Přestupní období zima 2022

Příspěvků
2,304
Diawara šel k nám za kolik? No jestli ho dáme Valencii za pár kaček tak jsme chuji , vím že bere 2 milióny za sezónu
 
Příspěvků
6,402
Na EF je 21 mega ale on šel nějak výměnou za manolase. Mě teda nepřesvědčil. Jestli za něj dá někdo aspoň 12 tak pohoda

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
4,153
Za hrace co skoro nehraje ted fakt nemuzeme chtit o moc vic, nez nejaky drobny za hostovani a prevzeti jeho mzdy. Za Diawaru budeme radi, pokud bude pripadna vykupka 10.

Spis je problem v tom, ze Fazio i Santon nejspis zustanou do konce sezony.
 
Příspěvků
5,934
Ono... My momentalne nemuzeme chtit vic, nez nejaky drobny, ani za kuciii, co hrajou...
 
Příspěvků
2,304
No proto mu přeju ať mu klapne Africký pohár a tam ať hraje dobře 😉 přece jen i to může rozhodovat kolik budeme chtít, píšou že Marseill chce 10 mega za Kamaru což by bylo fajn ale musíme někoho prodat a navíc nevím jestli zrovna Řím favorit na jeho zisk
 
Příspěvků
4,153
danko10 napsal:
Ono... My momentalne nemuzeme chtit vic, nez nejaky drobny, ani za kuciii, co hrajou...

Pokud bysme si zahrali fotbalovyho manazera, tak nad 10 a pripadnej primej prodej by sli Mancini, Ibanez, mozna Kumbulla, Spinazzola, mozna Karsdorp, Pellegrini, Veretout, Cristante, Zaniolo a Abraham. Zas tak na hovno ten kadr neni, plus Mou vytahl ty hrace z juniorky, z Felixe nebo Darboeho by neco mohlo byt konecne zase po x letech, i kdyz Darboe ted vubec nehral.
 
Příspěvků
2,304
Robin Olsen reprezentat Švédska jde na další hostování tentokrát do Aston Villy s právem odkupu za 3,5 coz je taky hovno nebylo by lepší si ho pro nás nechat jako vím máte Fuzata a Patricia ale aby jsme zase někde nevyhazovali za dva roky peníze za gólmana
 
Příspěvků
4,153
pasta napsal:
Robin Olsen reprezentat Švédska jde na další hostování tentokrát do Aston Villy s právem odkupu za 3,5 coz je taky hovno nebylo by lepší si ho pro nás nechat jako vím máte Fuzata a Patricia ale aby jsme zase někde nevyhazovali za dva roky peníze za gólmana

Moc ne, protoze ma dalsich 3,5 nebo kolik plat, dvojka se da sehnat za par supu vc. platu, takhle bysme meli 2 jednicky.

Sushi napsal:
Nad 10 dneska stojí i kustod

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

V Anglii asi jo, tam nad 10 stoji kazdej Anglan co ma 2 nohy.
 
Příspěvků
2,304
Tak jestli bere 3,5 tak to se dá ještě skousnout to je fakt ale když člověk vezme že jsme prodali Alisona a pak přišlo tolik gólmanů a nikdo se nechytil nebo spíše se jim nevěřilo přitom třeba Lopez nechytal špatně viděl jsem ho i teď v pár zápasech a není špatný 😉
 
Příspěvků
23,975
Rui je první gólman, co tu máme, co je fakt gólman, asi tak od doniho, kterej vlastně taky byl divnej, tak spíš od ty vole koho. Jo počkej sorry, alisson. S jeho odchodem, kterej bolel, jsem vytesnil i jeho samotnyho.

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
5,142
Podla mna bol aj Szcz dobrý gólman.
Celkovo mi prišlo rozumné, že ligu chytal Szcz a poháre chytala dvojka, teda Alisson a popritom sa mohol zlepšovať.

Momentálne chytá všetko Rui a my za sezónu či dve budeme kupovať nového gólmana, namiesto aby sme ho vychovali.
 
Příspěvků
2,304
No já si myslím že i ten Lopez je na čáře atd jako gólman dobrý u něho byl problém že to pořád chtěli rozehrávat přes něho a to opravdu častokrát a proto udělal při rozehrávce chyby jinak si myslím až na tu chybu proti Laziu (kurva ta bolí jak to špatně vyrazil) chytal dobře 😉 troufnu si říct že i letos u nás by chytal dobře.Patricio je výborný o tom žádná ale kdyby se hrálo taky tolikrát přes něho kde by musel používat nohy tak by dopadl jak Lopez (možná 😁) viděl jsem nějaký pratelak před sezónou a tam přesně tohle předvedl obránce mu dal malou domů on to blbě zpracoval a útočník dal Gola.Ted už to nemá cenu řešit tak doufám že Fuzato dostane šanci a pak jsou tam nějací ještě mladší ale to nemám páru jak chytají 8) neví někdo jak si vedou ti mladí junioři
 
Příspěvků
6,402
Lopez chytal snad za nejhorší obranou co pamatuju. Gólman je to dobrý, ale tu cenu co jsme za něj opět nesmyslně vysypali určitě neměl

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
23,975
wojčekovi uznám hlavně to, že byl sympaťák - což teda zabil přestupem k těm kokotům

gólman to řekněme byl, taky jsem na něj zapomněl (viz o řádek výše)

ale zase, byť je teda brzo soudit, rui mi přijde jistější

zatím
 
Příspěvků
2,434
Sushi napsal:
wojčekovi uznám hlavně to, že byl sympaťák - což teda zabil přestupem k těm kokotům

gólman to řekněme byl, taky jsem na něj zapomněl (viz o řádek výše)

ale zase, byť je teda brzo soudit, rui mi přijde jistější

zatím

Za mě to je srovnatelný, Wojta si ale udržel stabilní formu dvě sezony tuším. Nejlepší byl Alisson, ten co pochytal, hlavně v LM, to bylo nadpozemský.
 
Příspěvků
2,819
Za tim všim stojí na jedno jméno - Walter Sabatini
po něm tam byli samí babráci
v médiích se objevilo nový jméno, Joao Moutinho, ne že bych si do Říma nepřál, ale není rok 2015 a záloha je v tuhle chvíli už docela narvaná
 
Příspěvků
6,402
Psalo se o něm už tehdy, když šel z ASM do PL... Kdyby to byla hostovacka bez povinné opce, tak proč ne

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Top