5. zápas skupiny LM, cska-Roma

Příspěvků
6,417
Pigi10 napsal:
Carlo napsal:
Vo vlastných rukách to máme už od zápasu so City, táto čarovná formulka ma nejakým kludnejším neurobí ....
:Ok: Podle mě po tomhle budeme v totálním psychickým útlumu. City ten dnešní obrat pořádně nakopne.

Ale hovno. Je to za dva týdny, začíná se od nuly, je to jako odveta vyřazovací fáze. Jak píšu výše.
 
Příspěvků
6,410
nevím, furt se snažím zachovat chladnou hlavu, říkat si, že to ještě neni ztracené, ale pořád mi z toho vychází, že jsme v piči
 
Příspěvků
5,934
Ja som to zapol zrovna jak dal Aguero na 2:2 a akoze ja uz vazne dnes nevladzem. Normalne fyzicky. :mrgreen:
 
Příspěvků
9,059
Nejak sme si podobné veci hovorili po tej sedmičke, že nás to nakopne, a hovno .... 9 z 10 zápasov sme hrali totálnu sračku.... toto nie je dobré vôbec k ničomu a ísť do zápasu so City že musíš vyhrať ak dostaneš gól nie je tiež zrovna sranda ....
 
Příspěvků
2,326
no mam chut tu telku rozmlatit snad se o postup porvem verim porad,ale nevim vlastne co si myslet a kdyz uz nic tak EL aspon,pice kurva fix to muselo byt opravdu schvalne :zed: sejkove tam museli poslat par milionu
 
Příspěvků
3,754
Tak, Rudi má 2 týdny na to, aby se rozešel s tou krasotinkou. Od tý doby hrajem totální tužku a on tomu moc nepřispívá.
 
Příspěvků
5,142
............................/........./../.../........................................./../../../../..........................................koma
 
Příspěvků
4,153
Podle me budeme jeste radi za UEFu.

Delsi dobu nehrajeme dobre, v Italii to staci, ale to je liga na urovni ligy turecky. Je to kazdopadne vicemene nekoukatelny z nasi strany.

Tohle mela byt nase sezona a popravde - ted to chce nejak uhrat se cti Evropu, tj. idealne nejak postoupit ze skupiny a pak vypadnout bez toho, aniz by to byla dalsi ostuda a jit zkusit udelat ten titul i s tim, ze se pres leto totalne rozesrala obrana a urcite na tom nejsme lip , nez loni. Saba a spol. misto aby tu skladacku dostaveli, protoze uz chybelo fakt malo, tak celou 1/4 utrhli a rozsypali.
 
Příspěvků
912
nechat si gol v nadstavenom case je debilina ,...pozrel som si higlight ,naingolan mohol kludne nahravat totalne volnemu gervinovi .......posledne kolo bude riadna drama ,verim ze city doma zdolame a postupime ...len aby este cska nepovedala posledne slovo .
 
Příspěvků
2,823
Typický, já si nepamatuju, že by někdy Řím vyhrál v nějakym podobně důležitym zápase
Ještě, že sem to neviděl.
Od léta se všechno jebe (rozprodej obrany, zranění, forma hráčů...)
 
Příspěvků
6,417
Jasně, Kevin to posral. Jasně, Rudi to posral, že ho tam vůbec dával. O tom nemusíme diskutovat.

Nicméně, pokud chceme připouštět, že by CSKA ještě neměli říct poslední slovo, tak včera byli jasně horší. Jasně, nehráli jsme bůhví co, ale stopeři (hlavně Manolas) hráli skvěle, Radja mohl dát na 2:0 a Akinfejev skvěle vychytal Ljajiće.

Před zápasem bysme bod brali, takhle je to na hovno, pech, debilní rozhodnutí, smůla, působí to strašně. Ale pořád je to bod z Moskvy, z umělé trávy, byli jsme bez pravýho beka a bylo asi -35°C.

Bayern nám nepomohl, ale - a už to píšu naposled - rozhodující zápas je za 2 týdny doma s City a pokud chcem postoupit, tak je prostě musíme porazit, hotovo dvacet. Budem mít v zádech desetitisíce lidí - a tohle je teprv ten zápas, o kterým píšete - onen důležitej zápas. Jasně, sere se, co može, půlka obrany je postupně od září imrvére zraněná, Rudi dělá chyby, vzhledem k těm stálým obměnám nehrajem bůhví co, ale jsme jednoznačně ve hře o postup do posledního kola a my vyhrajem. Kdyby ne, pak budu nadávat. Jasně, nadávám i teď, ale teprv pak budu pesimista. Teď je to furt na nás. Pokud máme mít na jaro, tak prostě za dva týdny ve středu vyhrajem. Tohle je ten zápas o všechno. A už mě neserte :smoke: Howgh.
 
