Curva sud

Příspěvků
3,754
Známý vůdce kotle Neapole, který byl vidět i v LM na Arsenálu a dalších zápasech, dostal po finále Coppa Italia 5 let zákaz na stadion, podle posledních informací má být zákaz za to, že seděl na plotě/barieře a měl tričko s nápisem "Speziale libero"

reakce na zákaz, Na dnešní zápas Napoli - Cagliari bylo vyrobeno 30 tisíc triček pro domácí fanoušky s nápisem "SPEZIALE INNOCENTE"(NEVINNÝ SPEZIALE). Policie oznámila, že zápas přeruší, pokud uvidí tyto trička na stadionu. Antonino Speziale, vůdce Catanie, který zabil policejního vrchního inspektora Filippo Raciti, v roce 2007 kdy ve městě Catania vypukla bitva mezi policií a skupinou asi 250 hools Catanie. (Antonino Speziale dostal doživotí)

- Policie dnes provedla také zkoušky, které dokazují, že fanoušek AS Řím, který údajně postřelil 3 fanoušky Neapole, nestřílel.

hooligans.cz
 
Příspěvků
23,707
na jednu stranu jsem rád, že tohle prase bude doma

na druhou ukončovat zápas kvůli tričkům, to ani hitler nedělal
 
Příspěvků
5,141
pasta napsal:
muzes mi to prelozit?

V prvom rade, po tom teatre co spravili laziali s pohrebom, sa nevie, ci to urobili nasi alebo laziali.

V preklade na tom stoji nieco ako. "Chalani, bez urazky, radim vam radsej spite so zasvietenym svetlom"

Akasi vyhrazka pre hracov Rima, konkretne sa tam vyskytli 3 dresy (DDR, Salah, Radja )

Ja len, ci nevie niekto nieco viac.
 
Příspěvků
81
Carlo, nevies sem hodit link na to video co dokazuje, ze to boli laziali? Pripadne nejake blizsie info? Dik
 
Příspěvků
9,058
klabrdon napsal:
Carlo, nevies sem hodit link na to video co dokazuje, ze to boli laziali? Pripadne nejake blizsie info? Dik

https://www.facebook.com/RomaNews.eu/videos/1375015732556126/?hc_ref=PAGES_TIMELINE
 
Příspěvků
23,707
http://www.forzaroma.info/video/video-curva-sud-nuovo-coro-dei-fedayn-sulle-note-di-despacito/
 
Příspěvků
23,707
 
Příspěvků
23,707
popravdě nevim jestli nám fandí
v Římě teď v colosseu nebo kde promítaj gladiátora, hraje k tomu sbor, blablabla... je asi nějaký výročí
tak přijel
a dostal šálu :lol:
někde jsem zahlídnul jeho vyjádření, že ve skutečnosti fandá laziu, ale nevim, co je na tm pravdy, těm webům často nejde věřit... každoádně s šálou cool :sala:
 
Příspěvků
14,022
imho Lazio něco zkoušelo na konci sezony s Gladiátorama a todle a on je na twitteru nějak vysvinil, ale nevim, je mi to jedno
 
Top