Letní příprava 2014

Příspěvků
2,456
Tony napsal:
klida napsal:
FEROAS napsal:
mas k tomu nejake info?


:mrgreen: :mrgreen: jinak díky za milou odpověď :roma: :mrgreen: - mířeno na Danka :))
 
Příspěvků
1,311
Sice hodně s křížkem po funuse, ale k tomu, co napsal klidis bych napsal, že mě hrozně potěšil Morgan po zápase, nedivim se, že mu chtěj dát pak funkci po skončení kariéry, protože on zas měl z výhry největší radost. Trošku mě zarazila pomalá rozehra stoperů, ze začátku měl problém i Mehdi, ten se pak srovnal, každopádně důležitý, že jsme si zahráli proti týmu, kterej na nás pressing, v tomhle je příprava super.
Průser je ve vízu Gervinha, to mě hodně sere, že nemůže bejt s týmem.
 
Příspěvků
14,022
dneska 1900 Inter, PP Sport 2, já to nejspíš neuvidim, takže čekám podrobnou analýzu
 
Příspěvků
146
ROMA (4-3-3): Skorupski; Florenzi, Astori, Castan, Emanuelson; Pjanic, De Rossi, Nainggolan; Iturbe, Destro, Ljajic
 
Příspěvků
2,456
Tiko96 napsal:
ROMA (4-3-3): Skorupski; Florenzi, Astori, Castan, Emanuelson; Pjanic, De Rossi, Nainggolan; Iturbe, Destro, Ljajic


Flore se zabydlel na bekovi :-D
 
Příspěvků
5,934
Výborný terén, originál pole na repu. Dúfam, že si na tom Castán ten sval pretrhol. Hrozný fotbal. Oni sú akože lepší. Astori bude dobrý. Zbytočný zápas.

Vida potvrdil gólom to, že je najlepší na place. Nechápem ako ho mohli brániť Radja s Florenzim pri štandardke.
 
Příspěvků
2,823
Mno, vim, že je to příprava, ale..... to bylo strašný
celej tým
naše duo za 60 mio nám může každej mančaft světa závidět
dokonalost když 80 % přihrávek jde na hráče, kterej se s tim otočí směrem k naší bráně a vrátí na stopera (potažmo golmana)
 
Příspěvků
5,934
Nó... Pekné.

Ihrisko bolo totálne strašné.
My sme boli ešte horší.
Castán si urval stehno.
Mehdi chrbát.
Potešil Astori.
A Totti, ktorý aspoň ukopol Kovačičovi gule.
Nefunguje záloha.
Voči Disastrovi som zaujatý, takže mám v piči ho ešte nejak komentovať.
Florenzi neni napravo až tak zlý.
Iturbe bude dobrý.
Pjanić bol včera na diskotéke.

Poteš panboh.
 
Příspěvků
9,059
Ta zaloha je hrozne namachrovana, si myslí, že im nikto nič nemoze, ale Inter napadali a De De Ron s Lemmym boli stále v ťažkostiach, jedine Radja sa mi páčil- rovnako dobre zahral aj minule a zatiaľ je možno na prakvapenie z tej zalohy najlepší

Je to otrepané klišé, ale keby Destro dal, IMO vyhrame

Iturbe je snad rýáchllejší jak Gerv, neni to ono ešte stále, ale postupne sa zlepšuje, Ljajič inak znova behal a Sanabria je dobrý ....
 
Příspěvků
14,022
Regarding Castan's injury in today's match, he came back out to watch the 2nd half standing, on his own feet without crutches or an ice pack

:pray:
 
Top