Curva sud

Příspěvků
9,058
Tak ma napadlo , že mi min.sezónu u naších fans , teda nášho kotla - Curva sud chýbala nejaká tá choreografia . Ako napr. v derby s Laziom , vlk , ktorý rozdupal ,,maskota" Lazia , alebo proste velký napí? AS Roma , alebo také . To mi min.sezónu dosť výrazne chýbalo . čo vy nato ?
 
Příspěvků
1,773
TottiAS22 napsal:
Tak ma napadlo , že mi min.sezónu u naších fans , teda nášho kotla - Curva sud chýbala nejaká tá choreografia . Ako napr. v derby s Laziom , vlk , ktorý rozdupal ,,maskota" Lazia , alebo proste velký napí? AS Roma , alebo také . To mi min.sezónu dosť výrazne chýbalo . čo vy nato ?

nesouhlasim
 
Příspěvků
23,906
Bylo toho dost, ale pokud je toho teď výarzně míň než v minulých letech (u všech týmů), je to chyba Osservatorio nazionale - to je organizace (úřad..), který se o tohle stará. Výsledek? Zákazy fanouškům jezdit na zápasy, zákazy na zápasy těm, kdo nevlastní permanentku, zákazy všem, zákazy velkých vlajek, zákazy určitých transparentů, zákazy dělbuchů, zákazy bengálských ohňů nebo jak to jmenuje...

Roma-Neapol mohou přijet fanoušci z Neapole (loni naši do Neapole nemohli) jako gesto důvěry vůči fanouškům (přesto se smí - pro neapolské - koupit jen lístek na hlavu, tj. přesto je to omezeno).
 
Příspěvků
9,058
Tak , ako píše "Sushi" , nejaké blbé zákazy . Síce bolo tých vlajek , a transparentov dosť , ale boli dosť malé , a s napísmi ako : Forza Roma , Unico grande capitano a tak .........

Chýbalo mi tam niečo väčšie , ako napríklad celý Curva sud by bol zaprataný jedným nápisom(napr.Merda Lazio :p ) .
 
Příspěvků
23,906
je velká škoda, že takhle fotbal kazí

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=Rwu79T_e3Bk

..brr! :)
 
Příspěvků
9,058
Sushi napsal:
je velká ?koda, ?e takhle fotbal kazí

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=Rwu79T_e3Bk

..brr! :)

:cry: :cry: .

To som myslel , a takých videí je tam bilión .
 
Příspěvků
7
Pánové, Curva Sud opět prošla krizí, a to díky komerční ultra skupině Ultras Romani, které jde hlavně o to, aby prodali co nejvíc suvenýrů a vydělali peníze. Pošpinili ideály ultras a zavolali policii. No hnus.
V prvním kole byli tifosi z Neapole v Římě jako doma.
:roll:
 
Příspěvků
7
Díky pánové, občas jsem něčím přispěju... O dění na Curva Sud mám info rovnou ze zdroje.
Jinak ale musím na začátek přiznat, že mám rád i Lazio. Římské kluby mám oba moc rád. Tak doufám, že mě nevyhostíte ze své giallorossi společnosti. :D
Znáte to, ne?
Ať si každej fandí komu chce, ale bude za to pykat.
 
Příspěvků
23,906
Nikdo není dokonalý... sice to moc nechápu, ale přinejhorším z tebe budeme mít srandu.. :roll: :lol:
 
Příspěvků
6,336
Commando Ultra napsal:
Díky pánové, občas jsem něčím přispěju... O dění na Curva Sud mám info rovnou ze zdroje.
Jinak ale musím na začátek přiznat, ?e mám rád i Lazio. Římské kluby mám oba moc rád. Tak doufám, ?e mě nevyhostíte ze své giallorossi společnosti. :D
Znáte to, ne?
Ať si ka?dej fandí komu chce, ale bude za to pykat.

Hehe, tož to jsem ještě neviděl. Každopádně si myslím, že tady není nikdo takový blbeček, aby tě tady začal sprostě urážet. Nicméně, jak už řekl Sushi, srandu z tebe asi mít budem :D
 
Příspěvků
7
Hoši, tak já nejsem zase takovej Romanista jako vy. Já sleduju zahraniční scénu, mám rád Itálii, Řecko, Srbsko, Chorvatsko... Já spíše sleduji dění v ochozech a v ulicích, ale fotbal jako hru mám taky moc rád. Jsem sigmák a k ostatním týmům ze zahraničí mám spíše sympatie. Nevím, jestli mi rozumíte.
 
Příspěvků
23,906
Docela jo. Co jsem tak koukal, máš to hozený spíš přes fanoušky... mail, www, avatar, nick... fajn, že sis našel cestu do Curvy Sud
 
Příspěvků
7
Jo, jo, prostě to řeknu tak, že např. Sigma by hrála doma s Baníkem a někdy by se podařilo, že bysme byli lepší v ulicích, v ochozech, hrál se super fotbal, tak bych byl úplně spokojenej a i asi bych i případnou prohru na hřišti překousnul.
 
Příspěvků
7
Jo, ale je mi úplně jedno, co kdo dělá.. Jestli je někdo jen fanoušek a fandí na hl. tribuně, nebo fandí v kotli, nebo se chodí rvát na pole se stejně smýšlejícími lidmi. žádnej primitiv nejsem, že bych někdy snad napadl někoho, kdo s naší scénou nemá nic společnýho. Pokud se bijou lidi, co chcou někde na poli, tak je to snad v pořádku a nikoho by to nemuselo pohoršovat. Média a veřejnost trošku nechápu.
 
Top