ROMA - spezia

Příspěvků
2,471
Římskému AS se nedaří, včera senzačně vypadlo z domácího poháru se Spezií a už brzy by mohlo dojít ke změně trenéra. Hodně nejistou pozici má již několik týdnů Rudi Garcia a podle informací Sky Italia bude propuštěn v případě, že Giallorossi v následujícím utkání neporazí Janov. (sport-express.ru)

takže asi tak...vyhrajem a Garcia zůstane. Pokud tohle vědí i hráči, tak ho znova podělají a já mám nutkání poprvý v životě vsadit proti AS...
 
Příspěvků
913
pred malou chvilou Mourinho skoncil v Chelsea ,len nas rudi tu este bude do leta :zed: :tlesk: :tlesk: vo vedeni rima su totalny dementi,ked som videl dzekovu penaltu zo vcera,jasna SABOTAZ na trenera....v nedelu s janovom 0-0
 
Příspěvků
2,827
Z Mourka bych se udělal až na strop, ale ten je imho nereálnej, protože ho nezaplatíme...i když těch 40 mio liber, který od Romana teď dostane, by mu mohlo stačit.
Bielsu prosím ne, to je jak Magath
 
Příspěvků
2,827
V ita. dennících píšou, že jestli má přijít nějaký velký jméno, tak musí odejít Saba, kterej nedovolí žádnýmu trenérovi postavit si tým podle svýho...něco na tom bude
 
Příspěvků
1,338
PsYchr napsal:
V ita. dennících píšou, že jestli má přijít nějaký velký jméno, tak musí odejít Saba, kterej nedovolí žádnýmu trenérovi postavit si tým podle svýho...něco na tom bude

Verim že natom je niečo pravdy. Už len to pchanie tych svojich favoritov juhoamerickych určite nebola Garciova vôla. A verim tomu že keby ma prist osobnost ako Ancelotti tak by vznikol problem lebo ten by si nenechal kupovat Sabatiniovske nezmysly.

Cela tato situacia my pripomina porekadlo: "Ked kocur nie je doma myši maju hody"
Pretože keby sme mali na čele klubu osobu ktora sa o to zaujima ktora natom štadione sedi ktora tym klubom žije tak už davno by tu narobila poriadky.
 
Příspěvků
4,153
Mick napsal:
PsYchr napsal:
V ita. dennících píšou, že jestli má přijít nějaký velký jméno, tak musí odejít Saba, kterej nedovolí žádnýmu trenérovi postavit si tým podle svýho...něco na tom bude

Verim že natom je niečo pravdy. Už len to pchanie tych svojich favoritov juhoamerickych určite nebola Garciova vôla. A verim tomu že keby ma prist osobnost ako Ancelotti tak by vznikol problem lebo ten by si nenechal kupovat Sabatiniovske nezmysly.

Cela tato situacia my pripomina porekadlo: "Ked kocur nie je doma myši maju hody"
Pretože keby sme mali na čele klubu osobu ktora sa o to zaujima ktora natom štadione sedi ktora tym klubom žije tak už davno by tu narobila poriadky.

Majitel do toho sype prachy a resi stadion, na druhou stranu si tam drzi front office, kterej ma za sebou 2 priserny sezony, 2 sezony, ktery dopadly podle ocekavani a vlozenych prostredku, byt u te druhe to bylo se stestim. U te letosni to ted vypada opet na fiasko, byt se to da jeste zachranitm, v CL jsme postoupili ze skupiny, ale titul ani pohar nevyhrajeme. Ted predevsim musi odvolat trenera.
 
Příspěvků
3,698
Mick napsal:
PsYchr napsal:
V ita. dennících píšou, že jestli má přijít nějaký velký jméno, tak musí odejít Saba, kterej nedovolí žádnýmu trenérovi postavit si tým podle svýho...něco na tom bude

Verim že natom je niečo pravdy. Už len to pchanie tych svojich favoritov juhoamerickych určite nebola Garciova vôla. A verim tomu že keby ma prist osobnost ako Ancelotti tak by vznikol problem lebo ten by si nenechal kupovat Sabatiniovske nezmysly.

