ROMA - spezia

Příspěvků
2,429
U Pjanice mě to vcelku překvapuje že míří na střed omg. U Džeko je traged. Oni to snad dělají schválně ???
 
Příspěvků
2,471
No...tak gratulace Spezii a teď chci vidět nějaký řešení tohohle hnoje, ve kterým jsme.
 
Příspěvků
539
Abaddon napsal:
No...tak gratulace Spezii a teď chci vidět nějaký řešení tohohle hnoje, ve kterým jsme.
Riešenie nebude, len ďalšie alibistické kecy...
 
Příspěvků
539
tak no sranda celkom, čo sa tu budeme hádať :mrgreen: sezóna v riti, tým psychicky ešte vo väčšej, sezóna teda skončila, som zvedavý či sa niečo zmení...ale jedno viem isto : RUDO RUDO VAFFANCULO!!!!
 
Příspěvků
6,454
Vladis napsal:
tak no sranda celkom, čo sa tu budeme hádať :mrgreen: sezóna v riti, tým psychicky ešte vo väčšej, sezóna teda skončila, som zvedavý či sa niečo zmení...ale jedno viem isto : RUDO RUDO VAFFANCULO!!!!

když ten zkurvenej žabožrout vysmahne tam, kde měl být už na jaře, ještě se to dá zachránit. kádr je kvalitní.
 
Příspěvků
2,355
:shock: musi tahnout !!!! Trochu humoru:kluci me milujou rikam jim hosi davejte vse proti AS (hrajem uplnou picu je to sen proti nim davat) a oni ted bohatnou :lol: ja na to nemam koule davat proti svemu klubu, ale kamosi par tisicovek vydelali tak mam aspon chlast zdarma :smoke: a ted vazne nezaslouzime si aspon jeden rok kdy nase muzstvo bude slapat :aaaa: :aaaa: :aaaa: vyhrajem titul a budem slavit :roll:
 
Příspěvků
6,427
K Dzekovi - je mi ho strašně líto. Ten kluk nedostane normální balón, ani centr na hlavu, nic!!! Pro míče si musí chodit buď do lajny, nebo na vlastní půlku. A pak musí hrát 120 minut, navíc po tak náročném zápase jako byl ten v Neapoli a stíhá jezdit nahoru dolů (po tom zkurveném rohu na konci druhého prodloužení to byl on kdo se vrátil až na vlastní vápno a zneškodnil protiútok). Podle mě v létě odejde, ale ne proto, že by byl nechtěný, ale proto, že tady sám nebude chtít být, v takovém týmu.

btw. ten Emerson byl tak marný, že musel zase hrát Digne?
btw. 2 - Ucan hrál dobře, měl by hrát víc
 
Příspěvků
913
garciu som mal rad ,ale ukazal ze nema chrbtovu kost........270 minut bez golu :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: posledny nech zhasne
 
Příspěvků
6,454
Francesco Totti AS napsal:
Podle mě v létě odejde, ale ne proto, že by byl nechtěný, ale proto, že tady sám nebude chtít být, v takovém týmu.

to se nemusí stát, bude-li tým už šlapat... a jsou cesty, jak toho docílit, nebo se o to alespoň pokusit. ta letošní to ovšem není.
 
Příspěvků
2,429
Francesco Totti AS napsal:
K Dzekovi - je mi ho strašně líto. Ten kluk nedostane normální balón, ani centr na hlavu, nic!!! Pro míče si musí chodit buď do lajny, nebo na vlastní půlku. A pak musí hrát 120 minut, navíc po tak náročném zápase jako byl ten v Neapoli a stíhá jezdit nahoru dolů (po tom zkurveném rohu na konci druhého prodloužení to byl on kdo se vrátil až na vlastní vápno a zneškodnil protiútok). Podle mě v létě odejde, ale ne proto, že by byl nechtěný, ale proto, že tady sám nebude chtít být, v takovém týmu.

btw. ten Emerson byl tak marný, že musel zase hrát Digne?
btw. 2 - Ucan hrál dobře, měl by hrát víc

No... Dneska jsem se po předchozích hejtech na něho hlavně zaměřil a vice méně s tebou musím souhlasit. Jenže k čemu je utočník kterej se musí vracet pro balón až za vlastní půlku ? Ale pořád si myslím, že i kdyby měl jednu jedinou šanci, tak jí musí proměnit. Takhle funguje spousta hroťáků. Na druhou stranu potřebuje dát nutně aspon gol, třeba se chytne. ale tou penaltou si to posral ještě víc.

Osobně si myslím, že tohle všechno dělají kluci naschvál garciovi. Toho pocitu se zbavit nemůžu.
 
Top