Vedení - Friedkin Group

Příspěvků
3,650
Nemyslím z hlediska práce. Ale jsou to jen investoři. Koupi, zhodnotí a prodají se ziskem. O fotbal jim podle mě moc nejde
Ok, beru Tvuj uhel pohledu a je mozny, ze to tak dopadne. Ale oproti Pallottovi tam vidim rozdilu hned nekolik a zatim se mi jejich pristup libi. I kdyz bych treba ocenil trochu komunikace z jejich strany.
 
Příspěvků
6,402
Dneska už je to normální. Rodinný kluby typu Sensi a spol. už dneska nejsou. Me jako fanouškovi trochu vadí, že tu pozornost, kterou do teď mohli dávat Římu teď rozmělní do dalšího klubu. A přesně jak říkáš, vidět a slyšet moc nejsou, stejně jako svyho času James
 
Příspěvků
3,472
Únor bílý – pole sílí
Jak to teda pokracuje na trase Pinto out ….nekdo in?
Byl nekde viden Massara v kokpitu friedkin letounu nebo neco tak?
 
Příspěvků
1,332
Dosť neznáme meno.
Čo sa týka transfer rekordov tak tam ma Nice dva roky po sebe cca - 30mil, čo si zrovna v Ríme dovoliť nemôže a žeby bolo Nice na nejakej extra vysokej pozícii ktorú predtým nedosahovali sa nedá povedať 🤔
Snáď bude posila👏
 
Příspěvků
3,650
Jsem na něj hodně zvědavej. Hledal jsem si pár informací k němu a nevypadá zle, ale pořád na mě působí jako Pinto 2.0

Snad překvapí. S ohledem na to, jak moc se vyhýbý rozhovorům a kamerám, bych si k němu uměl představit někoho jako Burdisso do role DT, kdo by byl naopak tváří toho sportovního úseku.
 
Příspěvků
6,402
 
Top