Letní příprava 2014

Příspěvků
14,022


jako toho Bastose vám budu fakt závidět
 
Příspěvků
146
ROMA (4-2-3-1) De Sanctis; Torosidis, Somma, Astori, Emanuelson; Pjanic, Nainggolan; Iturbe, Gervinho, Ljajic; Borriello
 
Příspěvků
2,434
Teď jsemse vrátil z Vídně. :) Na stadion jsme jeli na konečnou metrem a pak asi 25 minut pěšky. 5 minut před zápase začlo chcát, což v tričku AS a svetříku bylo fakt nepříjemný, ale asi v 10. minutě trochu přestalo. :)
Zápas začal, celý to bylo nemastný, neslaný a po chybě Sommy tuším asi v 10. minutě šel kdosi sám a Morgan musel vytahnout super zákrok.
Pak konečně začlo hrát AS buď přes vynikajícího Gerva, kterej našel 2x parádně Borriella, kterej byl totálně jalovej a gól nedal, nebo přes Iturbeho, ze kterýho sršelo jak moc chce hrát, nicméně mi přijde, že se zatím dost trápí.
Někde kolem 35. minuty po chybě ve středu hřiště tuším Ljajič vyslal Gerva, ten šel sám, obešel golmana a poslal nás do vedení. Za pár minut víceméně po stejným scénaři trefil Gerv tyč...škoda, měl mraky času.

O poločase jsem vyhlížel Tottiho, ale ten bohužel nikde, jinak jsem zahlídl většinu, včetně Balazarettiho. Pak jsem za bránou zahlídl De Rossiho a s kamarádama značně posilněný rumem jsme ho zkusili, jestli se se mnou nevyfotí...
http://postimg.org/image/t1wxrpbp3/ De Rossi úplně boží, nejdřív se suše pousmál, pak teda přišel, vyfotil se, odešel, jsem na něj volal, že děkuju, mávl rukou, zas se na zlomek vteřiny pousmál a opět zamyšleně koukal. Jsem z něj byl mrtvej smíchy, nicméně byl fakt ochotnej. :) :danko:

Druhá půle už byla jasně v naší režii, což potvrdil Pjanič, kterej z kroku asi z 20 metrů trefil suše šibenici. :)
Za 5 minut sice snížil jejich plešatej vynikající kapitán, ale pak už tak nějak nic moc neměli.
AS zastavoval neustále zvedlej praporek signalizující offside. Bylo to na úrovni lavičky AS, ty offsidy byly dost divný a jednou dokonce vystartoval i jinak klidnej Rudík.
Iturbe si góla chtěl dát, měl asi 3 gólovky, ale nic se nechytlo, tak si někdy v 80. minutě došel pro penaltu, kterou sám proměnil, ale nutno dodat, že měl z prdele kliku.
Na konci přišel nejhezčí moment zápasu, kdy si Pjanič s Ljajičem vytřeli Rakušákama prdel a druhej zmoňovanej pohodlně skóroval.

Zápas v tréninkovým tempu, kterej bez větší námahy AS zvládlo.

K hráčům snad jen...
Margan v bráně vynikající, Skorupski působil taky dobře.
Somma se mi moc nelíbil, udělal na začátku hrubku, kterou hasil Morgan, nic konstruktivního nevymyslel.
Astori...ty vole, ten je strašně slabej. Pokusy o nákopy za obranu sbírali lehce rakušáci, ve vzduchu vyhrál 80-90% soubojů, což je super, ale on fakt nenahraje pořádně.
Emanuelson...hoši, tohle není posila, to je lempl. Ten vůbec neumí bránit, druhou půli hrál kousek ode mě, sledoval jsem ho a on neubránil snad nic, jsem měl z něj nerva.
Torosidis bránil dobře, ale dopředu strašně kazil, taky se mi nelíbil. Celkově ta obrana stála s prominutím za hovno.
Nainggolan - rval se jako lev, ale první půli nedal kloudně přihrávku. Nešel moc vidět, nebylo to ono.
Pjanič...tak, jak jsem ho neměl hrát, tak ho teď obdivuju. Prodloužil s náma smlouvu, nastoupil dneska s kapitánskou páskou a podle mě byl nejlepší na hřišti. S takovou lehkostí, s jakou on hraje, to se jen tak nevidí. Ve středu zálohy nasazoval těm protihráčům housle (celkem asi 4x), rozdával balony a hlavně ten gól, to bylo úžasný. Pro mě MOTM.
Gervinho - vidět ho naživo je o něčem jiným, to je neuvěřitelný ta jeho rychlost. S Pjaničem patřil mezi nejlepší, vytvářel šance, dal gól, výbornej výkon (furt pičoval první půli na nepřesnýho Radju :))
Ljajič byl místama neviditelnej, ale když měl míč, tak je dobře motal, klasicky to držel občas moc dlouho, ale cejtit byl, když už míč dostal. Nicméně to pro mě bylo celkem nevýrazný.
Borriello, přál jsem mu to, ale trápil se a byl neskutečně špatnej. On na to podle mě nemá hrát v tomhle týmu. :(

No nic, chtěl jsem se podělit o svoje zážitky, snad to nikomu nebude vadit, že jsem se takhle rozepsal. Dobrou noc. :) :roma:

PS: fakt nevím, jak udělat, aby se ta fotka zobrazila rovnou tady. :(( Klido, pomoc prosím. :(

klíďa: it's a kinda magic :wink:
kdyžtak http://asromaforum.eu/viewtopic.php?f=12&t=660

 
Příspěvků
2,399
Tak naše cesta stála za to. Olomouc - Víděň 4:50 hod. Takže jsme přijeli někdy před zápasem. Nebylo kde zaparkovat - chcalo. Nasranej, hladnej ... Dostat do ruky tu piču která plánuje rekonstrukce hlavních tahů na prázdniny, tak to asi přerazím.

Nicméně zápas fajn. Škoda že nehrál Tották a De Rossi. Nejhorší hrát římu snad Iturbe. Hoši jestli my jsme vyplázli za takovýho lempla takový peníze ... No tvle ... Obrana jalová ... špatná špatná ...

Jediné pozitivum je pro mě ljajic ... perfektní výkon, snažil se bojoval, chodil si pro balony, dva goly zařídil a jeden sám dal ... Paráda ...
 
Příspěvků
2,434
Díky klidas! :) Akorát by bylo lepší, kdyby šel víc vidět Danouš, než já. :-D

Koukám, že jsem zapomněl na Iturbeho (psal jsem to vylitej :D ) - Iturbe chtěl hodně hrát, to šlo vidět, ale borec se fakt trápí. Mi těch 30 milionů přijde neadekvátních, nemůžu si pomoct. Za takový peníze bych čekal trochu víc.
 
Příspěvků
3,754
Dneska je open day, kdyby to někoho zajímalo

https://www.youtube.com/watch?v=NGLH9KtjqFE
 
Příspěvků
3,754
Odešel v klidu. Kdyby to měl utrhnuté, tak jen tak neodejde. Podle mě ho to tahalo, tak se na to vysral. Ale mít levonohé stopery je fakt zlo.
 
Příspěvků
2,819
Doufám, že Rudimu dojde, že DDR a Keita nemůžou hrát vedle sebe
jak já se těšim na Kevina
 
Top