Francesco Totti

Příspěvků
24,003
Francesco se dostal myslím před Amadea Amadeie a je na... 10. pozici historický tabulky střelců Serie A.



:tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:


GRAZIE CAPITANO !
 
Příspěvků
14,022
jak jsem čuměl s otevřenou hubou na to video, tak jsem si jenom řikal, že k němu tak nějak patřily ty dlouhý vlasy
 
Příspěvků
24,003
jj... dospěl :cheers:

jinak to video je imho fakt boží, asi nejlepší co s ním znám... nejsou tam góly, ale finty, pasy +to co se mu nepovedlo... a ty pasy, to je jeho nejsilnější stránka

a líbí se mi ta písnička
 
Příspěvků
1,891
Code:
http://www.eurofotbal.cz/clanky/totti-se-probojoval-mezi-deset-nejlepsich-strelcu-dejin-serie-a-83461
GRAZIE CAPITANO!!!
:tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
:Flag: :Flag: :Flag: :Flag: :Flag: :Flag: :Flag: :Flag: :Flag: :Flag: :Flag: :Flag: :Flag: :Flag: :Flag:
 
Příspěvků
9,059
Pozrite si toto video , vyhodil mi ho ten youtub(ked ste zaregistrovany) .

Je tam rozdiel vtom ako hral Totti tam , a ako hra teraz . Je tomu ani nie 2 roky a rozdiel je velky . Len by som tak upozornil na postavu , teraz ma Francesco o tak 5kilo viac , navyse tam behal , zapajal sa do akcii .

Inak proti Lecce to uz bolo o hodne lepsie , vidiet , ze "uz" hral 3 zapas po sebe . Prakticky mu chyba "len" 100 golov , aby prekonal Piolu , ale v pocte golov v Serii A za konkretne muzstvo ma najviac golov , pretoze napriklad Piola dal za Lazio menej ako Totti za AS .

Video :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=y3Ot_pyLMME&feature=rec-HM-fresh+div[/youtube]
 
Příspěvků
24,003
těžko můžeš Frančeho srovnávat ted, po protrpěný sezóně a zranění kolene, a tehdy, když po MS nebyl ve formě (ale noha držela) a celý léto makal, aby se do tý formy dostal... a pak byl taky dost zraněnej :? nicméně to sis všimnul teď těchhle věcí? :lol:

mně je líto taky to, že Albe (zdraví) je poněkud jinej...
že Rodri (zdraví) už nezakončuje patou ve výskoku a nezkouší góly roku...
že Doni nás (zdraví) nás tak nedrží...
atd atd.

ale to jsem offtopik.
 
Příspěvků
9,059
Sushi napsal:
těžko můžeš Frančeho srovnávat ted, po protrpěný sezóně a zranění kolene, a tehdy, když po MS nebyl ve formě (ale noha držela) a celý léto makal, aby se do tý formy dostal... a pak byl taky dost zraněnej :? nicméně to sis všimnul teď těchhle věcí? :lol:

mně je líto taky to, že Albe (zdraví) je poněkud jinej...
že Rodri (zdraví) už nezakončuje patou ve výskoku a nezkouší góly roku...
že Doni nás (zdraví) nás tak nedrží...
atd atd.

ale to jsem offtopik.

Prave nato som chcel poukazat , a to , ze ho zastavuju hlavne zranenia . Vsimol si si ten pohyb , to ako sa nuka do akcii , ako si zabehne do stredu pola , a pri prvom dotyku supera nepada na Zem , ale ide dalej , da perfektnu prihravku , alebo vystreli ?

Inak , na MS fakt formu nemal , ale bol dolezity , po MS teda sezona 2006/2007 mal formu , samozrejme by to nebol Totti , keby tych par zapasov neodflakol ale hral skvele . Potom zaciatok 2007/2008 dokym sa nezranil , a odvtedy to s nim ide . Verim , ze teraz ked "je" fitt sa mu vrati forma , pac je to aj uplne iny Rim .
 
Příspěvků
24,003
sorry, spletl jsem si sezóny, MS s tím samozřejmě nemá co dělat, bylo o rok dřív

ale i před tou o který je řeč (2007/2008) v létě normálně trénoval, ne? mám za to, že jo
 
Příspěvků
9,059
Sushi napsal:
sorry, spletl jsem si sezóny, MS s tím samozřejmě nemá co dělat, bylo o rok dřív

ale i před tou o který je řeč (2007/2008) v létě normálně trénoval, ne? mám za to, že jo
ano , vsak vtej sezone hned na zaciatku bol vpohode! kedy sa zranil , odvtedy je to "doluvodou" .
 
Příspěvků
3,754
:core: :core: :core: :core:

:Flag: :Flag: :Flag: :Flag: :Flag:
musím ho prostě vidět na vlastní oči :totti:
 
Příspěvků
14,022
ty vole, ani mi nemluv, já byl na zápase ČR - Itálie před MS2002 na Letný a on se pár dní předtim zranil
 
Příspěvků
3,754
musíme!!
já chtěl jet ted na ten AC-AS, ale kvůli těch maturit to nějak nevyšlo.
ale každopádně na domací zápas!
 
Top