Příspěvků
757
ja som prave zistil, ze ten zapas so City neuvidim, ak tak len prvych 15-20 minut, a normalne ma to po vcerajsku potesilo... usetrim par rokov zivota a ak by sme vyhrali, pozriem si to pekne v klude zo zaznamu...

uz teraz ale dufam, ze nebude hrat od zaciatku Danielle, on ten zapas psychicky nezvladne.
no a hlavne si prajem, aby sa prebral aspon jeden z dvojice Gervinho - Iturbe, lebo oni su momentalne uplne mimo.

:danko:
 
Příspěvků
3,754
Před zápasem by někdo bral bod?

No, nic na tom nemění to, že to máme ve svých rukou a prostě musíííme. Rudimu věřím že tým dobře připraví.

Daje!
 
Příspěvků
754
tak pred startom LM som v kutiku duse dufal, ze by sme mohli byt taka kopia Borussie z minulej LM. po prvom zapase s CSKA ma to len utvrdilo a spokojny som bol aj po remize v City. nasledne sa ale zacalo vsetko sypat, debakel s bayernom, neuveritelny lazaret v time, co sa tyka predvedenej hry, uz to nebol ten rychly ofenzivny fodbal z minulej sezony. vitazstva v lige boli skor vydrete, takticke, so stastim. vcerajsi zapas s cska, len potvrdil, ze sme v absolutnej nepohode a veci nefunguju tak ako by mali.
zapas ako taky bol asi najnudnejsi aky som videl za poslednych 10 rokov. neviem ani sam na aky vysledok chcel rudi hrat. nastupili sme bez tvorcu v strede, nase kridla davali dlhe nakopavane lopty do sestnastky, kde bol osamoteny Totti. finalne prihravky absolutna katastrofa, prechod do utoku hrozny. ak by sme dostali gol v priebehu zapasu na 1:1. povedal by som si, ze je to vzhladom na nas antifutbal zasluzeny vysledok. no dostat ho v 93 minute, to je proste nieco, co sa slovami ani neda opisat. ale za tych 15 rokov fandenia Rimu som si uz tak nejak zvykol a v podstate som ani nebol nasrany. neviem co ocakavat od posledneho zapasu so City, fakt neviem. je pravda, ze to mame stale vo vlastnych rukach. i ked pre futbal ako taky by bolo asi lepsie, aby slo dalej City, s touto hrou a kadrom este nie sme vyzrety hrat jar v LM . urcite za posledne dva roky sa pohlo vela veci spravnym smerom a ja dufam, ze sa to bude hybat dopredu aj dalej, ze nepredame hracov, na ktorych to stoji, ze sa citlivo posilnime na posty, kde nas tlaci topanka. ale myslim posily, nie coleov, bastosov a podobne kokotiny, ktore si pridu spestrit futbalovy dochodok pri fontanu di trevi
 
Příspěvků
754
Pique napsal:
Tak, Rudi má 2 týdny na to, aby se rozešel s tou krasotinkou. Od tý doby hrajem totální tužku a on tomu moc nepřispívá.
presne! rudi bol v minulej sezone vzdy o krok vpredu v zapase, velmi dobre vedel pripravit muzstvo, namotivovat hracov, no tieto udrzby na vitazstvo o gol, pripadne na remizu su zle, zle, zle
 
Příspěvků
757
FEROAS napsal:
i ked pre futbal ako taky by bolo asi lepsie, aby slo dalej City

videl som vcera oba zapasy a AS podalo lepsi vykon ako City, Bayern im v podstate daroval vitazstvo, kym nam dva body ukradli... videl som fantastickeho Florenziho, Manolasa a Astoriho, kazdy zo stredovej formacie tam mal aj fantasticke momenty (aj slabe, ale lepsie podla mna prevladali), Totti bol Totti a mne sa pacil aj Ljajic, ktory hral ovela lepsie ako volakedy... chybaju nam krajny obrancovia, ktory su pre Rudiho styl strasne dolezity a minulorocny Gervinho, ktory bol v kazdom zapase rozdielovy hrac, ale ja tam toho timoveho ducha stale citim...

mne sa teda nas vcerajsi vykon pacil, Rusi na rozdiel od Bayernu ukazali charakter, dnes ma serie ovela viac to, akym sposobom to Bayern vcera City daroval, lebo oni by po prehre v celozapasovej presile a pri vyvoji v skupine nemali u nas vobec sancu (museli by vyhrat o 3 goly)... takto su pre mna jednoznacny favorit na postup... pise sa dnes o ich strhujucom, famoznom obrate a nasej zmrazenej drame a to su veci, ktore sa dostanu do hlav, a tym padom aj do noh.

to, co sa vcera dialo, bola pre Rim kurevska smola a strasne ma serie, ze si to v Europe stale nejako podobne zlizneme. ona ta historia ma zrejme svoju moc...

