Curva sud

Příspěvků
24,048
 
Příspěvků
14,022
Pokuty pro AS Řím a Atalantu
Vedení AS Řím musí zaplatit pět tisíc eur, Atalanta o tisíc eur méně. Oba kluby byly potrestány Italským fotbalovým svazem za to, že jejich fanoušci házely na hrací plochu pyrotechniku.
 
Příspěvků
14,022
Čtyři italské kluby dostaly podmínky
AC Milán, Inter, AS Řím a Turín byly potrestány podmínečným zavřením částí stadionu na jeden zápas za hanlivé pokřiky svých fanoušků. První tři jmenované kluby navíc dostaly pokutu 50 tisíc eur.
 
Příspěvků
24,048
normálně nadávali na neapol
v itálii teď maj nový pravidlo, takříkajc prohloubili tu normu uefa o "teritoriální diskriminaci"
milánu za to už jednou zavřeli kotel a myslim že i staďák...
je snaha to zrušit
 
Příspěvků
2,827
AS Roma vs Genoa: € 20,000 fine for smoke bombs and walkie-talki

jestli to takhle pude dál, tak do svazu naházíme prachy za solidní posilu
 
Příspěvků
5,934
Môže mi tu niekto, kto tomu rozumie, už konečne kurva do piči obsratej obštanej vysvetliť, čo to má každé kolo znamenať s tou vysielačkou??? To je ako Rudi idiot, alebo im na to z princípu prcá, lebo na to máme, alebo o čo tu ide?
 
Příspěvků
24,048
já nevim... tak asi jo
je mi ot jedno, dementní pravidla se maj porušovat, doufám, že si ještě píšou s asistentem na whatsappu
 
Příspěvků
1,311
Jsem zvědavej, jaký se budou vyvozovat důsledky z toho kripla, co postřelil ty fanoušky Neapole (toho jednoho už prakticky zabil), fakt ty články, kde si člověk dočte, že podobnej idiot je policajtama sledovanej, ale přesto je v práci vylitej a má tam s sebou pyrotechniku a zbraň.. obrovskej hnus. Tohle je sice exces jednotlivce, ale při představě, že to je jeden z lidí s hlavním slovem v kotli... Itálie pořád někde v osmdesátkách.
 
Top