Francesco Totti

Příspěvků
2,634
Podle stupidních fanoušků ARSENALU je prý Totti jen uměle vytvořená fotbalová ikona
 
Příspěvků
9,059
Pigi10 napsal:
Podle stupidních fanou?ků ARSENALU je prý Totti jen uměle vytvořená fotbalová ikona

Ja tomu blbeckovi aj napisal o Tottim koment , aj pred tym o jeho objektivnych nazoroch .
 

Max

Příspěvků
768
Sushi napsal:
90210 napsal:
u tottiho je krome tech zraneni jeste problem v tom, ze se snazi a hraje opravdu dobre jen nekdy, vetsinou proti tem ostre sledovanym zapasum.
zajímavý trvzení proti obvyklý frázi v?ech mimo římanů, ?e "Totti never makes a difference in important matches"...


Code:
http://www.youtube.com/watch?v=AVJLyoUM8os&e

http://video.google.it/videosearch?q=totti+roma+lazio+3-3&hl=it&emb=0&aq=f

1:32 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klíďa: CODE
 
Příspěvků
3,754
Francesco Totti chce ukončit kariéru v AS Řím a chystá se pro to něco udělat, podle informací Sky Sport 24 by měl brzy podepsat novou smlouvu.[/code]
 
Příspěvků
23,992
fanoušci Arsnealu jsou debilní hovada

ty videa jsou super

Frančemu, jak psal někdo na it. fóru, se musí dát jen bílý papír, ať tam napíše co chce a podepíše...
 
Příspěvků
1,891
teď byl Franče vidět na Nově,ve zprávách...všimli jste si? :wink: jak byla ta hodiny kdy se zasli všechny památky,nějakej projekt...a Franče tam zasínál Coloseum :wink:
 
Příspěvků
9,059
Giallorossi1927(rozy-acs) napsal:
teď byl Franče vidět na Nově,ve zprávách...všimli jste si? :wink: jak byla ta hodiny kdy se zasli všechny památky,nějakej projekt...a Franče tam zasínál Coloseum :wink:

Ja debil som mal zapnutych priatelov na Prime , ale o tom je aj clanok na FP , a ze Francii okolo 4 miesta si uz neni taky isty , ze ho dosiahneme :?
 
Příspěvků
14,022
áááá, já jsem chtěl na tu hodinu nebo jak dlouho to bylo zamknout forum a zapomněl jsem na to
 
Příspěvků
23,992
klida napsal:
áááá, já jsem chtěl na tu hodinu nebo jak dlouho to bylo zamknout forum a zapomněl jsem na to
:lol:
já jsem si na to vzpomněl čtvrt hodiny před koncem..
 
Příspěvků
23,992
Un pesce d'aprile, firmato da Francesco Totti. Il capitano giallorosso, questa mattina a Villa Stuart, ha voluto giocare uno scherzo ai cronisti presenti. Totti si era recato nella clinica, insieme a Vucinic, per svolgere alcuni accertamenti medici per verificare la situazione del proprio ginocchio destro, dolorante. Il professor Mariani ha tranquillizzato tutti in merito alle condizioni fisiche di Totti. Che invece si è reso protagonista di una simpatica burla. "Non sto bene per niente. Il ginocchio mi fa male e dovrò rimanere fermo per oltre quaranta giorni. Non riusciamo a capire cosa ho. Non penso di farcela per il Bologna", la sintesi delle parole del capitano giallorosso. Sono poi bastati pochi minuti - e qualche verifica - per etichettare le frasi di Totti come un pesce d'aprile.
_________________



Franče byl dneska na kontrole a je v pořádku, podle slov doktora Marianiho... ale novinářům řekl cca:

"Necítím se vůbec dobře. Koleno bolí a nebudu hrát více než 40 dní. Nechápeme, co s kolenem je. Nenastoupím proti Bologni."


1. 4.


:lol: :lol: :lol:
 
Příspěvků
2,262
uz me s tema aprilama sere*e :lol: sem si rikal...supr celej den nic prijdu na forum a naletim na prvni kravoviny :lol:
 
Příspěvků
23,992


:nosit: :?
 
Příspěvků
23,992
řekl bych, že to co má Juan na stehnech vzadu
něco, co asi zpěvňuje sval/koleno

ale je to hrozný ho takhle vidět :pch:
 
Příspěvků
1,891
Totti je zcela zdráv
Francesco Totti o víkendu odehrál městské derby i přes bolest, nyní už je v pořádku. Kapitán AS Řím od úterý trénuje naplno a sám potvrdil, že jej už netrápí sebemenší zranění.
:tlesk: :joooo: :smoke: :sala: :Ok: :Flag:
 
Příspěvků
9,059
:smoke: El momento del capitano , la squadra del capitana , de symbolo bi roma , ..... numero bianchi , Francesco Totti . (Ja viem ,ze som to zle napisal) .

Teraz by sa mal Totti ukazat ako spravny kapitan , a dotiahnut muzstvo na 4.miesto !!! :sala:
 
Příspěvků
23,992
Carlo Zampa(TottiAS22) napsal:
:smoke: El momento del capitano , la squadra del capitana , de symbolo bi roma , ..... numero bianchi , Francesco Totti .

:pray: :pray: :pray:

:lol:
 
Příspěvků
23,992
Anvedi che robba!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hxhJneJwT_k[/youtube]

:tlesk: :tlesk: :tlesk:

idioti tomu zrušili zvuk... pokud by byl zájem, hodím to video na net ke stažení.
 
Top