ROMA - spezia

Příspěvků
2,429
Tony jen bych pozměnil toho Maicona. Já bych řekl, že je to vyloženě dement, kterej nemá žádnou ale žádnou motivaci. Jinak kdyby chtěl, tak je to pan fotbalista protože to v té palici má !!!! A nemůžu si pomoct, ale nám ta jeho hra po čáře hrozně schází ....
 
Příspěvků
2,827
Styl, kterym Maicon hraje a hrál je strašně fyzicky náročnej a v pětatřiceti se není čemu divit, že už to nezvládá.
No a samozřejmě dopředu ho to táhne pořád, já bych ho regulérně dal na křídlo, i kdyby tam jen postával, horší jak Iturbe by nebyl
 
Příspěvků
2,471
Si pamatuju, jak nám někdy před X lety trenér říkal, že jednou budou ve fotbale rozhodujícím faktorem v útoku krajní beci. :) Je to tak, Maicon ve formě zvedal celý mužstvo, souhlasím, že nám to chybí.
 
Příspěvků
2,355
jsem tak rad ze jsem se na to nedival!!!to musela byt další sracka v nasem podani nevim kolik lidi prislo na ten zapas ale pocitam ze priste jich bude ještě min *omg* verim postup jen me sere ted uz vazne sere ze vedeni není schopne reagovat a proste něco zmenit!!!
 
Příspěvků
6,454
pasta napsal:
jsem tak rad ze jsem se na to nedival!!!to musela byt další sracka v nasem podani nevim kolik lidi prislo na ten zapas ale pocitam ze priste jich bude ještě min *omg* verim postup jen me sere ted uz vazne sere ze vedeni není schopne reagovat a proste něco zmenit!!!
 
Příspěvků
2,429
Ten krypl ( chápej jako Rudi) musí mít neskutečnou hroší kůži...

Já fakt bleju.
 
Příspěvků
539
Dotiahli sme to až na Penaltyyyyy a so Speziou :pipp: pfuu *omg* RUDI choď regulérne už preč aj celým realizačným týmom, už bolo dosť, všetci máme len jedny nervy...Pallotta ty magor zobuď sa už aj ty, lebo to vypadá, že na celý klub z vysoka se.eš....
 
Příspěvků
2,471
Tohle už přeci nemůže okecat, ne? Tohle už je skutečně poslední tečka podle mě...a to stylová! :)
 
Top