Letní příprava 2014

Příspěvků
14,022
ASTORI
BALZARETTI
BENATIA
BORRIELLO
COLE
CAPRADOSSI
CASTAN
DE ROSSI
DESTRO
EMANUELSON
FLORENZI
GERVINHO
ITURBE
KEITA
LJAJIC
LOBONT
NAINGGOLAN
PAREDES
PJANIC
SANABRIA
SKORUPSKI
SOMMA
STROOTMAN
SVEDKAUSKAS
TOROSIDIS
TOTTI
UÇAN
 
Příspěvků
754
klida napsal:
ASTORI
BALZARETTI
BENATIA
BORRIELLO
COLE
CAPRADOSSI
CASTAN
DE ROSSI
DESTRO
EMANUELSON
FLORENZI
GERVINHO
ITURBE
KEITA
LJAJIC
LOBONT
NAINGGOLAN
PAREDES
PJANIC
SANABRIA
SKORUPSKI
SOMMA
STROOTMAN
SVEDKAUSKAS
TOROSIDIS
TOTTI
UÇAN

necudoval by som sa keby Kev nastupi v tych zapasoch v Rakusku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

takze uz chyba len Morgan a Maicon a sme komplet :smoke:
 
Příspěvků
14,022
ROMA(4-3-3): Lobont; Torosidis, Benatia, Astori, Cole; Keita, De Rossi, Pjanic; Florenzi, Totti, Gervinho

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CG1icHDidWc[/youtube]
 
Příspěvků
9,059
Oni prvých 20 minut boli vyrovnaný súper, potom sme už boli lepší, do cca 70.minuty sme dali 2 goly a mali ešte asi 1 alebo 2 väčšie šance, potom prišiel Ucan a dali sme 3 goly a mali ďalších asi 8 čistých šancí ....Borriello mohol dať hattrick, ale nedal nič
 
Příspěvků
14,022
dlouho to bylo takový bídný docela
Cole a Keita nic moc, Pjanić taky nebyl moc vidět
nevim, proč hráli Dani a Keita spolu :roll:, bylo to horší než Dani s Majkolem
že bych byl z Astoriho nadšenej, to fakt ne
Franče krásná brambora
co nedal Borriello...
Salih to luxusně rozhejbal
Somma sice doppieta, ale jeden byl jednoznačně vlastní
 
Příspěvků
9,059
Mne sa Keita práveže celkom páčil, tie svoje blbosti tam mal zas De De Ron a Pjanič nič moc, Ucan bude delo, len to nezakríknuť jak s Taxíkom :pray:
 
Příspěvků
2,402
Jak je to s tim pratelakem v patek ? Nakonec jedem s kamosema a jde nam o to kde vzit vstupenky ? Kupujete je pres net ?
 
Příspěvků
2,442
masterhunter napsal:
Jak je to s tim pratelakem v patek ? Nakonec jedem s kamosema a jde nam o to kde vzit vstupenky ? Kupujete je pres net ?

Já nakonec jedu taky s kámošema. Lístky jsme rezervovali včera a dneska zaplatili převodem. Peníze jim musí přijít do 14.8., ale prej se to stihne tak nějak akorát. vybrali jsme ty lístky za 19 euro. Ta online rezervace je dost debilní, web týhle úrovně by naprogramoval kde kdo, ale co už...jde o AS! :)
Stadion je podle všeho pro 8000, půlka byla vyprodaná už minulej tejden, já čekal, jestli dostanu dovolenou, proto jsem to kupoval až dneska. :)
 
Top