Letní příprava 2014

Příspěvků
3,754
Iturbeho bych zatím moc nesoudil. Premiéry proti obraně Menčáku a Live nejsou asi moc prdel a navíc mu moc nepomáhaj ani spoluhráči. Moc dobrejch balonu nedostal.
Těším se na spolupráci Saliha s Pjaničem a doufám že se ukáže Sanabria ještě.
 
Příspěvků
14,022
Pique napsal:
Iturbeho bych zatím moc nesoudil. Premiéry proti obraně Menčáku a Live nejsou asi moc prdel a navíc mu moc nepomáhaj ani spoluhráči. Moc dobrejch balonu nedostal.
Těším se na spolupráci Saliha s Pjaničem a doufám že se ukáže Sanabria ještě.


já neřikám, že to je špatnej nákup nebo to, jenom že ani v jedno z těch dvou poločasů nehrál dobře

Salih se s Lemmym podle mě moc nepotká
 
Příspěvků
2,822
klida napsal:
Pique napsal:
Iturbeho bych zatím moc nesoudil. Premiéry proti obraně Menčáku a Live nejsou asi moc prdel a navíc mu moc nepomáhaj ani spoluhráči. Moc dobrejch balonu nedostal.
Těším se na spolupráci Saliha s Pjaničem a doufám že se ukáže Sanabria ještě.


já neřikám, že to je špatnej nákup nebo to, jenom že ani v jedno z těch dvou poločasů nehrál dobře

:Ok:
zatim Salih za těch 15 ( :?: ) mio mi příjde jako lepší posila, než Iturbe za 30, stejně tak Sanabria za....za kolik on vlastně přišel?
A očekávám, že jestli se Sanabria z toho neposere, až dostane šanci, tak si Destro zahraje možná tak proti Chievu.
 
Příspěvků
754
 
Příspěvků
754
aha 15.8. ....idem na jeden festival v tom case, takze nic... ale uz by som chcel vidiet AS nazivo v nejakom ozajstnom zapase a nie v takejto kokotinke
 
Příspěvků
14,022
takřka oficiálně:

Real Madrid-Roma: Iker, Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrao, Illarra, Xabi, Modric, Bale, Isco, Lucas o Raúl de Tomás.
 
Příspěvků
3,754
Dneska bez kanonýra Destra. Svalové napětí prej :mrgreen: Dávám budík, tak jsem zvědavej.
 
Top