Zdeněk Zeman

Příspěvků
5,934
Tak ako by sme lutovali toho, ze zostal. Toto je proste situacia na hovno. So Zdenom uz sa to nedalo, ale nase vedenie zas spravi nejaky funky experiment (ocakavam hovado na urovni Franza Straku), takze mam taky neurcity pocit zmaru. :zed:
 
Příspěvků
24,007
já jsem zvědavej na ty modelky, jestli teď začnou hrát fotbal, mentálové posraný


move :(
 
Příspěvků
4,153
Ja jeho odchodu lituju, fakt me mrzi jak to dopadlo a pred mesicem bych takovej konec vubec necekal. Sral me jen temi brankari.

Dokonce jsem si chtel koupit Zemanlandia tricko, nedavno jsem si ho googlil.
 
Příspěvků
6,410
Podle mně mohl klidně zůstat. Liga už je v hajzlu, tak si mohl dohrát aspoň ten pohár. Troufám si říct, že se Zemanem by jsme tu odvetu na 100% zvládli, protože tam bude stačit když dáme gól, což se nám letos nepovedlo myslím jenom dvakrát. Navíc s Interem ze 3 zápasů ani jeden neprohrál.

Těžko říct, jak to bude teď. Za ty 2 roky "experimentování" jsem si zvykl na to, že hrajem jiný fotbal než zbytek ligy. Sice to stálo za hovno, ale bylo to něco jinýho...teď mám strach, že se to zase vrátí k té staré, italské, ranierovské 4-2-3-1 nudě.

Je mi z toho smutno :( a Zdeňka je mi líto.
 
Příspěvků
4,153
Podle me ten duvod odvolani nebyl jen o vysledcich a byly tam nejaky jiny interni problemy a nespokojenost ze strany nekterych hracu a vedeni. Pokud za nim nekdo dulezitej stal, tak jedine Totti, kterej ma Zemana rad, to byl vcera jeden z mala, kdo se fakt snazil.

Zeman ma svuj styl, kterej nemeni, coz vyzaduje hodne trpelivosti od vsech vcetne fans a vedeni to melo vedet, kdyz ho nabiralo. Melo tusit, ze jsou v kadru dobri a dobre placeni hraci, kteri se mu tam ale nebudou moc hodit. Dalsi vec je, ze vedeni chtelo vsadit na mlady s tim, ze se vysledky moc necekaj. Krome Marcose se ale pres leto nesehnal ani jeden elitni prospekt. Sorry vlastne Detro (EDIT) DUlezity rozhodnuti ve snaze vsadit na mladi IMHO bylo to zbaveni se Pizarra, dokonalyho registy, se kterym by ty vysledky myslim vypadaly jinak. Zemanem vybrana nahrada ale zklamala.

Podle me fakt mohla bejt klicova ta brankarska otazka, kdy Zeman tvrdohlave vsadil na spatnyho kone, kterej ho ale totalne potopil pred celou Italii i vedenim, ktery torpedoval Stek a jeho agent, coz je celkem pochopitelny a uz s nim nesla cela kabina.
 
Příspěvků
9,059
ak by sa hralo 4-2-3-1 aspoň trochu tak dobre jak pod Spallettim v jeho najlepích časoch tak by som bol spokojný

Ono stačí dať De Rossiho s Bradleym vedla seba a pred nich strčiť z lava Totti-Pjanič - Lamela a v utoku Osvaldo a moze to byť velky valec s vylepšenou obrannou činnosťou , DDR s Gravesenom ti spravia neskutočne veľa smerom dozadu
 
Příspěvků
6,417
Taky to tak vidím. S Gojkočeou nasral reprezentačního brankáře, postupně obranu a celou kabinu, vedení, fanoušky... A šlo to tak dál a dál a dál... až si Gojkočea musel hodit balon do brány (aby už i slepej viděl, jakej je to kretén) a Zdenek se musel pakovat.

Mě to ještě furt hodně mrzí... Ale asi to tak má být a může si za to Zdenek hold sám.

Chci, aby se v létě vrátil Špalek.
 
Příspěvků
1,529
4-2-3-1 bejt nuda rozhodně nemusí. A i kdyby jo, tak s touhle nudou se dá v SA uspět. Chtělo by to někde vyštrachat nějakej rozhovor s Aureliem, jaký má do konce sezony plány.
 
Příspěvků
1,311
S 90210 se jde určitě ztotožnit, ostatně i můj článek je v několika případech skoro identický. Je vidět, že tam něco nefungovalo v šatně, ostatně Daniho věta po zápase mluví za vše. Frustrace z opakování stále stejných chyb pak byla už obrovská.
Jinak nevím tohle souzení, že jeden styl je nuda a jeden ne, tohle generalizování je blbost. Nejlíp nám teď bude odpovídat buď 4-3-2-1 nebo 4-2-3-1. Znova je potřeb zopakovat jak obrovská škoda je ztráty Pizarra.
 
