Leverkusen Roma

Příspěvků
912
fuuuha vcera som "troska" oslavil,uzivajme si tieto velke poharove tazenia pretoze nemusia prist roky...2 finale za 2 sezony je neskutocne.......jose nam vsetkym zavrel huby,so Sevillou to vidim 50 na 50,znova a uz naposledy nam pojde o vsetko..... DAJE ROMA DAJEEEEE !!!
 
Příspěvků
6,336
Tý jo, já bych se tadytěch Viagogo teda docela bál. Překupníci jak vyšití. UEFA vyžaduje vstupenky na jméno atd., těžko říct, odkud to vůbec berou. UEFA před nimi explicitně varuje, že se tam pak nemusíte vůbec dostat a vymahatelnost je samozřejmě nulová. Já bych to odjinud než z ofiko zdroje nebral, ale držím palce. Mrzí mě, že jsem to takhle zaspal přímo skrz UEFA.com.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
3,554
Ne ze bych si nevazil postupu, naopak, jsem strasne rad, ze jsme to zvladli a ze bude druhy finale za dva roky. Jen jsem to nejak tentokrat necejtil. Prvni duel s Leverkusenem jsem byl napnutej mnohem vic a vic to prozival. Nevim, cim to bylo, jen jsem to ted proste nedokazal prozivat vic. Tot vse. Gratuluju k listkum chlapi.
 
Příspěvků
2,234
Cena mě nesere pokud lístek přijde s tím jsem ho kupoval že na něm vydělají a těch 8 litrů jsem byl ochotný dát za něho,já se teď bojím že lístek nebudu mít vůbec a nebo padělek a nedostanu se na stadión!!!
 
Příspěvků
23,906
Míšo, tady nejde o to, že by člověk neměl radost z postupu, to určitě ne. Ta radost uvnitř je, o tom žádná. Tady jde o ten vývoj utkání ze strany Leverkusenu, který se zmohl jen na střely z před vápnem a to po dobu dlouhých 100 minut. My jsme nemuseli, oni museli, ale neudělali nic a to by člověk čekal, že něco ukáží v boji o postup do finále, když před zápasem prohrávají o gól. Další věc, ty polehávačky a zdržování. Je to zcela běžná taktická věc, která se děje všude. Ale opět, místo toho aby Leverkusen se o něco snažil, tak postupem času jim docházeli nervy a prasácky dohrávali souboje a tím si vysloužili to, že se zdržovalo. Zdržovalo se, protože se prostě mohlo. Takže opět je to jen o tom soupeři, že si sám nasral na hlavu. Suma sumárum, ti to z toho vznikne takový paskvil. Takže postup skvělá věc, ale osobně jsem to neprožíval tak, jako třeba při postupu s Feyenordem. Ta únava mě prostě přetlačila.
Tak to jo, neříkám, že pro nezaujatého fanouška to bylo jakkoli zajímavé, protože nebylo :D ale já jsem krapet zaujatej, takže dobrý :)
 
Příspěvků
23,906
Ne ze bych si nevazil postupu, naopak, jsem strasne rad, ze jsme to zvladli a ze bude druhy finale za dva roky. Jen jsem to nejak tentokrat necejtil. Prvni duel s Leverkusenem jsem byl napnutej mnohem vic a vic to prozival. Nevim, cim to bylo, jen jsem to ted proste nedokazal prozivat vic. Tot vse. Gratuluju k listkum chlapi.
Zvláštní, ale proč ne no. Já to měl přesně naopak. Od 70.minuty jsem byl napnutej, že se divím, že tu ještě jsem, místy jsem zapomínal dejchat :D
 
Příspěvků
23,906
Cena mě nesere pokud lístek přijde s tím jsem ho kupoval že na něm vydělají a těch 8 litrů jsem byl ochotný dát za něho,já se teď bojím že lístek nebudu mít vůbec a nebo padělek a nedostanu se na stadión!!!
To by bylo hustý. No držím palce.
 
Příspěvků
2,348
Cena mě nesere pokud lístek přijde s tím jsem ho kupoval že na něm vydělají a těch 8 litrů jsem byl ochotný dát za něho,já se teď bojím že lístek nebudu mít vůbec a nebo padělek a nedostanu se na stadión!!!
To snad ne. Vidím to na prekupniky, nic víc. A zároveň vám zavidim!!!

A pro ostatní, co nebudu na stadionu - bude sraz?
 
Příspěvků
2,234
Snad nebude vadit když tu ještě něco málo napíšu k lístkům přes Viagogo 😁 Přišly na E-mail a musel jsem si nainstaloval aplikací Uefy tak už tomu věřím více že by to i klapnout mohlo 😉 Lístek za 65 euro mám za 8,5 litrů ale stím jsem počítal že budou chtít vydělat.Pres Fotbatour stojí 15 a více!!!Budu v Gate D sektor 227 a chtěl jsem vědět kde když tak budete vy kteří jedou taky 😉
 
Top