5. zápas skupiny LM, cska-Roma

Příspěvků
6,410
Tiko96 napsal:
co kdyz city dneska prohraje, ale potom porazi nas?
My, City i CSKA bysme meli pet bodu..
Kdo by postoupil?

komentátor valil něco o tom, že pokud city dneska rupne a moskva rupne v poslednim kole s bayernem, musi nas city porazit nejmene 3:0 aby postoupili. Sice nevim kde to vzal, ale to by pro nas znelo docela dobre
 
Příspěvků
9,059
A čo je na tom zlé, že som pesimista po tom, čo dostaneme 7mičku DOMA a dostaneme gól v Moskve 13 sekund pred koncom? až moc veľa okolností namňa .... A vôbec v nejakej super situácii nie sme, naopak sme dosť v prdeli a fakticky musíme so City vyhrať .... (ano viem že 0:0 ale hovno ) a nezabudajme na CSKA ....
 
Příspěvků
2,406
Trochu odbočím. Náš zapas jsem nevidel, pac jsem ted prijel z prace. Jak hrje Kevin ???
 
Příspěvků
9,059
Vo vlastných rukách to máme už od zápasu so City, táto čarovná formulka ma nejakým kludnejším neurobí ....
 
Příspěvků
6,417
Carlo napsal:
Vo vlastných rukách to máme už od zápasu so City, táto čarovná formulka ma nejakým kludnejším neurobí ....

Jo, ale teď to máš prostě jako play off. První zápas na City 1:1, odveta na Olimpicu. Hotovo. Víc neřeším.
 
Příspěvků
2,642
Carlo napsal:
Vo vlastných rukách to máme už od zápasu so City, táto čarovná formulka ma nejakým kludnejším neurobí ....
:Ok: Podle mě po tomhle budeme v totálním psychickým útlumu. City ten dnešní obrat pořádně nakopne.
 
Top