Finále KL: ROMA - Feyenoord

Příspěvků
3,404
Lorenzo Pellegrini byl zvolen nejlepším hráčem prvního ročníku Konferenční ligy. Jeho AS Řím celou soutěž opanoval, italský záložník dal v hlavní fázi čtyři branky, jeden gól zaznamenal v předkole. (uefa.com)

Čekal jsem dost od Florenziho,ale Pelle mě v tomhle dostal :core:
 
Příspěvků
23,906
[media]https://www.youtube.com/watch?v=BZwS5QmFNBg[/media]

Francesco Totti AS napsal:
Popravdě, řídne to tady. Je nás aspoň 10?

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

já nevim, ale podle mě jo. je pravda, že se píše asi míň, než dřív. ale třeba já píšu obecně všude míň, než dřív. rodina, práce, život... znáš to. neni tolik času, kolikrát ani koukat, natožpak to řešit mimo zápasy. ale pravidelně sem chodím, čtu si, co píšou ti zdatnější. a jsem rád, že tu pořád vídám staré tváře, i když třeba sporadicky. nedělám si iluze, že teď po conference by to tu mělo nějak extra ožít. dřív bych si i myslel, že jo, ale v dnešní době je pro lidi jako jsem já (30+) jednodušší sledovat fotbal vzdáleně, na obvyklých webech a tak. a pro mladší lidi (hlavně 15-25) existujou dneska jiný populární kanály. a že dneska Řím něco vyhrál nikoho nezajímá, mimo nás. možná kdybychom hráli roky nějak krásně apod., lidi přilnou, tohle ale není ten typ zázraku. já to beru všema deseti - conference i nás tady. daje.
 
Příspěvků
2,406
Sushi napsal:
[media]https://www.youtube.com/watch?v=BZwS5QmFNBg[/media]

Francesco Totti AS napsal:
Popravdě, řídne to tady. Je nás aspoň 10?

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

já nevim, ale podle mě jo. je pravda, že se píše asi míň, než dřív. ale třeba já píšu obecně všude míň, než dřív. rodina, práce, život... znáš to. neni tolik času, kolikrát ani koukat, natožpak to řešit mimo zápasy. ale pravidelně sem chodím, čtu si, co píšou ti zdatnější. a jsem rád, že tu pořád vídám staré tváře, i když třeba sporadicky. nedělám si iluze, že teď po conference by to tu mělo nějak extra ožít. dřív bych si i myslel, že jo, ale v dnešní době je pro lidi jako jsem já (30+) jednodušší sledovat fotbal vzdáleně, na obvyklých webech a tak. a pro mladší lidi (hlavně 15-25) existujou dneska jiný populární kanály. a že dneska Řím něco vyhrál nikoho nezajímá, mimo nás. možná kdybychom hráli roky nějak krásně apod., lidi přilnou, tohle ale není ten typ zázraku. já to beru všema deseti - conference i nás tady. daje.

SOuhlas se vším a mám to dost podobně...nedávno mi bylo 38 a už dávno to není takovej zápal, co dřív. Nicméně na fórum chodím téměř denně a v tichosti pročítám. reaguju už mnohem míň.
Každopádně jsem rád, že tenhle web funguje a že si můžu pročítat různý zajímavosti. :)
 

scr

Příspěvků
1,751
Cetl jsem , že AS dostalo od UEFA komplet za cele účinkování v KL včetně bonusu necelých 20mega ojro , což mi tedy přijde že to pokryto náklady a tím to hasne a je to tedy diametrálně odlišné za prachy v evropské a lize mistru. Nemá někdo nějaké blizsi info i celkove jak je na tom klub finančně po sezone?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
2,234
Četl jsem před sezónou že KL měla být finančně podobna jako v EL ale asi to je teda o dost míň
 
Příspěvků
6,341
Skupina C


Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
6,336
Why not. My a Betis by měla být jasná věc, kor s Mourinhem. Finsko je daleko, Bulharsko zas prdelákov, takže to nebude kdovíjaká hitparáda, čekám, nicméně snad jasnej postup a dál už i větší atraktivita.
 
Top