Finále KL: ROMA - Feyenoord

Příspěvků
3,404
25.5.22
Středa
21h
Tirana(Albánie)
ČTSport
:danko:

Je mi ctí a zároveň už teď jsem nervózní 😃
Převážná většina "domácích" fans by měli fandit nám (Kumbulla)
Vyhrát to v prvním roku soutěže by bylo ještě cennější
Asi nebude Miki
Já mám naštěstí zajištěné volno,protože mám noční a pokud to vyhrajeme slavím celý víkend :tlesk:
Forza Roma



ps...chci věřit tomu,že kdyby to nebyla vymrdaná středa,tak že se sejdeme společně u tv 8)
 
Příspěvků
6,336
Kumbulla faktor by opravdu mohl pomoct. I když myslím, že nastoupí spíš obrana Mancini-Smalling-Ibanez. Ale i tak.

Daje!!!

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk

 

scr

Příspěvků
1,751
Vyhrajeme 2:1 oba goly Tammy. Mancini klasicky žlutá za keci


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
3,404
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10396467376-magazin-uefa/222471291126219/

:Flag: :Flag: :Flag:
 
Příspěvků
2,348
Mě na tom asi nejvíc mrzí ten termín. Rád bych vás poznal a tohle by byla ta nejlepší příležitost na pivku u finále. Po tech letech...
 
Příspěvků
6,341
masterhunter napsal:
Mě na tom asi nejvíc mrzí ten termín. Rád bych vás poznal a tohle by byla ta nejlepší příležitost na pivku u finále. Po tech letech...
Oslavit se to může kterýkoliv víkend. Jestli bude co teda

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,404
masterhunter napsal:
Mě na tom asi nejvíc mrzí ten termín. Rád bych vás poznal a tohle by byla ta nejlepší příležitost na pivku u finále. Po tech letech...

:Ok:

Francesco Totti AS napsal:
Oslavit se to může kterýkoliv víkend. Jestli bude co teda :D

:Ok:
 
Příspěvků
2,234
V té Albánii je Teda "veselo" tam si fans dávají pěkně do těla, police podle videí celkem v prdeli
 
Příspěvků
2,348
https://youtu.be/_uVb7Ju8VQk

Odpočítávám minuty. Plán uspat děti v 8. Brambory nachystané, slavnostní Plzně v lednici.
 
Příspěvků
6,341
Jsem v noci nemohl spát. Z Feyenordu mám strach. Je to podle mě typ soupeře na které moc neumíme. Ale hraje se na jeden zápas, žádná odveta. Věřím že ten tlak zvládneme.

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Top