Vedení - Friedkin Group

Příspěvků
23,906
Code:
http://www.ansa.it/web/notizie/rubriche/calcio/2011/05/18/visualizza_new.html_868146793.html

údajně jsme oficiálně domluveni se Sabatinim, měl to uvést DiBenedetto
jinak se čeká jen na schválení transakce antitrustovým úřadem
 
Příspěvků
5,934
hlavne nech uz zacnu cosi robit. :!: :!: :!:

chcem mat aspon pocit, ze sa veci konecne hybu spravnym smerom

edit: znamena to, ze prade bali kufre?
 
Příspěvků
9,058
A hlavne čo znamená , že má prísť aj Baldini ? Potom by som ale vôbec nechápal daný príchod Sabatiniho , jedine že by niaky z nich poškuloval po niakych talentoch ,lebo aj samotná práca s mladými je hrozná , Totti 18 rokov dozadu , De Rossi tak 8 a nič , nič , nič .....
 
Příspěvků
5,934
Carlo napsal:
A hlavne čo znamená , že má prísť aj Baldini ? Potom by som ale vôbec nechápal daný príchod Sabatiniho , jedine že by niaky z nich poškuloval po niakych talentoch ,lebo aj samotná práca s mladými je hrozná , Totti 18 rokov dozadu , De Rossi tak 8 a nič , nič , nič .....


tak viem si celkom dobre predstavit, ze sabatini by riesil scouting (konecne) a baldini by bol klasicky sportovy riaditel.

to by bola parada. este keby im DiBenedetto poskytol slusne prostriedky, myslim, ze by boli schopni postupne vybudovat najlepsi tym v taliansku.
 
Příspěvků
23,906
danko10 napsal:
Carlo napsal:
A hlavne čo znamená , že má prísť aj Baldini ? Potom by som ale vôbec nechápal daný príchod Sabatiniho , jedine že by niaky z nich poškuloval po niakych talentoch ,lebo aj samotná práca s mladými je hrozná , Totti 18 rokov dozadu , De Rossi tak 8 a nič , nič , nič .....


tak viem si celkom dobre predstavit, ze sabatini by riesil scouting (konecne) a baldini by bol klasicky sportovy riaditel.

to by bola parada. este keby im DiBenedetto poskytol slusne prostriedky, myslim, ze by boli schopni postupne vybudovat najlepsi tym v taliansku.

taky nevím, ale vidím to jako danko.
jinak pradé nevim, pokud si dobře pamatuju, před nějakým půlrokem mu prodloužili smlouvu... ne, že by měl být problém ji vypovědět, asi...
 
Příspěvků
5,934
Sushi napsal:
jinak pradé nevim, pokud si dobře pamatuju, před nějakým půlrokem mu prodloužili smlouvu... ne, že by měl být problém ji vypovědět, asi...

dal by som mu este facku na cestu...

(davam mu za vinu phila a adriana a vela dalsich veci)
:grr:
 
Příspěvků
23,906
danko10 napsal:
Sushi napsal:
jinak pradé nevim, pokud si dobře pamatuju, před nějakým půlrokem mu prodloužili smlouvu... ne, že by měl být problém ji vypovědět, asi...

dal by som mu este facku na cestu...

(davam mu za vinu phila a adriana a vela dalsich veci)
:grr:

jakože v minulých letech jsme podle mě udělali pár dobrých transferů, některý věci jsou až neuvěřitelný, zpětně. u některých jsem si to ani nemyslel, když je duo pradé-rosella udělalo.

loria (za půlku curciho, něco s galloppou a myslim hostování rosiho a barussa nebo tak něco)
esposito!
castellini
malej burdisso
adriano
zamblera
lobont
malej doni
cicinho
nevyměnění baptisty za burdissa v zimě loňskýho roku (po bitvě je každej generál, já vim)
atd.

za pochvalu stojí giuly, juan, pizarro, částečně riise (vzhledem k ceně), prodej aquilaniho a manciniho, cassetti a tonetto

normální kaufy byly baptista (i když vyhořel nakonec), menez (by byl normální kauf, kdyby menez byl normální.. takže spíš patří mezi zklamání), burdisso (trošku drahej), borriello (pokud přijde za těch 10), ..

nějak mě ty vzpomínky unavily :-? :lol: jdu se učit..

btw ještě, problém nebyl vždycky pradé - co se týče adriana, za tím celým stála rosella, pamatuju si jak říkala, že to je její nejvěší úspěch, přivést ho, že to moc chtěla, taky v zimě zablokovala jeho odchod za pár mega do brazílie (a pak jsme mu platili nějaký výpovědný myslim)...
 
Příspěvků
14,022
prodej Amancretina je podle mě fail, protože kdyby byl(i) schopnej mu prodloužit smlouvu, tak se moch prodat dráž

nějak jsem čet, že by měl přijít Baldini na GM a Sabattini jako sportovní ředitel, problém ale je, že Baldini má smlouvu s anglickou repre, kde nosí Cappellovi kufřík nebo něco takovýho
 
Příspěvků
23,906
haha, kufřik :lol:

s mancini se podle mě vůbec nedalo jednat, chtěl jít do interu aby měl titul a chtěl jít do interu aby měl prachy... tak šel. a tam už neudělal vůbec nic...
 
Příspěvků
14,022
mancini na to sral poslední rok, rok a půl, kdy měl bejt už dávno prodlouženej, což nic nemění na tom, že to je dement
 
Příspěvků
23,906
klida napsal:
Sushi napsal:
jo mimochodem, samozřejmě jsem rád, že pradé přivedl Mirka
za 21 milionů nebo kolik

to je hodně no, ale Mirko nás dvakrát málem dotáhnul k titulu... 21 milionů Mirko je oproti jiným výdajům supr kauf (například oproti platu adriana... nebo roselly)
 
Příspěvků
9,058
Jaký je rozdiel medzi generálnym a šporotovým riaditelom ?

Inak predaj Manciniho je fail , pretože to bolo po uspesnej sezone , kde sa vyhrala Coppa , skoro titul , stvrtfinale CHL a bol nahradeny Baptistom - a vlastne cele to Mercato sa absolutne posralo .

Za Vucinica to je hodne vela , OK boli obdobia kedy ťahal , ale napríklad túto sezonu je vyložene strašný , ani neviem že hral , pretože jeho prínos je minimálny ...
 
Příspěvků
23,906
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0wZ6fdpex0s&feature=player_embedded[/youtube]
 
Příspěvků
23,906
"for what money? we got the money. we are fine with the money"

pallotta je někdo od dibenedetta nebo tak něco... 8)
 
Příspěvků
5,934
dikes :Ok:

ja len, ze som momentalne na nete zakaukazskeho strihu - video si fakt nepozrem a som uz trosicku netrpezlivy, kedy sa konecne zacne nieco diat

kazdopadne je super, ze maju money, to si hned lepsie pospim... :roll: :mrgreen:
 
Top