Trenér - José Mourinho

Příspěvků
6,397
To dost pochybuju, když ho nevyhodili po té prohře 1:4 Janově. Od té doby vyhrál dva zápasy za sebou při skóre 6:0.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
2,434
Příspěvků
1,521
Nedivme se, když ho prodloužíme. Plánuje se prodloužení o další rok s opcí ještě na další rok, pokud dá LM. A co víc, ještě si finančně polepší.... WOW!
 
Příspěvků
1,332
Ak nebude LM alebo iný nečakaný úspech, tak není žiadny dôvod odmenit 6,7 miesto v tabuľke predlženim kontraktu. O to viac keď sa bavíme o tom že je TOP 2 tréner čo sa týka platu a končí s mužstvom na miestach ktoré dosahovali a dosahujú aj lacnejší. Za mňa je to tréner minulosti. Treba sa pozerať dopredu. Treba vymeniť tu negatívnu atmosféru výhovoriek a nadávania na rozhodcov za pozitivnu motivujúcu zameranú čisto na futbal.
Ale ktovie má ešte cca pol roka možno prídu zázraky.
 
Příspěvků
23,975
na druhou stranu viděli jste, v jakém stavu ten kádr je, jo? jako jo, není to omluva za to, že lépe než my hraje i bologna, která má zlomek rozpočtu atd atd, ale mou sám přivedl lidi na stadion, aspoň tím se můžeme chlubit, vyhrál evropskej pohár, skoro druhej (taylor merda) a ano, herně je to bída, ale nese na ramenou tíhu zcela kádru, kterej se vší láskou nemá prostě krajní beky letos, má lidi jako je kristensen, jehož opora dybala hraje příležitostně, další opora smalling umřela, apod. takže já bych to neviděl tak přísně. mou má plusy i mínusy.
 
Příspěvků
1,332
na druhou stranu viděli jste, v jakém stavu ten kádr je, jo? jako jo, není to omluva za to, že lépe než my hraje i bologna, která má zlomek rozpočtu atd atd, ale mou sám přivedl lidi na stadion, aspoň tím se můžeme chlubit, vyhrál evropskej pohár, skoro druhej (taylor merda) a ano, herně je to bída, ale nese na ramenou tíhu zcela kádru, kterej se vší láskou nemá prostě krajní beky letos, má lidi jako je kristensen, jehož opora dybala hraje příležitostně, další opora smalling umřela, apod. takže já bych to neviděl tak přísně. mou má plusy i mínusy.
Kader je v AS univerzálna výhovorka ktorú na zotrvanie mohol použiť v podstate každý tréner prednim.
Nová najslabšia Európska súťaž je nemeratelna z pohľadu minulosti.
Áno prilákal Rimanov a možno by chvíľu frflali ale ak by sa hralo lepšie určite by chodili. A ak bude Rím stále na 5,6 mieste tak či tak prestanú chodiť.
Ja to nevidím prísne ale realistický. 3 sezóny sú rozhodne dostatočny priestor aby sa tím zlepšil. Zatiaľ to vyzerá na tri roky stagnácie na rovnakom mieste bez progresu. Odkedy prišiel Rím nedokázal vyhrať v zápase proti tímu ktorý sa nachádzal na prvom alebo druhom mieste v tabuľke... Za mňa sú to jasné fakty
 
Příspěvků
23,975
Nevím no, roky se budoval kádr na hovno, který pinto poměrně úspěšně rozprašil a zuzil, aby bylo aspoň na někoho kvalitnějšího. Podle mě friedkin obecně to dělají dobře, peníze k nám taky sypou, samozřejmě většinu ne do přestupů, protože klub není furt ještě po všech těch letech ekonomický zdrav, máme problémy s tím financial fair play (Ani jedno tolik nesleduju, takže jen povrchně vnímám, že tomu tak je, detail neznám), takže kádr prostě dobrej není. Teď jsme si pořídili výměnou za kapitána juniorky a peníze hostování mladase juvehnusu, abychom aspoň měli někoho do počtu. Nadto máme dlouhodobě mimo, jak jsem psal, smallinga, ale i pellegriniho nemáme v podstatě momentálně stopery, je tam llorente a mancini, kterej hraje přes zranění. Spinazzola na kraji je taky mimo plus podle mě je za zenitem, ať už ho měl vlastně kdekoli a jakejkoli. Zalewski není bohužel na úrovni, aby stačil, je bohužel kvalitativně spíš 12. hráč než základ. Napravo mi ani nemluv, karsdorp je bidak a kristensen za to nemůže, ale nemá tu co dělat. Z našich zdravých lidi by jinde v klubech co hrajou LM hrál jen lukaku (a ne všude). Potom by od nás mohl někdo chtít boveho. Ostatní jsou do počtu, náš hráč s nejlepšími průměrnými výkony je podle mě elsha, kterej lepí díry a nastupuje spíš z lavice. Prostě s tím kov nevykouzlis. V pohárech jsme letos podcenili sesivky, ale jinak to hraje mou zkušeně. Pohár a skoro pohár, to je silnej argument, ať už je ta soutěž jakákoli. Fotbal se hraje o poháry. Myslím, že jak mou lidi přitáhl, tak můžou zase odejít. Moc tu chemii nechápu, ale vyslednej efekt tyhle symbiozy (mou a lidi) je skvelej. Věřím, že pokud bychom ten kádr aspoň trochu zkvalitnili, vylitneme vysoko. Bohužel podminkou pro to se zdá být LM a cesta do ní je v tomhle stavu složitá. Škoda, kdybychom udělali EL, už jsme tam mohli být.
 
