Leverkusen Roma

Příspěvků
23,707
já byl nervní ještě v 98. minutě, kdy jsem věděl, že už byl asi konec, ale stream má zpoždění, protože mi vibroval telefon :lol:
 
Příspěvků
1,409
Mou neprohrál snad finále či? Sevilla snad taky ne. Inter, Roma, Viola Ve finále V Evropě. Když to nevyhraje nikdo, pro calcio to bude mega krutý. Jinak spartani si mnou ruce, že když inter skončí nejhůře čtvrtej, tak by sparta v případě titulu šla do třetího předkola LM. Ale podle mě je vůbec nenapadlo, že bychom EL mohli vyhrát my a do LM by šlo 5 italských týmů. Tím by třetí předkolo nejspíš nehràli.
 
Last edited:
Příspěvků
23,707
mou ano, neprohrál
sevilla nevim, možná taky
italové se probouzí k životu, taky jich tam mohlo být i víc
 
Příspěvků
1,409
Oni jsou blázni. 6x finále a pokaždé vyhráli. Letos ale neví, co je ve finále čeká :mrgreen:
 
Příspěvků
1,409
to je dobře
každá série musí jednou skončit
naproti té mourinhově teda máme tuhle
daje
Ten Mendilibar s nimi udělal velký kus práce. Došli do finále přes celkem těžký los. Erik Lamela už 31 let, to to letí.
 
Příspěvků
23,707
Mam to stejne.
To popravdě moc nechápu. Je nás pět a půl, máme uzkej kádr a marodku, v základu hráli 2 zobaci ještě nedávno z juniorky, zalewski a bove, mimochodem hlavně bove výborně včera, táhne nás důchodce matic, naši papírově nejlepší hráči jsou buď na kousky (pelle) nebo na ještě menší kousky (Chris, Paulo, gini), polamal se navíc spinazzola a Mancini dohraval zranenej, to samý celik, naopak nás táhnou hráči jako právě Mancini a cristante, do kterých bych to já fakt neřekl, tammy a Belotti včera hráli prakticky v halvu, protože co by tam sami dělali na tom hrotu, když ten tým prostě nemá momentálně na to, aby hrál fotbal a doplňoval hru, všichni dreli na krev a bayer měl nakonec v tý slávě a rychlostní parádě jedno břevno nakonec. Jako já měl rád zemanovo šílenství a další naše éry, kdy jsme hráli krasnej fotbal (vždycky chvíli), ale fotbal se hraje na góly a i když jsme v rozkladu, dali jsme o jeden víc než oni a může nám to vyhrát trofej plus zachránit sezónu (LM). Mohli jsme zkusit hrát otevřené fotbal a dostat 4 góly, ale co bychom tu psali? Mou to zas risknul a zas zvladnul. Dej pambuh, abychom se nějak sešli na to finále. Mně uz teď padaj vlasy.
 

scr

Příspěvků
1,696
Já jsem za finale stastnej a verim ze vyhrajeme


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
6,242
To popravdě moc nechápu. Je nás pět a půl, máme uzkej kádr a marodku, v základu hráli 2 zobaci ještě nedávno z juniorky, zalewski a bove, mimochodem hlavně bove výborně včera, táhne nás důchodce matic, naši papírově nejlepší hráči jsou buď na kousky (pelle) nebo na ještě menší kousky (Chris, Paulo, gini), polamal se navíc spinazzola a Mancini dohraval zranenej, to samý celik, naopak nás táhnou hráči jako právě Mancini a cristante, do kterých bych to já fakt neřekl, tammy a Belotti včera hráli prakticky v halvu, protože co by tam sami dělali na tom hrotu, když ten tým prostě nemá momentálně na to, aby hrál fotbal a doplňoval hru, všichni dreli na krev a bayer měl nakonec v tý slávě a rychlostní parádě jedno břevno nakonec. Jako já měl rád zemanovo šílenství a další naše éry, kdy jsme hráli krasnej fotbal (vždycky chvíli), ale fotbal se hraje na góly a i když jsme v rozkladu, dali jsme o jeden víc než oni a může nám to vyhrát trofej plus zachránit sezónu (LM). Mohli jsme zkusit hrát otevřené fotbal a dostat 4 góly, ale co bychom tu psali? Mou to zas risknul a zas zvladnul. Dej pambuh, abychom se nějak sešli na to finále. Mně uz teď padaj vlasy.

Přesně tak, jen ne tak barvitě, jsem to uzavřel včera hned po zápase. Pokud Chris, Gini, Joya budou schopni hrát a Spina, Mancini nepřibudou, v to finále můžem za dva týdny být konečně zase silní, v zásadě v ideální sestavě. Pojďme to urvat a važme si toho, že tam jsme.
 
Příspěvků
1,409
Míšo, tady nejde o to, že by člověk neměl radost z postupu, to určitě ne. Ta radost uvnitř je, o tom žádná. Tady jde o ten vývoj utkání ze strany Leverkusenu, který se zmohl jen na střely z před vápnem a to po dobu dlouhých 100 minut. My jsme nemuseli, oni museli, ale neudělali nic a to by člověk čekal, že něco ukáží v boji o postup do finále, když před zápasem prohrávají o gól. Další věc, ty polehávačky a zdržování. Je to zcela běžná taktická věc, která se děje všude. Ale opět, místo toho aby Leverkusen se o něco snažil, tak postupem času jim docházeli nervy a prasácky dohrávali souboje a tím si vysloužili to, že se zdržovalo. Zdržovalo se, protože se prostě mohlo. Takže opět je to jen o tom soupeři, že si sám nasral na hlavu. Suma sumárum, ti to z toho vznikne takový paskvil. Takže postup skvělá věc, ale osobně jsem to neprožíval tak, jako třeba při postupu s Feyenordem. Ta únava mě prostě přetlačila.
 
Last edited:
Příspěvků
6,242
K těm lístkům. Myslím, že jsme to trochu prokaučovali, no. Do 28. 4. se daly rezervovat lístky za rozumné ceny mezi tuším 40 a 150 E přímo na uefa.com, dokonce s tím, že člověk mohl zatrhnout, že chce do slosování pouze ve chvíli, kdy postoupí jeho tým a zatrhnout AS. Ano, jasně, o ty lístky teď bude losovačka, takže by to stejně nemuselo vyjít, ale člověk nemusel přeplácet tyhle hajzlíky, kteří se k tomu dostali bůhvíjak a nabízí ti lístek v hodnotě zasrané tisícovky dle UEFA za 15.
 
Last edited:
Top