Trenér - José Mourinho

Příspěvků
1,309
Veľmi správne že ho potrestali 👏 Ja by som mu dal aj väčší trest. To čo pravidelne predvádza je úbohé! inak sa to ani nedá nazvať. Navyše dáva svojim správaním veľmi zlý príklad ( najmä mladým ) keď ukazuje akoby bolo úplne normálne a v poriadku hádzať každý svoj neúspech na iných a následne si ešte aj na nich vybijat svoju frustráciu.
 
Last edited:
Příspěvků
3,554
Veľmi správne že ho potrestali 👏 Ja by som mu dal aj väčší trest. To čo pravidelne predvádza je úbohé! inak sa to ani nedá nazvať. Navyše dáva svojim správaním veľmi zlý príklad ( najmä mladým ) keď ukazuje akoby bolo úplne normálne a v poriadku hádzať každý svoj neúspech na iných a následne si ešte aj na nich vybijat svoju frustráciu.

Pry uz se Rocchimu ozvalo par rozhodcich s prosbou, aby je nedaval piskat zapasy AS, protoze mame prilis agresivni lavicku. A je to pravda, bohuzel.
 
Příspěvků
2,406
Pry uz se Rocchimu ozvalo par rozhodcich s prosbou, aby je nedaval piskat zapasy AS, protoze mame prilis agresivni lavicku. A je to pravda, bohuzel.
Tohle je fakt, i já to četl. Mourinho stahuje tlak na sebe, prostě s tím týmem žije a pálí do rozhodčích. Takovej byl, je a bude a já jsem rád, že ho na lavičce máme.
 
Příspěvků
2,406
Veľmi správne že ho potrestali 👏 Ja by som mu dal aj väčší trest. To čo pravidelne predvádza je úbohé! inak sa to ani nedá nazvať. Navyše dáva svojim správaním veľmi zlý príklad ( najmä mladým ) keď ukazuje akoby bolo úplne normálne a v poriadku hádzať každý svoj neúspech na iných a následne si ešte aj na nich vybijat svoju frustráciu.
Zrovna Mourinho z mladých hráčů umí udělat extratřídu. :) Nějak působí, ale za zavřenejma dveřma je top, dokáže ti z rozbitýho týmu udělat tým, co táhne za jeden provaz. Já se ho budu dál zastávat. Sice hrajem hovno, ale to jsme hráli poslední roky poměrně pravidelně, ale pod ním máme šanci něco vyhrát.
 
Příspěvků
3,554
Zrovna Mourinho z mladých hráčů umí udělat extratřídu. :) Nějak působí, ale za zavřenejma dveřma je top, dokáže ti z rozbitýho týmu udělat tým, co táhne za jeden provaz. Já se ho budu dál zastávat. Sice hrajem hovno, ale to jsme hráli poslední roky poměrně pravidelně, ale pod ním máme šanci něco vyhrát.
Souhlasim, ale stejne si myslim, ze nam tohle zbytecne skodi. Ta image, kterou timhle chovanim ziskavame. I kdyz chapu, proc to asi dela.
 
Příspěvků
23,906
Téměř dvě desítky let nadávám, že nikdo neotevře pusu ani když nás řežou jak psy. Jedinej France párkrát frustrovaně otevřeně mluvil po loupezich že strany juvehnusu. Jinak furt umírnění jak mniši. Dřív to ještě tak nějak šlo kousnout, protože co s tím jako uděláš? Ale dneska s varem už jsou ty chyby a tendenční řízení zápasů kolikrát do nebe volající. Když je to debil, ať se jde podívat, debil. Aspoň tohodle dosáhnout.
 
Příspěvků
2,406
Téměř dvě desítky let nadávám, že nikdo neotevře pusu ani když nás řežou jak psy. Jedinej France párkrát frustrovaně otevřeně mluvil po loupezich že strany juvehnusu. Jinak furt umírnění jak mniši. Dřív to ještě tak nějak šlo kousnout, protože co s tím jako uděláš? Ale dneska s varem už jsou ty chyby a tendenční řízení zápasů kolikrát do nebe volající. Když je to debil, ať se jde podívat, debil. Aspoň tohodle dosáhnout.
Já souhlasím, že mlčet není dobře. Mou to někdy přehání, ale po většinu je mi to blízký. Kdo fotbal někdy hrál tak ví, jak s člověkem emoce cloumají a je jedno, jestli je to okres, nebo liga. Že byl Mou nepříčetnej po tom zářezu ve finále, kde se měla pískat ruka a penalta i bez toho vyjebanýho VARu, je pro mě celkem pochopitelný...ano, přehnal to, ale já z toho cejtím, jak mu na tom úspěchu pro tým záleží.
Mimochodem někdy v tejdnu bylo takový strohý vyjádření, že Řím byl skutečně poškozen...upřímně, byl bych raději, kdyby se o tom už nepsalo, protože za těch dvacet let tohle byla pro mě nejsmutnější prohra.
 
Příspěvků
6,341
Nikdo z nás si neumí představit ty emoce toho finálového zápasu z pozice trenéra. Když prohraješ takhle, je jasný že to nenecháš jen tak. Takže já ten jeho výlev chápu. I když trest samozřejmě musel přijít, s tím se počítalo.
Mou je často kritizovaný za to vyplakávání a právě proto chce k sobě toho Bonieka/Tottiho, aby všechna ta pozornost nešla na něj.
Finále bude bolet ještě dlouho. Kdyby Mou vyhrál, byl by v Římě nesmrtelný
 
Příspěvků
3,404
José dostal 10ti denní zákaz činnosti v lize po kritice rozhodčího Chiffiho...tzn. 2 první zápasy nebude na lavce
Navíc musí zaplatit 50.000 eur (1,2 milionu korun). Stejnou pokutu dostal AS Řím.
 
Příspěvků
2,406
Bylo to 30mega čistého za rok od Al Hilal😯💰
Teď jsem to četl...on je prostě vítěznej typ a vyhrávat chce něco, co stojí za řeč a ne nějakou posranou suadskou ligu, která mě hrozně vysírá tím, jak přeplácí hráče a tahá je tohle léto z evropy.
 
Top