Návrh srazu (jsem zas zpět :D)

Příspěvků
6,417
Jak teda chcete. Jako já "jen tak na pivko" bez ofiko srazu a bez zápasu asi do Práglu z Moravy nepofrčím :hahaha: 22.12. by znamenalo, že 23.12. dopoledne bychom všichni (i bratia) odfrčeli směr domů, kde bychom vpředvečer Vánoc už zase byli. Ale chápu, že to může být opruz, psal jsem to v souvislosti s tím mačem s AC Milan.

Proto a aby to teda bylo dostatečně v přestihu, navrhuju ten termín o víkendu 15-17 únor, den a čas podle toho zápasu s JuveMerdou. Myslím, že GialloRossa, ofiko sraz a zápas AS by byl dostatečnou motivací nejen pro Pražáky, ale i pro Moraváky a bratia zo Slovenska.
 
Příspěvků
24,005
já to teď taky nedokážu ještě říct. začal bych to organizovat na konci ledna (ten február)... kdo ví, co bude. ale dělejte jak míníte, včetně toho decembra :wink:

v rámci přizpůsobení se tomu, co musíme už tak dlouho snášet, mohli bychom zajít třeba do kina na nějaký sci-fi, trošku se vytrhnout z reality...
 
Příspěvků
142
na svk by nebolo zle ale aj v Prahe by sa to dalo, teda aspoň mne, a 22.12síce zle cestovanie pred vianocama ale vtedy aspoň niesom v robote už :joooo:
 
Příspěvků
9,059
asi si dám chvilu pauzu tuto , vrátim sa ked to tu bude viac hetero

kino ,kam to ja chodím :skod: :skod:
 
Příspěvků
24,005
burgr kinga? pamatoval jsem si hospodu, burgr už jsem zapomněl :lol:

každopádně teď fakt nemůžu, řekl bych že až na tom srazu no :? :mrgreen:
 
Příspěvků
1,529
Sushi: Jo, byl z toho Mcáč, ale Ty tam nerad a tak si navrhl BéKá :mrgreen:

Jinak kdo by měl zájem se přidat ke mě a projít si centrum zimní předvánoční Prahy s nějakou zahřívavou flaškou, nechť mi dá vědět. Dělám to tak časo :mrgreen:
 
Příspěvků
5,142
Sushi napsal:
to je dobrý, by kluci ze slovenska mohli přijet v rámci turistiky :mrgreen:

ale kludne by sme dosli si myslim, len este je tu problem s pripadnym prespanim.

Vzhladom na to, ze na ten 22.12 tam nebude krajanov vela ,ale na nabuduce by sa mohol niekto ponuknut a stalo by to zato hadam :D
 
Příspěvků
5,934
No no, nebudte sracky. Za mojich mladych cias nebol problem prenocovat v cakarni na Florenci s bratmi z Vietnamu a zadarmiko. A teraz tam maju uplne novu, krasnu. Klida ma tam zobral. :skod:
 
Příspěvků
5,142
danko10 napsal:
No no, nebudte sracky. Za mojich mladych cias nebol problem prenocovat v cakarni na Florenci s bratmi z Vietnamu a zadarmiko. A teraz tam maju uplne novu, krasnu. Klida ma tam zobral. :skod:

Vsak, ja si nepotrpim na to byt chraneny z kazdej strany stenou, ale aby na mna neprsalo. to je zaklad
 
Příspěvků
5,934
Tak potom nemas o com. Bude sa ti tam pacit. :Ok:

(Len si pre istotu neber moc velku hotovost, sperky a telefon odporucam vzuat ten najstarsi co doma najdes. A miestenku na bus si pre istotu schovaj, idealne do treniek.)
 
Příspěvků
9,059
a spal si na tej Florenci v decembri ? :D

22.12 je pre mna zlý datum , mam vtedy narozky a je to moc blizko Vianoc a pri tích železniciach si človek nemoze byt isty ze dorazi domov na Vianoce :D ..... ano cestovat z Madarska na Slovensko sa da skutočne aj 24 hodín , mám to vyskúšané

no a ked by som už išiel tak by som si kládok podmienky aby sa mi tam oplatilo ísť , keby išiel aj danko , brenda , klida , sushi , susisr :)punk:) .....
 
Příspěvků
5,934
V decembri to nebolo, ale ani daleko od neho. Kosa uz bola riadna, ale v tej cakarni nebola. Dokonca sa ma prisli rano sudruhovia prislusnici popytat, ci som ok a tak, pricomz odo mna vsetci moji novi kamosi z Hanoja bleskovo odskocili a niektori dokonca zacali imitovat rozne kusy vybavenia budovy. Asi sa im nechcelo vytahovat vsetky tromfy (ja neumet sesky) hned z kraja noveho dna...

Ale teraz tam uz maju tu cakaren novu, obrovsku, modernu, krasnu, zrejme monitorovanu kamerovym systemom, takze by vam mohli moje patalie odpadnut.

Inak jak uz som pisal. Ja v decembri urcite ne-e.
 
Příspěvků
24,005
pricomz odo mna vsetci moji novi kamosi z Hanoja bleskovo odskocili a niektori dokonca zacali imitovat rozne kusy vybavenia budovy.


hhhhhhhhhhhhhahahahahaha :lol:
 
Příspěvků
116
Také bych se přikláněl k tomu únoru...tam by jsme alespoň mohli už i na tuty probrat případný dubnový výjezd na derby a navštívit tu CK. :Ok:
 
Top