5. zápas skupiny LM, cska-Roma

Příspěvků
5,142
ErPupone napsal:
Realita je taka ze mercato bolo z nasej strany podpriemerne i Standa Kolousek z Hrochoti by privedl lepsi hrace. Treba sa pravde podivat do oci mame srackovych hracov alebo hracov ktori nato maju ale uz proste z nejakych dovodov nehraju naplno. Asi nemusim mat zhliadnutych 3000minut zo zapasov Romy aby som si utvoril obraz ze ten tym je slaby na Europu. Nechapem preco nechyta Skorupski pravidelne. DeSanctisov spanok v brane nas opat raz stal dolezite 3body. Nechat si v malom vapne takto prepadnut center v 93 min. za stavu 0:1 ked potrebujeme urvat 3body je nanajvys laxne a to nie je prva minela DeSanctisa. Tento golman zil sezonu len viac menej z toho ze tam bola kvalita a sulad v obrane a ze takmer nemal ziadnu pracu. Akonahle sa rozsypala obrana v plnej nahote sa ukazala realita ze ten ospevovany Morgan nebude az take terno co sa tyka stabilnej jednotky. To je neskutecna holomajzna ked uz taky nekopa ako Florenzi musi zastupit v obrane pretoze tam uz nie je koho postavit chudak Garcia ja ho chapem a je to vcelko asi logicky krok pretoze ten chalan aj ked to v nohach moc nema tak aspon dre celych 90min o ostatnych sa to moc povedat neda.

Odkedy si sa prestahoval do Brna, nevies ani po slovensky, ani rozumne... sorry.
 
Příspěvků
2,456
ErPupone napsal:
Realita je taka ze mercato bolo z nasej strany podpriemerne i Standa Kolousek z Hrochoti by privedl lepsi hrace. Treba sa pravde podivat do oci mame srackovych hracov alebo hracov ktori nato maju ale uz proste z nejakych dovodov nehraju naplno. Asi nemusim mat zhliadnutych 3000minut zo zapasov Romy aby som si utvoril obraz ze ten tym je slaby na Europu. Nechapem preco nechyta Skorupski pravidelne. DeSanctisov spanok v brane nas opat raz stal dolezite 3body. Nechat si v malom vapne takto prepadnut center v 93 min. za stavu 0:1 ked potrebujeme urvat 3body je nanajvys laxne a to nie je prva minela DeSanctisa. Tento golman zil sezonu len viac menej z toho ze tam bola kvalita a sulad v obrane a ze takmer nemal ziadnu pracu. Akonahle sa rozsypala obrana v plnej nahote sa ukazala realita ze ten ospevovany Morgan nebude az take terno co sa tyka stabilnej jednotky. To je neskutecna holomajzna ked uz taky nekopa ako Florenzi musi zastupit v obrane pretoze tam uz nie je koho postavit chudak Garcia ja ho chapem a je to vcelko asi logicky krok pretoze ten chalan aj ked to v nohach moc nema tak aspon dre celych 90min o ostatnych sa to moc povedat neda.


Reagoval jsem na tebe i posledně, i když jsem se držel a teď musím zase...

První otázka...fandíš vůbec AS??? Protože tohle vyblejt, to je mazec.
Druhá otázka...hrál si někdy fotbal? Ten centr na gól na 1:1 byl podle mě libovej, brání se to neskutečně špatně, golman tam nikdy nebude včas.
Hráče máme dobrý!!! Nepovedl se vyloženě jen Cole. Chce to vhodně doplnit a bude to super.
 
Příspěvků
9,059
Ja som si fakt myslel, že tento er pupone nie je ten, čo bol snami v Bratislave, lebo ten hovoril Slovensky :skod:
Teraz som v pomykove, ale inak ako nesúhlasím :mrgreen:
 
Příspěvků
2,823
Spuhlasim s tim, ze mercato stalo za hovno, protoze se nam v nem totalne rozpadla obrana a taky souhlasim s tim, ze by mel chytat Skorupski, ale tim to asi tak konci. Za gol de Sanctis nemohl, tym je kvalitni, dokonce bych ho videl klidne na osmifinale LM, bohuzel mame marodku jak Arsenal a nazvat Florenziho nekopou je asi jako rict, ze je Destro fotbalista
 
Příspěvků
6,417
To skoro nestojí ani za odpověď. Morgana se v poslední době zrovna nezastávám, ale tenhle gól se nedal chytat, něco jsem se v životě nachytal a gólman prostě nemůže udělat pohyb k centru, když to může ještě někdo tečovat, s tím nejde dělat vůbec nic. Zbytek nekomentuju :)
 
Příspěvků
332
PsYchr napsal:
Spuhlasim s tim, ze mercato stalo za hovno, protoze se nam v nem totalne rozpadla obrana a taky souhlasim s tim, ze by mel chytat Skorupski, ale tim to asi tak konci. Za gol de Sanctis nemohl, tym je kvalitni, dokonce bych ho videl klidne na osmifinale LM, bohuzel mame marodku jak Arsenal a nazvat Florenziho nekopou je asi jako rict, ze je Destro fotbalista

Budu reagovat jenom na tebe protoze aspon nekdo hleda chyby a neuchlacholi se s tou srackou co hrajem posledni dobu. Vysledky na hovno hra na hovno. Odveta na Bayernu byla jeste vetsi ostuda nez ten vyprask 7:1. Tam bylo jasne videt jak mame uzky kader a hrace z lavicky pouzitelne tak max na Chievo. Souhlasim s tim ze za te situace jak do toho centru golman nejde tak 9z 10 golmanu z toho dostane gol, ale ten centr smeroval do maleho vapna navic vcase kdy proste do vseho kazdy musi jit na 120procent. Tohle byl zase DeSanctisov spanek to nejde ze si golman nehlida male vapno tam to mnel vyboxovat i s hlavou Berezutskeho nebo kdo to tam byl. Dobre Florenzi neni uplny nekopa :-D ale zadna slava to taky neni ale libi se mi jeho pristup a jak je za kazdyho stavu nabuzenej a dre. Tym ma svou kvalitu pouze pokud je zcela kompletni. Jinak je to bida a ostuda. Rad bych se mylil ale domnivam se ze City prohrajem 0:2 , rozdil bude v tom ze oni maju Aquera a my mame Gervinha s Ljajicem a Destra ktery je pouzitelny na podprumerne tymy Seria A. ciao a forza roma
 
Příspěvků
754
no som zvedavy, kto zoberie zodpovednost do svojich ruk a zalozi topic na CITY :think:

je to streda a dava to aj slovenská televižn... takze sa mozme tesit na marcela barcelončiaka a karola "kalčoodbornika" marka :Ok:
 
Top