, to je k vzteku.
 
Příspěvků
6,336
Víš jak, tomu se říká vděk. Určitě mu za to slíbili větší prachy. Kdyby podepsal, stál by třikrát tolik a už by to byla jiná písnička. Čuráčí povaha prostě.
 
Příspěvků
23,906
vyjebal s nima oběma slušně, vo tom žádná

kdoví jaký tam byly tlaky, jak ze strany wolfsburgu třeba (když ne teď tak nikdy, když ne zadara tak vůbec), agenta (když teď, daj ti/nám víc peněz), rodičů (šance, co musíš chytit za pačesy), případně co v tom byl on sám (prachy, spěch za slávou, nevděk.. atd.)

ale ty kluby jsou trošku hloupý, takhle si ho nechat utéct.. nejsou první ani poslední

víš co se řiká u nás na vsi... že silnější pes mrdá (cit.) :mrgreen:
 
Příspěvků
14,022
jestli mu v létě končí smlouva, tak nemohli nic jinýho čekat

přeřazení do béčka nikomu nepomůže, s týmem se sehrál a pomoch by jim vydělat další peníze
 
Příspěvků
23,906
Milán 28. listopadu (ČTK) - Bývalý fotbalista AS Řím, Interu Milán či AC Milán Mancini byl odsouzen ke dvěma rokům a osmi měsícům vězení. Milánský soud shledal Brazilce vinným ze sexuálního napadení. Dnes o tom informovala agentura ANSA.

Jednatřicetiletý bývalý brazilský reprezentant, jenž v současnosti hraje za Atlético Mineiro, prý loni v prosinci po večírku u tehdejšího spoluhráče z AC Milán Ronaldinha využil opilosti mladé ženy, kterou odvezl k sobě domů, kde ji napadl. Přestože modelka obvinění posléze stáhla, státní zástupce se rozhodl Manciniho obvinit. Vítěz jihoamerického šampionátu z roku 2004 obvinění odmítal.

Mancini hrál v Itálii od roku 2003. Celkem v Serii A nastoupil k 200 zápasů a vstřelil 41 branek. Většinu z toho za AS Řím.
 
Příspěvků
5,934
Toto je pre mna este nepochopitelnejsie, nez cely Adriano.

Vykopal sa z uplnej riti niekde v Benatkach, nikde nemal vyslapanu cesticku zazracneho talentu a aj napriek tomu sa dokazal dostat az do jednej z najuzkoprofilovejsich reprezentacii na svete, aby zabil najlepsie roky kariery a nasledne sa takto splachol do hajzla...

Mal som ho rad.
 
Příspěvků
5,142
Code:
http://www.eurofotbal.cz/clanky/doni-se-priznal-k-brani-uplatku-168771/

Bez štipky sebazaprenia, bez hocičoho, žiadna česť nič... """Ano, věděl jsem, že zápas Atalanta - Piacenza je zmanipulovaný. Souhlasil jsem s tím a vsadil jsem si"""
 
Příspěvků
23,906
Cristiano Doooooni.... já nejsem objektivní, ale já se na něj nedokážu zlobit :lol:

Si ho tak představuju, jak za nim někdo příde a řekne mu hele cristiano, atalanta normálně vyhraje, a ještě si vyděláš prachy, ok? a on tam sedí v gauči s pivkem, tlustej a vylitej, a řekne no, co by ne. a volá bobovi vierimu, aby mu pučil nějaký prachy, že si potřebuje vsadit a ztratil peněženku s kreditkama. pankáč :mrgreen:
 
Příspěvků
23,906
vyšetřované zápasy (údajně)

Interrogatorio fiume per Gervasoni, che parla anche di Palermo-Bari 2-1; Lazio-Genova 4-2; Lecce-Lazio 2-4.

:ajajaj:
 
Top