Finále KL: ROMA - Feyenoord

Příspěvků
6,168
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Co si budem povídat, byl to kolem a kolem simeoneovský hnus, ze kterého je první titul v jakémkoli evropském poháru za 95 let existence klubu a jakýkoli titul po 15 letech.

Dajeee!!!

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
1961, Richie

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 

scr

Příspěvků
1,702
Vykon podobnej semi s laiceterem, dat gol a ubránit , na oko fotbal úplně ne peknej, ale co se měli vic snazit holandani a vítěz je jasnej a je to kurva naseA na vždy jsme my ti první co to vyhrali!!!!! Forza Roma!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
6,168
Pamatuju si jak jsem věřil že budem první kdo vyhraje EL. A nakonec jsme vypadli s nějakým Panathinaikosem

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
908
DAJEEEE ROMAAA DAJEEEEEEEEEEEEEEEE vyhrali sme EUROPSKU trofej..nechce sa mi tomu verit :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: otvaram 6 pivo :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: Joseeeeee finale neprehava ani s Rimom :roma: :roma: :roma: :roma: :roma: :roma: :roma: :roma: cela sezona obetovana kvoli Konfernecnej lige viedla k jej vitazstvu,Mourinho si bohhhhhhh :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: ideme oslavovat aspon tyzden? nie :lol: :lol: :lol: :lol: tolko sme si za tie roky prezili tolkooo....GRAZIE ROMAAAAAAAAAAA
 
Příspěvků
908
AS Roma ma europsku trofej co ti jebeeeeee :slin: :grr: :grr: :daje: :daje: :daje: :daje: :daje: :daje: :daje: neskutocna radost a emocie pri ceremoniali o tomto sme snivali :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala:
 

scr

Příspěvků
1,702
Já moc ne rano vstavam v pet a teď tu litam po hospode s sampanem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
908
v Rime momentalne vybuchla atomovka cele mesto na nohach,neskutocny pocit....štipnite ma ci sa mi to vsetko nesniva :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala:
 
Příspěvků
3,282
Teď sem se vzbudil ....a dal sem si znova 90+5....
EMOCIONE🟡🔴
a jdu psát na ČT ať jdou do hajzlu kundy


Forza Roma per sempre.....uděláme sraz !
 
Příspěvků
23,726
Hugo ta hosteska se dá objednat nebo já zabookovana?

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
1,413
Sushi napsal:
Ty vole mne je strašně blbě

Aaale ale...

Jinak Leo za 10 měsíců, co byl zraněný, tak má dvě medaile z mezinárodních soutěží. Zaslouží si. :sala:

BTW Psychr, Ty jsi dostal úplně parádní dárek k narozkám. Vše nej :Ok:
 
Příspěvků
3,282
Sushi napsal:
Hugo ta hosteska se dá objednat nebo já zabookovana?

Odesláno z mého SM-A325F pomocí Tapatalk

6 let bloklá...ikdyž jsem ji prej v noci říkal že to bylo lepší jak porod
 
Top