Cela tato situacia my pripomina porekadlo: "Ked kocur nie je doma myši maju hody"
Pretože keby sme mali na čele klubu osobu ktora sa o to zaujima ktora natom štadione sedi ktora tym klubom žije tak už davno by tu narobila poriadky.


Taky bych to tak viděl. Já bych asi vyrazil i Zanziho, Baldissoniho a Sabatiniho. Protože mám pocit, že tohle nemůžem házet jen na Rudiho.
 
Příspěvků
5,142
Largo napsal:
Taky bych to tak viděl. Já bych asi vyrazil i Zanziho, Baldissoniho a Sabatiniho. Protože mám pocit, že tohle nemůžem házet jen na Rudiho.


Exactly.

Kazdopadne, teraz v nedelu proti sebe budu hrat dva timy, ktore su pod slusnym tlakom.
 
Příspěvků
2,471
Agostino napsal:
tak okrem tych talianskych trenerov sa objavuje meno Marcela Bielsu.

http://www.theguardian.com/football...15/dec/17/marcelo-bielsa-manager-swansea-city

ja by som bol urcite za, ak by k nam teda chcel vobec prist. podla mna by neziadal dlhodoby kontrakt, takze by som mu to dal do konca sezony a pripadne predlzil o dalsi rok...

Bielsa alebo Spalletti, nech su pekne Vianoce.


Bielsu jsme řešili už včera. :) Dneska se objevil Mazzarri, nebo jak se píše a toho bych já u nás viděl nerad.
 
Příspěvků
3,698
Jsem pro Bielsu. Zajímalo by mě, jak by to udělal s tím svým rozestavením 3-3-3-1.
Koneckonců, už i Wikipedie uvádí, že Bielsa je trenérem Říma :mrgreen:

Nebo ještě Lippiho, do konce sezony. Do nové s Contem.

Nechci snad jen Mazzarriho.
 
Příspěvků
757
Ancelotti vraj od novej sezony do Bayernu za 15 mega rocne!!!
Mazzarri alebo Conte a zrejme prestavam fandit Rimu.
 
Příspěvků
2,827
Pls, Bielsu ne, Lippiho do konce sezony a pak Conteho
A k tomu nový GMko, který nebude utrácet prachy za supertalenty z JA
 
Příspěvků
913
Bielsu by som bral,aspon by sme sa mohli tesit na utocny futbal,Lippi by dal zase tomu organizaciu...mazari nie a ako mozte chciet preboha conteho ??????co smrdi juvemerdou,to uz nemate Rimania hrdost, conte v ziadnom pripade,clovek co sa tesil z prehier RIMA ich nemoze trenovat!!!
 
Příspěvků
5,142
Romulus napsal:
Bielsu by som bral,aspon by sme sa mohli tesit na utocny futbal,Lippi by dal zase tomu organizaciu...mazari nie a ako mozte chciet preboha conteho ??????co smrdi juvemerdou,to uz nemate Rimania hrdost, conte v ziadnom pripade,clovek co sa tesil z prehier RIMA ich nemoze trenovat!!!

Preber sa. Conte vyhral tituly a ukazal, ze trenovat vie.
 
Příspěvků
757
kedze Chelsea napokon vyhodila Mourinha a do Bayernu by mal ist Carlo (obe novinky z tohto tyzdna), tak si myslim, ze Man Utd bude trenovat Guardiola alebo Mourinho. dufam, ze Benitez sa v Reale este nejaky ten mesiac udrzi.

Chelsea berie Hiddinka a Spallettimu tak uz neostava prilis vela moznosti... vraj mu so Zenitom konci zmluva az 22.decembra, takze aj kvoli tomu asi cakame a rozhodne sa az po zapase s Janovom.

otazkou je tiez Sabatini, ktory nedavno povedal nieco v zmysle, ze ak pojde Rudi, pojdu vsetci...
vcera bol vianocny vecierok, z ktoreho Walter odisiel po 15 minutach a na ktorom lietali vajicka od "nahodnych okoloiducich"... italian style
 
Top