Příspěvků
1,332
Veď práve čo sa týka peňazí je to lepšie ako kedysi aj to je ďalší argument prečo sa nebáť po troch rokoch stagnacie vymeniť trénera. Ešte pred Mourinhom sme si tu nadávali že top trénerov nezaplatíme. Teraz je situácia že platia jedného z najdrahších trénerov na trhu. Tým pádom to okno je oveľa širšie ako kedysi. Netreba sa báť že si môžu dovoliť zaplatiť iba nejakého Andreazolliho. S tým čo dávajú Mourinhovi sa už rozhodne dá vyjednávať. Za mňa je to jasné. Ak sa to neobháji na ihrisku tak treba zmenu
 
Příspěvků
2,304
Dneska by po té sracce měl odejít sám nebo by ho měli odvolat, tady není co obhajovat!!! Dybala se zranil a co udělá dá dalšího chodce (Pellegriniho)do zálohy ikdyz viděl snad každý ze v první půli v pohybu nestíhali proč Kurva udělal tohle.Po zápase se vymlouvá na rozhodčího jako Kurva na co??? Penalta jasná, červené taky.Mel by se zaměřit proč dvě střely na bránu za zápas, proč hrají všechno zpět na brankáře ikdyz se prohrává!!! Žalostný výkon, přímo bych řekl podělaný (z Lazia) 🤦🔪Nechci ho už vidět ať táhne a budu rád za 10 mega nebo kolik bere se dá hrát jiný Fotbal,má v ofenzivě hráče jako Lukaku, Dybala, Azmoun, Belotti a Elsha a pride vám že toho využívá???No mě rozhodně ne dává betonare s kterých je posrany Paredes, Pellegrini (na lávku) ti nemají co na hřišti dělat dát šanci mladým horší by to nebylo a ti by aspoň jezdili 😉jak dál ten mladý (Pisilli )gól se podívejte žádná zpětná nahrávka a hrál dopředu na Lukaka a to je to proč Mourek stojí za hovno vnucuje hráčům priposrany styl ,beton, beton, beton kreativita na hřišti žádná a on bude vykládat jak hrají dobře s tím ať jde do PIČI.Fakt už ho nechci vidět v Březnu jak jedu do Říma ho napadnu ale třeba už tam nebude 😁🤣😁a co se týče kádru tak byli tu trenéři kteří by za takove hráče co má Mourek nevím co dělali, ano nemá stopery tak proč nehraje na 4 vzadu nezmění formaci??? Pořád dokola věří snad někdo ze něco změní v Miláně mám obavy že se budu dívat na famózní zálohu Pellegrini,Paredes, Cristante (jo ten ať hraje)😂ale ti tři spolu tak nepřehraji ani Tým z okresu 😃Sorac já to hodně prožívám vlastně nic neprožívam více než AS Řím a jsem lehce emoční člověk ale dneska fakt nervy které jsem neměl už roky 😂😂😂 no Roba raději zdrhla z obýváku dneska 😁🤣😁
 
Příspěvků
6,402
Josému vděčíme za hodně. Ať už evropská finále, nebo návštěvnost. Ale za výsledky vždycky byl, je a bude zodpovědný trenér. Pokud neudělá LM ať už z ligy nebo přes EL, nemá smysl prodlužovat spolupráci. Friedkin to moc dobře ví. Proto se to do teď neřešilo a neřeší. Je mi líto v jakém stavu má kádr, na druhou stranu starý mazák jeho kvalit by si s tím měl umět poradit. Já osobně vidím spíš jeho konec než pokračování.
U Araba mu bude dobře. Nataha si hvězdy, bude mít rozpočet, smlouvu, všechno co k životu potřebuje. A nás přijde zase po letech, jako už tolikrát, vzkřísit nějaký mladý, nadějný kouč co vyhrál někde na Ukrajině domácí pohár
 
Top