Vedení - Friedkin Group

Příspěvků
6,341
Vadí mi systém na 3 obránce. Když tohle změní, aspoň proti silnějším týmům, tak to bude dobrý. Paulo je dobrý trenér, i když to že se spekuluje nad jeho výměnou mě nepřekvapuje. O víkendu porazime Spezii, pak Hellas a všechno bude zase zapomenuto.

Daje Roma, Daje Paulo

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
2,234
Přesně vadí mi hlavně že nechce udělat změnu pritom když přišel byl flexibilní aspon trochu třeba v Sobotu překvapí a dá jiné rozestavení (4 4 2 bych třeba já chtěl vidět) musí něco změnit těch inkasovaných gólů je fakt hodně a když se bude hrát stejně tak mu musí být jasné že půjde do prdele
 
Příspěvků
5,142
Friedkins spravili čo mali, konali rýchlo a razantne. Takéto opakovane chyby produkujú len hanbu a degradáciu značky.
 
Příspěvků
4,153
Zatim to tu nikdo nezminil a nejspis to neni zadny prekvapeni, ale odpiskali jsme projekt stadionu.
 
Příspěvků
3,404
Dluh AS Řím ke konci března činil 256,6 milionu eur, což je navýšení, neboť v závěru loňského roku Giallorossi dlužili 253,4 milionu. Přesto se finanční situace tradičního italského klubu zlepšila, neboť na konci června minulého roku jeho dluh překročil hranici 300 milionů eur. (football-italia.net)
 
Top