Příspěvků
3,754
Aurelio není žádný trouba. Chtěl ho i Špalek do Ruska, ale on nechtěl. Asistentem je Zago, jinak všichni skončili ti treneři okolo. Jsem zvědavej co dál.

Daje Zdeněk! Nikdy nezapomenu!
 
Příspěvků
2,823
Je mi Zdendy líto, ale potopila ho jeho vlastní zatvrzelost....

btw za 3 roky budeme mít 5 trenéra a budem hrát pátym odlišnym stylem...možná by se mohla konečně najít ta chyba, díky který sme se do týhle situace vůbec dostali
 
Příspěvků
4,153
Jaky bude rozestaveni je mi ted celkem jedno, osobne bych byl nejradsi, kdyby se vratil cas, Zeman nasadil Steka, uklidnil tim vedeni a minimalne se uhrala vyhra nad Bolonou.

4-2-3-1 s nasim kadrem bude strasnej fotbal, tam to bude fakt jen o tom, ze Lamela nekoho udela 1 na 1. Chci pokraovat dal se Zdenkovym 4-3-3 s DDR na box-to-box pozici, Torosidisem misto Pirise a Stekem v kase.
 
Příspěvků
6,417
90210 napsal:
Jaky bude rozestaveni je mi ted celkem jedno, osobne bych byl nejradsi, kdyby se vratil cas, Zeman nasadil Steka, uklidnil tim vedeni a minimalne se uhrala vyhra nad Bolonou.

4-2-3-1 s nasim kadrem bude strasnej fotbal, tam to bude fakt jen o tom, ze Lamela nekoho udela 1 na 1. Chci pokraovat dal se Zdenkovym 4-3-3 s DDR na box-to-box pozici, Torosidisem misto Pirise a Stekem v kase.

To je úplně přesný. Je mi furt smutno. Kdyby se tohle stalo, Zdenek se uklidnil, Stek chytal (vždyť jsme s ním lupli Fiorentinu i Inter), tak jsme vyhráli v Boloni i s Cagliari, měli o pět bodů víc, všichni by byli spokojení, Stek, mančaft, vedení, my a Zdenek dál trénoval.

Taky nejsem pro nějaký změny systému. Jo, Špalkův 4-2-3-1 jsem měl rád, ale to se celý hrálo úplně jinak.
 
Příspěvků
332
90210 napsal:
Ja jeho odchodu lituju, fakt me mrzi jak to dopadlo a pred mesicem bych takovej konec vubec necekal. Sral me jen temi brankari.

Dokonce jsem si chtel koupit Zemanlandia tricko, nedavno jsem si ho googlil.
kde si videl to tricko da sa to nejak objednat cez net? Zdena mi je tiez luto. Odchodom Roselli ten Rim je uplne marny.. :zed:
 
Příspěvků
3,754
Dneska to na mě nějak padlo. Otázka je, jestli se mu neměl dát ještě čas. Nebo mu mohli dát nějakou jinou funkci.

Kurva fix.
 
Příspěvků
332
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
90210 napsal:
Jaky bude rozestaveni je mi ted celkem jedno, osobne bych byl nejradsi, kdyby se vratil cas, Zeman nasadil Steka, uklidnil tim vedeni a minimalne se uhrala vyhra nad Bolonou.

4-2-3-1 s nasim kadrem bude strasnej fotbal, tam to bude fakt jen o tom, ze Lamela nekoho udela 1 na 1. Chci pokraovat dal se Zdenkovym 4-3-3 s DDR na box-to-box pozici, Torosidisem misto Pirise a Stekem v kase.

To je úplně přesný. Je mi furt smutno. Kdyby se tohle stalo, Zdenek se uklidnil, Stek chytal (vždyť jsme s ním lupli Fiorentinu i Inter), tak jsme vyhráli v Boloni i s Cagliari, měli o pět bodů víc, všichni by byli spokojení, Stek, mančaft, vedení, my a Zdenek dál trénoval.

Taky nejsem pro nějaký změny systému. Jo, Špalkův 4-2-3-1 jsem měl rád, ale to se celý hrálo úplně jinak.
tiez suhlasim chlapy kez by sa dal vratit cas.. :roll:
 
Příspěvků
6,410
Chudák Zdenda, 65 roků nebo kolik, asi už se žádného velkého angažmá nedočká nebo aspoň já o tom pochybuju. Tohle byla asi jeho poslední šance něco pořádnýho vyhrát...a oni ho vyhoděj těsně před finále Coppy :zed:

Baldini :bum:
 
Top