Návrh srazu (jsem zas zpět :D)

Příspěvků
6,414
Do háje. Vypadá to, že právě ten víkend, kdy je Juve, odjedu na hory a ten víkend na to se budu vracet. Zařizujem to s kamarádama, takže to nestojí jen na mě, tak se s tím pokusím ještě nějak pohnout, ale spíš to vypadá, že právě v tu sobotu či neděli budem mít odjezd.

Ale jinak je jasný, že zrovna sobota je pro takovej sraz ideálnější než neděle a další sobotní zápas je až
WEEK 28
Sabato 9 March 2013 at 20.45 UDINESE v ROMA.
To bych mohl stoprocentně slíbit, ale je mi jasný, že to zas znamená 3-týdenní odklad a taky chápu, že Udine není JuveMerda.
 
Příspěvků
1,311
Kurva, my toho 16.2. finišujem se sálovkou a postupem do vyšší soutěže, takže za mě taky spíš jinej termín.
 
Příspěvků
5,142
Tak ja osobne som za, a myslim ze sa nas prida viac, ale este nieje miesto doriesena, ta gialorossa teda? sushi ty si v tom zbehly, tak to schval a dohodnime sa tam
 
Příspěvků
6,414
Kurňa fix... Do háje. Odklad na ten 9/3 na Udine se asi nikomu nechce, což? Ani kvůli Richiemu a Maritazzimu? :obo:

Víc sem nepolezu, než budu vědět víc ohledně těch lyží okolo víkendu 16/2. Účast 9/3 jsem schopnej z fleku slíbit.
 
Příspěvků
5,142
Ako aj toho 3. mesiaca mozme, mne osobne to bude este viac vyhovovat asi ako toho 16. Takze ja som kludne aj pre odklad.
 
Příspěvků
4,153
Tak teda 9.3.? Aby zas nekdo nejel sjizdet Sazavu a dalsi nemel dlouho naplanovany kohouti zapasy.
 
Příspěvků
24,003
tak už by to chtělo trošku vážně, ne?

někdo, kdo četl poslední stránky a je nejvíc zapálenej, by mohl sepsat účast a DEFINITIVNĚ stanovit datum

pak se může něco vážně domlouvat a případně dát rezervačka

daje
 
Příspěvků
1,773
ja spis v breznu..ale driv nez 9...letim 13 na tri tejdny pryc...

ale ve finale se hecnu kdykoli

cus
 
Příspěvků
5,142
Tak chalani skusil som nieco, ak mate napady este, daju sa pridat datumy, ja som tam vymyslel hlavne tie dva o ktore sa tu jednalo, teda 16 februar a 9 marec myslim, a tie dalsie som len tak doplnil.

Myslim, ze to je celkom prehladne, co vy na to? Aj ten cas je orientacny hlavne.

Code:
http://doodle.com/z95ktg4hqhz9aiyf#table
 
Top