Zdeněk Zeman

Příspěvků
6,417
Francesco Totti AS napsal:
Chudák Zdenda, 65 roků nebo kolik, asi už se žádného velkého angažmá nedočká nebo aspoň já o tom pochybuju. Tohle byla asi jeho poslední šance něco pořádnýho vyhrát...a oni ho vyhoděj těsně před finále Coppy :zed:

Baldini :bum:

Tak to zas prr. Musíme se na to dívat objektivně a objektivně vzato si za to Zdenda může přecijen z velké části sám. Pravda není jen jedna. I když jsem smutnej jako my všichni. A to fest.
 
Příspěvků
3,754
Roberto Muzzi asistent.

Jinak Špalek chválil výběr Aurelia a prý z Říma ho nikdo nekontaktoval.
 
Příspěvků
9,059
Muzzi neni Lazial ?

Inak finále Coppy je snad za 4 mesiace :D a to sa tam ani edostať nemusíme ....
 
Příspěvků
5,934
Muzzi, ten lazialsky sulin... Super. To sme fakt mohli zobrat Edyho Reju. :roll:

Inak moc nerozumiem tomu vseobecnemu navalu smutku za Zdenom. Jako jasne, aj ja som ho mal rad, ale urcite nie za fotbal co sme hrali. Ten bol totiz sice crazy, ale vysledkovo uplne nahovno.

Btw. ak skoncime na konci sezony v strede tabulky, na Pallottovom mieste by som vyrazil obidvoch panov riaditelov. Evidentne to totiz bude znamenat, ze to posrali.
 
Příspěvků
6,417
danko10 napsal:
Muzzi, ten lazialsky sulin... Super. To sme fakt mohli zobrat Edyho Reju. :roll:

Inak moc nerozumiem tomu vseobecnemu navalu smutku za Zdenom. Jako jasne, aj ja som ho mal rad, ale urcite nie za fotbal co sme hrali. Ten bol totiz sice crazy, ale vysledkovo uplne nahovno.

Btw. ak skoncime na konci sezony v strede tabulky, na Pallottovom mieste by som vyrazil obidvoch panov riaditelov. Evidentne to totiz bude znamenat, ze to posrali.

No jo, ale koho máš schopnějšího než je Baldini? Jenže zas je pravde, že rok LE, teď bohužel nepříliš povedeně i ZZ... Jenže než Pradého? Snad jen ukrást Pantalea Corvina, ale pochybuju, že by šel.
 
Příspěvků
5,934
Neviem, v tychto osobach sa moc neorientujem, takze by som kecal. Kazdopadne je ale jasne, ze Baldini so Sabatinim beru v Rime nemale prachy za to, aby zabezpecili sportovy uspech klubu, do ktoreho majitel natlacil nemale prostriedky. Z tohoto hladiska su u mna obidvaja na posezonny padacik.
 
Příspěvků
6,417
danko10 napsal:
Neviem, v tychto osobach sa moc neorientujem, takze by som kecal. Kazdopadne je ale jasne, ze Baldini so Sabatinim beru v Rime nemale prachy za to, aby zabezpecili sportovy uspech klubu, do ktoreho majitel natlacil nemale prostriedky. Z tohoto hladiska su u mna obidvaja na posezonny padacik.

Ani já ne, ale z dob, kdy jsem se o fotbal zajímal ještě víc a měl na to víc času, si Corvina jako vyhlášenýho pamatuju, teď je, myslím, ve Viole. Hoši mě kdyžtak opraví :)
 
Příspěvků
5,934
Je vo viole.

Ja to vidim asi takto. Pokial chce Pallotta Scudetto, mal by zamestnat Moggiho. Ina moznost neni, pretoze napriklad zas vcera AC... Tie kurvy na zvaze by mali povesat.
 
Příspěvků
6,417
danko10 napsal:
Je vo viole.

Ja to vidim asi takto. Pokial chce Pallotta Scudetto, mal by zamestnat Moggiho. Ina moznost neni, pretoze napriklad zas vcera AC... Tie kurvy na zvaze by mali povesat.

No jo, jenže když přijde Moggi, já přestanu fandit. A myslím, že takovej Franče by ho s devítkou u spánku přivítal už na Fiumicinu a dal mu na výběr odlet nazpět do Turína nebo žihadlo. Ne, takovej Řím nechci, to ať klidně jen hrajem o poháry.
 
Příspěvků
5,934
Ja som len poukazoval na sucasny zufaly stav ligy. Pochopitelne, ze by som nic take ani ja nechcel. :wink:
 
Příspěvků
3,754
Corvino dělá sportovního v Sampdorii. Ve viole skončil docela ve zlém, ostře ho kritizovali že nedokázal pořádně doplnit kádr.

Sabatinimu něco vyčítat, já nevím. Posily udělal dobrý si myslím. Nehrajou se poháry a lepší hráči by k nám těžko šli, určitě ne teď. To že přišel Tax a Srakočea, to bylo přímo na popud Zemana. Nějak si říkám, jestli by nebylo lepší nechat Zdenyho do konce sezony, sehnat adekvátní náhradu a důstojně se rozloučit s hotovým kádrem, který dostane jeho nástupce. Tohle je tak napůl. Když se podívám na Udine, taky letos nic moc a Guidolin má důvěru. Zase je ale dobrý, že to vzal Aurelio, který ten kádr zná, a je prezentovaný jako odborník s respektem. Podle mě by se mohlo hrát 4-3-1-2, ale uvidíme, podle mě nechá 4-3-3.

Jinak ještě k Muzzimu. Je odchovanec AS, ale hrát za Lazio no. Od 2009 trenoval u nás mládež.
 
Příspěvků
3,754
Maritazzi napsal:
Už někde byl článek, že by se Sabatini mohl s Corvinem vyměnit.

To bylo po Cagliari. Včera se psalo, že Saba asi prodlouží, protože mu končí smlouva v létě.
 
Příspěvků
5,934
Zdeněk Zeman byl před několika dny propuštěn z funkce kouče AS Řím, tím posledním, na co pak nyní myslí, je odchod do trenérského důchodu. "To by mě museli jedině zastřelit," reagoval na dotaz novinářů ohledně toho, zda se nechystá do penze.

Daje Zdenek!

Mohol by sa vratit do Pescary a dat poriadneho couda nasmu Vladkovi. :mrgreen:
 
Top