Curva sud

Příspěvků
3,404
Za 16dní prodeje pernamentních karet je prodáno cca 16tis kusů a to je o 4tis víc,než za minulý rok za stejnou dobu ....a to všichni víme jaká byla situace po minulém a teď po tomhle ročníku

Forza Roma ....jedině :danko: :daje: :Flag: :core:
 
Příspěvků
23,906
Je to trošku zavádějící údaj, četl jsem o tom na italským fóru. Nesedí na sebe období ve smyslu ukončení období pro potvrzení permanentek stávajících permanentkaru, sedí na sebe jen počet dní, nebo tak nějak, navíc tehdy to byl jen to potvrzování, teď bylo myslím současně otevřeno novým zájemcům, v nějakým jinak udělaný porovnání máme naopak minus (myslím že právě v počtu lidí, co potvrdili svoje místa z loňska). Celý to zveřejněný číslo je k ničemu, cenu má sledovat co bude na konci. Neříkám a priori, že to bude min, třeba ne, ale důležitej je spíš ten počet lidí, co neprodlouzilo, kde jsme doposud zaznamenávali mám dojem pořád nárůst a teď naopak propad. Jednoduše, jestli to chápu, počet lidí co neprodlouzilo je nyní vyšší než počet lidí, co si to koupilo nově. No, uvidíme. Nechtelo se mi o tom moc číst, protože mi přišlo, že si jednotlivý články protireci. A zde se mi, že je snaha vytvořit dojem, kterej jsi sem v vlastne ty napsal

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,404
Pokutu ve výši 30 tisíc eur musí zaplatit AS Řím za chování fanoušků. Příznivci Giallorossi v zápase s Neapolí zpívali rasistické pokřiky na hráče soupeře. (football-italia.net)
 
Příspěvků
23,906
https://www.televizeseznam.cz/video/hitstory/white-stripes-seven-nation-army-64034756?dop_ab=323030&dop_source_zone_id=1&dop_req_id=M2nl5GebCa8-202003202309&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=_var

nás z toho vynechali, ale my víme, že spojkou mezi bruggama a finále v berlíne je... :roma: :roma: :roma:
 
Příspěvků
3,404
Po španělských stadionech bude snížena kapacita i na těch italských, a to hned na polovinu, diváci navíc nebudou smět sedět vedle sebe. Itálie dnes zaznamenala téměř sto tisíc pozitivních testů na covid-19. (football-italia.net)
 
Příspěvků
2,234
Hoj mám dotaz na kluky kteří mají známé v Itálii jak to teď bylo po zápase AS vs Empoli.Srbove (zvezda) vzali nějaké věci od skupiny Feadyn??? Napadli je po zápase atd Jestli přišli o flagu a budou ještě na stadionu aktivně fandit nebo se rozpadnou???
 
Příspěvků
3,404
Četl sem o tom...ale asi nejsem v tomhle dostatečně znalý ...jako kdyby došli o vlajku tak končí?proč Červená Hvězda šla zrovna na ne?jen se ptám
 
Top