Výjezd do Itálie na AS tuto sezónu....

scr

Příspěvků
1,696
Plánujeste letos někdo výlet do Itálie na AS? Na jaký zápas? Já si prozatím vyhlídl zápas v Miláně s AC...
 
Příspěvků
9,058
scr napsal:
Plánujeste letos někdo výlet do Itálie na AS? Na jaký zápas? Já si prozatím vyhlídl zápas v Miláně s AC...

Prečo práve na San Sire ? Ked už šiel by som na Olimpico , ale až buduci rok ked mi bude 18 :p(teraz v prosinci mi bude)
 
Příspěvků
23,707
my doufám pojedem, ale spíš dovča u kámošů v Římě, než výjezd... smozřejmě teda s fotbalem
 
Příspěvků
8
Bol som v novembri proti AC v Rime plus zopár dni v Rime. Distinti sud, trochu sklamanie, čakal som, že sa bude fandiť, ale fandila, len curva. Kupoval som ístky cez internet, ale 15 minút ma ani nepustilo prihlásiť sa a potom ostali len lístky do distinti.

Teraz som sa prekvapil na Vianoce a idem opäť do Ríma začiatkom februára na štyri dni na zápas s Interom. Koho by to zaujímalo, tak v Raynair-i majú dobrú akciu, letenka tam-späť ma vyšla 45 E uz aj s poplatkami za platbu kartou. Teraz to yvzerá, že zase ostanú lístky len do distinti. Pôvodne som chcel ísť na derby, ale lístky takisto ako na zápas proti Napoli budú predávať len v Ríme... :roll:
 
Příspěvků
142
17.02.2013
AS Řím - Juventus FC
07.04.2013
AS Řím - SS Lazio
19.05.2013
AS Řím - SSC Neapol (posledné kolo )
keď už tak niečo poriadné :daje:
 
Příspěvků
23,707
neni... když není člověk blbej a vyhejbá se potenciální nebezpečí (nebo nemá fakt smůlu), nic se ti nestane

byl jsem na myslím dvou derby a jednou jsem sice byl podělanej, když za náma nahoře běhali ultras z obou stran a házeli si přes nás petardy, ale dneska už to tak myslím není. na poslední 2-3-4 derby navíc tribuna tevere (vedlejší tribuna, tam, kde se střetávaj oba tábory) byla snad jen pro vojáky a rodiny s dětmi nebo tak něco, možná ještě nějaký omezení, už si to nepamatuju. víceméně pokud nejsi voják, policajt nebo tak něco nejsi prcek, co rukou ani mouchu nezabije, tak musíš do jednoho z kotlů nebo na hlavní, kde se nic neděje...

možná, pokud pokrok z omezování přístupu na vedlejší tribunu pokračuje, můžeš tam jenom, pokud jsi synem vojáka narozenýho v přestupnej rok, máš hnědý krátký vlasy, tři pihy na zadku a jsi znamení raka

ale dělejte jak myslíte, of course
 
Příspěvků
5,141
Ja by som sa tiez velmi rad pridal, samozrejme s ohladom na cenu, organizaciu a podobne. Ale urcite by som uvazoval
 
Příspěvků
6,158
taky bych jel. Ale v Římě jsem nikdy nebyl a že bych se chtěl hned při první návštěvě přimotat do nějaký mely s laziomerdou, to se říct nedá. Rád bych viděl zápas Roma-Milan na Olimpicu :smoke:

EDIT: což je, jak jsme právě zjistil, těsně před vánocema.
 
Příspěvků
9,058
Ja by som tiež šiel .....i ked som v maturitnom ročníku a tie termíny su akurat v okolí maturity , ale určite by som šiel ....alebo teda chcel ísť
 
Příspěvků
142
a však mne sa zda že niečo bolo pred pár rokma (3-5dozadu).... aspoň sa chystalo z toho tiež nič nebolo? a kto je tu taký organizátor? čo by vedel prepravu zabezpečiť a fanúšikov informovať?
 

scr

Příspěvků
1,696
ja byl minulou sezonu v Milane na AC-AS...meli jsme dopredu blokle letenky a listky objednali prez net..pro cizince je celkem risk spolehat na koupeni listku na miste...sice nas to vyslo cca o600Kc vice za sprostredkovani, ale lupeny nam dorazili na hotel, takze bylo vse v pohode...ubytovani nas vyslo na vikend na 1300Kc + 1300 letenky + tedy cca 1200 za lupen + neco samozrejme nechas za pivka a tak..takze se do 7000 tisic vejdes v pohode
 
Top