Letní příprava 2014

Příspěvků
6,414
klida napsal:
Radja byl na konci úplně nadšenej, karty se nesčítaj, on ještě neměl, tak byl skluz sem, skluz tam

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

klida napsal:
Franče mi zas přijde rychlostně o trochu horší než loni, ale každej zápas tam má něco geniálního, každej zápas

za necelý 2 měsíce mu bude 38... je neuvěřitelnej
 
Příspěvků
14,022
Frančeho gol v hezký kvalitě

Code:
https://www.facebook.com/photo.php?v=10152553253875782&fref=nf
 
Příspěvků
2,454
Francesco Totti AS napsal:
čuráci na sport 2 to zase posunuli na 13:00 což jsem nestihl a na 15:00 dali Bayern. Opakujou to zitra v 10:00 což zase nestíhám :zed:

zatím nemám zaplacej satelit, čekám na sezónu, ale kvůli tomuhle jsem o tom už přemýšlel dřív. :) Jen tak mimo téma...kde se bude vysílat Serie A a třeba premier league?
 
Příspěvků
754
U nas sa bude vysielat seria a na digi sport, premier league doteraz na slovak sport, ale neviem ci maju prava na tuto sezonu
 
Příspěvků
2,454
Hele Borci, Řím bude hrát něco v Rakousku? Kdy a kde prosím, mám to kousek a aspoň bych viděl svoje kluky potřetí. :) V Bratislavě to stálo za hovno, v Miláně s fanclubem Interu to bylo divný a věřím, že napotřetí to bude fajn. :)
 
Příspěvků
5,142
Abaddon napsal:
Hele Borci, Řím bude hrát něco v Rakousku? Kdy a kde prosím, mám to kousek a aspoň bych viděl svoje kluky potřetí. :) V Bratislavě to stálo za hovno, v Miláně s fanclubem Interu to bylo divný a věřím, že napotřetí to bude fajn. :)

Vo Viedni, veríme, že nám fenomén klida o tom zistí viac a podelí sa s nami.
 
Příspěvků
9,059
No, včera som si písal s Klidisom- to je ten týpek, čo nosí na rifliach nálepky klubov, balí aziatky vo Viedni a vyzerá jak Damiano Tomassi

Vraj sa to hrá na nejakom dosť malom štadione- teda reku keby ste tam niekoho poznali, ktorý by nám kupil vpredstihu lístky, nebolo by na škodu, pretože cez net je to staršne napixu a predražené.... mne by nerobilo problém vden zápasu prísť, ak by ešte neikto šiel a dajak sa stretli .....
 
Příspěvků
2,454
Carlo napsal:
No, včera som si písal s Klidisom- to je ten týpek, čo nosí na rifliach nálepky klubov, balí aziatky vo Viedni a vyzerá jak Damiano Tomassi

Vraj sa to hrá na nejakom dosť malom štadione- teda reku keby ste tam niekoho poznali, ktorý by nám kupil vpredstihu lístky, nebolo by na škodu, pretože cez net je to staršne napixu a predražené.... mne by nerobilo problém vden zápasu prísť, ak by ešte neikto šiel a dajak sa stretli .....


Já jedu na 95%. :) Pokud pojede někdo z Prahy, tak já jsem z Jihlavy a ta cesta do Vídně tudy vede tuším, tak by se to dalo skutečně domluvit. :)
 
Příspěvků
2,406
Kdy se ma jet do Rakouska? S kým máme hrát???

Abbadon já jsem z olmu ! Tak to mužem nějak vyřešit
 
Příspěvků
2,454
masterhunter napsal:
Kdy se ma jet do Rakouska? S kým máme hrát???

Abbadon já jsem z olmu ! Tak to mužem nějak vyřešit


I z Olomouce by se tuším mělo jet přes Jihlavu...byla by to pecka. :)
 
Příspěvků
2,406
A muze mi nekdo odpovedet na muj dotaz ? Kdy a proti komu budem hrat ? Jinak se mnou pocitejte, jel bych urco. Chcu foto s Tottim :D :pipp:
 
Příspěvků
2,454
masterhunter napsal:
A muze mi nekdo odpovedet na muj dotaz ? Kdy a proti komu budem hrat ? Jinak se mnou pocitejte, jel bych urco. Chcu foto s Tottim :D :pipp:

To by mě taky zajímalo, čekáme na KLÍĎU, až to zodpoví :)) Já chci fotku s kýmkoliv a Frančeho samou láskou asi vykousnu. :D
 
Příspěvků
5,934
Keby ste neboli negramotní feťáci, tak by ste zbadali, že to tu už asi tri dni visí (o tri stránky nazad)... :mrgreen:
 
Příspěvků
5,142
klida napsal:
FEROAS napsal:
mas k tomu nejake info?

 
Top