Curva sud

Příspěvků
1,309
zajímavý to je, podle mě se sešlo víc faktorů, a to příchod friedkinů, tedy změna oproti deziluzi pallotta, hnedka rána příchod mourinha, pak pohárek, finále... lidi mu věří, přišel, viděl a výsledky za něj mluví (ano, nehrajeme hezk, ano, výsledky v lize a coppě jsou tristní, ale kdy naposledy jsme udělali dvě finále evropský soutěže za sebou a z toho jeden pohár, to vše s uzoučkým kádrem a pár hráčema, co by hráli i někde jinde na špici?)

"kdy naposledy jsme udělali dvě finále evropský soutěže za sebou a z toho jeden pohár"

Samozrejme že keď si takto položiš otázku aby ti odpoveď vyhovovala tak to všetko vyzerá ružovo ale realita je iná 😀

1. Bol jeden výsledok ale z toho sa nedá žit stále hlavne nie keď si druhý najlepšie platený tréner v Taliansku ...

2.KL predtým neexistovala 😀

3. Uroveň KL je taká že hraš štvrtfinale s Bodo Glimt.

4. Keď sa nato pozrieme čisto po športovej stránke tak určite bol ovela väčší uspech semifinále LM, popritom sa znovu kvalifikovať do LM z 3 miesta v lige a znovu ďalší rok postúpiť do play off LM.

5. Kvalitný a široky káder mal v Ríme naposledy snáď Capello 😀

Samozrejme ja rozumiem tomu že pohár je z hľadiska marketingu lepší a dajme tomu že chvíľu to zaplní štadión ale treba byť realistom a nežit z jedného pohara každý rok lebo sa tu budeme chlacholit víťazstvom v KL ďalšie dve sezóny zatiaľ čo konkurenti z ligy budú zarábať v LM a tu sa bude stále nadávať že není káder peniaze a posily čo je úplne logické keď sa mužstvo nevie dostať do LM 😀
 
Last edited:
Příspěvků
23,906
já si nemyslím, že bych dělal, že je všechno růžové... dokonce jsem tuším použil i slovo tristní. ale snažím se vysvětlit to nadšení lidí. ta atmosféra musí být neuvěřitelná.

tak ještě přihodím: mourinho a friedkini dokázali něco, co se nepodařilo roselle ani pallottovi, a to stmelit většinu fanoušků:

- za roselly byl tábor pro ní a proti ní. za pallotty byl tábor baldiniovců a sabatiniovců, kteří byli schopni se dostat do konfliktu i s "Tottiovcema" (ale teda pro mě Tottista = romanista = Tottista = romanista a tak dál), pak byli spallettiovci proti Tottistům, pak chvíli ke konci pallottovci proti antipallottovcům (tam jsem se dostal i já v posledním pallottově tažení). dokonce i monchi měl svoje zastánce, brr.
- teď tohle podle mě neni. ano, jsou lidi kritický k mourinhovi, ale i ti mu přiznávaj, že bez něj bychom tu neměli například dybalu nebo loni matiče, že bez něj bychom neměli nikoho, kdo by se klubu zastával proti rozhodčím a obecně nepřízni osudu, protože friedkini se drží v pozadí, že s tímhle kádrem by neudělal zázraky asi nikdo (a josému zatím krom toho finále, který jsme měli vyhrát, kdyby to nepískal ten píčus tamten, vyšlo všechno - neboli karty, na který vsadil, byly vítězný, ostatní "ruce" jako je liga a pohár zatím pokládal a účel světil prostředky).

takže Řím aspoň co mně přijde, je teď jako jeden muž, josé neustále leze fanouškům mourinhovsky do zadku, friedkini je umí navnadit (viz např vítání dybaly ve městě, jistě pamatujete) a ono to vychází, friedkinům tečou peníze, návštěvnost trhá rekordy a stadion vypadá jak z úplně jiný éry úplně jinýho fotbalu a fandění.

a já myslím, že romanista-narcis je na to i náležitě pyšnej a tím spíš si tu vizitku udržuje a na stadion chodí, kdy může. protože ho to baví, i když se na ten fotbal spíš koukat nedá než dá.
 
Last edited:
Příspěvků
23,906
Samozrejme ja rozumiem tomu že pohár je z hľadiska marketingu lepší a dajme tomu že chvíľu to zaplní štadión ale treba byť realistom a nežit z jedného pohara každý rok lebo sa tu budeme chlacholit víťazstvom v KL ďalšie dve sezóny zatiaľ čo konkurenti z ligy budú zarábať v LM a tu sa bude stále nadávať že není káder peniaze a posily čo je úplne logické keď sa mužstvo nevie dostať do LM 😀

Nepochopiteľné. Pamätám si sezóny ked ten tím hral pekný futbal a hráči bojovali za Rím a teraz je to nepozeratelny futbal ktorý neprinaša výsledky ale im stačí že ten chuj skače ako opička na čiare a hrá divadielko🤷 Naozaj neviem čo si o tých ľuďoch mám myslieť
Těmto dvěma částem nerozumím. Zní to, jako by na chození na stadion - řekněme "navzdory výsledkům" - bylo něco špatně. Mají tam ti lidi přestat chodit? Byla by to adekvátní reakce? Je to něco, co by nám prospělo? Je chodit na stadion v době herní krize něco, na co pohlížet negativně?

Co si o nich myslet? ŽE JE TO BAVÍ. A TO JE DOBŘE. A POKUD Z TOHO VYDRŽÍ ŽÍT 10 LET A 10 LET BUDEME MÍT PLNEJ STADION, JE TO DOBŘE.

Pokud příštích deset let nevyhrajeme nic jiného než jediný pohárek, je to špatně. Ale pokud budeme mít příštích 10 let 0 dalších pohárů, je lepší mít 0 pohárů s plným stadionem než bez něj.

Nebo ne?
 
Top