Zdeněk Zeman

Příspěvků
3,754
danko10 napsal:
Zdeněk Zeman byl před několika dny propuštěn z funkce kouče AS Řím, tím posledním, na co pak nyní myslí, je odchod do trenérského důchodu. "To by mě museli jedině zastřelit," reagoval na dotaz novinářů ohledně toho, zda se nechystá do penze.

Daje Zdenek!

Mohol by sa vratit do Pescary a dat poriadneho couda nasmu Vladkovi. :mrgreen:

Ten návrat už se trošku nakousnul dneska v nějakém článku. Taky se jim nějak extra nedaří. A moc hráčů mu tam nezůstalo z toho loňska. Každopádně bych ho rád viděl v Serii A, aby byl na očích pořádně.
 
Příspěvků
6,417
Jestli si s sebou vezme Gojkočeu, tak dobře pro nás, ale pámbu s Pescarou...

Jsem zvědavej, jestli se k tomu "brankáři" a situace ohledně tohoto nejzásadnějšího důvodu svého konce někdy Zdenek vyjádří.
 
Příspěvků
24,005
já myslim že nemůžou chodit mezi it. klubama, ale pokud znáš někoho kdo to udělal, tak to je jiná (já ne, jediný co vim jsou ty návraty v palermu, když ten maník někoho vyhodí, vezme druhýho, vyhodí ho taky a vezme zas toho prvního :mrgreen: )
 
Příspěvků
5,934
Nechcem sa dohadovat, vobec si nie som isty. Je fakt ze si to myslim mozno kvoli tym Zampariniho sachom. :mrgreen:
 
Příspěvků
24,005
já bych si tady věřil... myslim, že můžou do ciziny, nebo někdo z ciziny, ale ne dva týmy v itálii
 
Příspěvků
3,754
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1131721572-babylon/412236100152037/

ze začátku Zdeny.

Kdo chce, ať se mrkne
 
Příspěvků
1,311
Koukal jsem, ten člověk mi je sympatickej, ale ta nechuť dělat občas kompromis nebo ustoupit z toho, co si myslí, že je správný... no patří to k němu, ale u nás to bude vždy o výsledcích.
 
Top