Francesco Totti

Příspěvků
24,003
Roma-Catania 1:0 (loni semifinále poháru) (Franče gól)
Itálie-ČR 2:0 (MS 2006) (Franče asistence)

8)

:Flag:

IL CAPITANO!
 
Příspěvků
14,022
mě to před nějakou dobou po strašně dlouhý době napadlo se tam kouknout... v tom případě je celkem vtipnej ten link na asroma.it, možná spíš tragikomickej
 
Příspěvků
2,640
Ale webík AS se pyšní jednou raritou!!!Nemá stránky v Angličtině,ale pozor má je v Čínštině :-D
 
Příspěvků
24,003
against mailand



:tlesk:
 
Příspěvků
9,059
Tak prave Totti s tou svojou technikou z primaku nikdy nejak vela golov nedal , ale proti Mailandanom sa mu celkom dari , a dal z nich 2 najkrajsie , prave tento , a ten jeho cislo 100 proti Interu .
 
Příspěvků
24,003
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KFIl2BrU99s&NR=1[/youtube]

tohle neuznat, to si ten rozhodčí zaslouží vykastrovat
 
Příspěvků
14,022
..z rozhovoru se Zemanem....

V čem jsou odlišní Totti a Nedvěd, dva velcí hráči, které jste přivedl do světa velkého fotbalu?
Totti je podle mě největší italský talent za posledních třicet let. Má víc talentu ood boha. A kdyby na sobě pracoval tolik jako Pavel,byl by z něj ještě lepší hráč než Maradona. Jenže moc se mu nelíbí pracovat. Zároveň by bez fotbalu nemohl žít. Ale bere ho jako hračku, kdežto Nedvěd to bere jako profesionál. Já jsem měl s Pavlem jediný problém. Když přišel do Itálie, tak moc padal.

Deník Sport, 30. května 2009, s. 3.
 
Příspěvků
2,640
klida napsal:
..z rozhovoru se Zemanem....

V čem jsou odlišní Totti a Nedvěd, dva velcí hráči, které jste přivedl do světa velkého fotbalu?
Totti je podle mě největší italský talent za posledních třicet let. Má víc talentu ood boha. A kdyby na sobě pracoval tolik jako Pavel,byl by z něj ještě lepší hráč než Maradona. Jenže moc se mu nelíbí pracovat. Zároveň by bez fotbalu nemohl žít. Ale bere ho jako hračku, kdežto Nedvěd to bere jako profesionál. Já jsem měl s Pavlem jediný problém. Když přišel do Itálie, tak moc padal.

Deník Sport, 30. května 2009, s. 3.
 
Příspěvků
1,773
klida napsal:
..z rozhovoru se Zemanem....

V čem jsou odlišní Totti a Nedvěd, dva velcí hráči, které jste přivedl do světa velkého fotbalu?
Totti je podle mě největší italský talent za posledních třicet let. Má víc talentu ood boha. A kdyby na sobě pracoval tolik jako Pavel,byl by z něj ještě lepší hráč než Maradona. Jenže moc se mu nelíbí pracovat. Zároveň by bez fotbalu nemohl žít. Ale bere ho jako hračku, kdežto Nedvěd to bere jako profesionál. Já jsem měl s Pavlem jediný problém. Když přišel do Itálie, tak moc padal.

Deník Sport, 30. května 2009, s. 3.
cetl jsme jinou verzi, ale jinak souhlasim.

totti je umelec, nedved valecnik.

me tengo totti.
 
Top