Výjezd do Itálie na AS tuto sezónu....

Příspěvků
5,142
Mno tie ceny su riadne urvate, ale predpokladam ze niekde na kraji mesta alebo v nejakych vylozene krcmach, resp. putikach by sa mohlo najst aj lacnejsie? ale to je asi len moja skromna predstava o tom, ze pivo sa pije vsade na svete :D


**urvate=odtrhnute, dzignute, šialené
 
Příspěvků
24,003
Carlo napsal:
To by ma zaujiímalo , ake maju Taliani platy , ked si mozu dovoliť pivko za 5 eur ..... kamoška hovorila že pol litrova kofola 3 eura .... :blabla:

nic moc, moc si to taky dovolit nemůžou a taky to tam tolik nelemtaj

kofola v itálii? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tony napsal:
Mno tie ceny su riadne urvate, ale predpokladam ze niekde na kraji mesta alebo v nejakych vylozene krcmach, resp. putikach by sa mohlo najst aj lacnejsie? ale to je asi len moja skromna predstava o tom, ze pivo sa pije vsade na svete :D


**urvate=odtrhnute, dzignute, šialené

dzignute???

vy mě zabijete, bratia :lol: :lol:
 
Příspěvků
24,003
nerozlišuješ? :lol: :lol:

joo colu jo, nepamatuju si kolik stojí... ale klidně může stát 3 eura za půlitrovku, co by ne. záleží kde.
 
Příspěvků
9,059
Sushi napsal:
nerozlišuješ? :lol: :lol:

Já to napríklad doma vobec nepijem , a ked idem niekam do krčmy tak si vypítam veľkú/malú colu , a je mi jedno či mi nalejú coca-colu , pepsi , kofolu , Hey kolu alebo šofokolu :D
 
Příspěvků
24,003
tak jako pepsi/coca jsou mi taky u řiti, ale kofola je prostě UPLNĚ něco jinýho... ale to je fuk, nech bejt
 
Příspěvků
4,153
Jeste byste se mohli zeptat, jestli tam nekde tocej zlutou limonadu, neboli tzv. brču, a kolik stoji v pul litru, jestli do 1 Ojra, a za kolik maj halusky a smazak.
 
Příspěvků
116
bartne napsal:
kedy sa začneme tak záväzne dohadovať o výjazde?

jak už jsem to tu psal, já už love mám a jedu na 100% na derby, kdo chce nechť se přidá, veškerý podrobnosti už jsem tu psal a nebudu to opakovat

bylo domluvené že se ještě domluvíme na našem srazu ale to jaksi padlo :zed:
 
Příspěvků
4,153
Antonello Venditti napsal:
bartne napsal:
kedy sa začneme tak záväzne dohadovať o výjazde?

jak už jsem to tu psal, já už love mám a jedu na 100% na derby, kdo chce nechť se přidá, veškerý podrobnosti už jsem tu psal a nebudu to opakovat

bylo domluvené že se ještě domluvíme na našem srazu ale to jaksi padlo :zed:

Tak udelejme sraz.
 
Příspěvků
5,142
Kedy sme sa to dohodli na zraz? tu padali datumy nejake, koncom februara myslim alebo tak nejak, treba to ozivit.
 
Příspěvků
142
Antonello Venditti viem že ideš na100% ale keď sa písalo že na zraze sa dohodneme a ten ako si nieje, a myslel som že kedy sa začne dohadovať jaky deň a čas cca by sme leteli z Prahy a potom prileteli naspäť a či cez toho chlapíka či koho....
 
Příspěvků
116
bartne napsal:
Antonello Venditti viem že ideš na100% ale keď sa písalo že na zraze sa dohodneme a ten ako si nieje, a myslel som že kedy sa začne dohadovať jaky deň a čas cca by sme leteli z Prahy a potom prileteli naspäť a či cez toho chlapíka či koho....

čekám zda-li bude sraz či nebude....s chlápkem jsem předběžně domluvený, ceny platí na derby není problém vyrazit, s tím že se u něho během února zastavím a doladíme detaily. Myslel jsem že to spojím/me se srazem abych nemusel 2 x do matičky Prahy. Takže pokud bude v února sraz není problém to spojit s organizací výjezdu.

Takže asi tak....kuwa se těším :daje: :daje:
 
Top