FORZA ROMA!!!
 
Příspěvků
14,022
nevím, čim to bylo, ale mě to hrozně bavilo
všichni makali pro tým
hráli jsme po většinu času v pohodě organizovaně
oni měli za 85 minut jednu šanci, tu za stavu 0:0, jak Doumbia narval Morgana do koulí
Astori nejlepší zápas za Řím
Holebas zbytečnej
tragicky se nepovedly střídání, přitom Iturbe to měl vzít a někam s tim utýct k rohovýmu praporku a bylo by po zápase
kdyby tam šel v 75. za Tottiho Drogba, kterýho jsem v létě tolik doporučoval, tak se to v pohodě uhrálo
Radja určitě neměl chodit dolů
samozřejmě ty Ljajićovo a Radjovo šance byly jasný goly
hrozný zklamání bez ohledu na výsledek v Anglii

btw Borriello určitě a snad i Pjanić a Ljajić byli v nějakym strip baru
 
Příspěvků
332
Realita je taka ze mercato bolo z nasej strany podpriemerne i Standa Kolousek z Hrochoti by privedl lepsi hrace. Treba sa pravde podivat do oci mame srackovych hracov alebo hracov ktori nato maju ale uz proste z nejakych dovodov nehraju naplno. Asi nemusim mat zhliadnutych 3000minut zo zapasov Romy aby som si utvoril obraz ze ten tym je slaby na Europu. Nechapem preco nechyta Skorupski pravidelne. DeSanctisov spanok v brane nas opat raz stal dolezite 3body. Nechat si v malom vapne takto prepadnut center v 93 min. za stavu 0:1 ked potrebujeme urvat 3body je nanajvys laxne a to nie je prva minela DeSanctisa. Tento golman zil sezonu len viac menej z toho ze tam bola kvalita a sulad v obrane a ze takmer nemal ziadnu pracu. Akonahle sa rozsypala obrana v plnej nahote sa ukazala realita ze ten ospevovany Morgan nebude az take terno co sa tyka stabilnej jednotky. To je neskutecna holomajzna ked uz taky nekopa ako Florenzi musi zastupit v obrane pretoze tam uz nie je koho postavit chudak Garcia ja ho chapem a je to vcelko asi logicky krok pretoze ten chalan aj ked to v nohach moc nema tak aspon dre celych 90min o ostatnych sa to moc povedat neda.
 
Příspěvků
5,934
ErPupone napsal:
Realita je taka ze mercato bolo z nasej strany podpriemerne i Standa Kolousek z Hrochoti by privedl lepsi hrace. Treba sa pravde podivat do oci mame srackovych hracov alebo hracov ktori nato maju ale uz proste z nejakych dovodov nehraju naplno. Asi nemusim mat zhliadnutych 3000minut zo zapasov Romy aby som si utvoril obraz ze ten tym je slaby na Europu. Nechapem preco nechyta Skorupski pravidelne. DeSanctisov spanok v brane nas opat raz stal dolezite 3body. Nechat si v malom vapne takto prepadnut center v 93 min. za stavu 0:1 ked potrebujeme urvat 3body je nanajvys laxne a to nie je prva minela DeSanctisa. Tento golman zil sezonu len viac menej z toho ze tam bola kvalita a sulad v obrane a ze takmer nemal ziadnu pracu. Akonahle sa rozsypala obrana v plnej nahote sa ukazala realita ze ten ospevovany Morgan nebude az take terno co sa tyka stabilnej jednotky. To je neskutecna holomajzna ked uz taky nekopa ako Florenzi musi zastupit v obrane pretoze tam uz nie je koho postavit chudak Garcia ja ho chapem a je to vcelko asi logicky krok pretoze ten chalan aj ked to v nohach moc nema tak aspon dre celych 90min o ostatnych sa to moc povedat neda.


Zbláznil si sa. Ja len aby si to vedel. :danko:
 
Top