Vedení - Friedkin Group

Příspěvků
3,321
Ztrátu ve výši 204 milionů eur za minulou sezónu oznámil AS Řím. Jedná se o historicky druhou nejvyšší ztrátu v Serii A po Interu Milán, jenž byl za ročník 2006/07 v mínusu 207 milionů eur. (sport-express.ru)
 
Příspěvků
23,787
Tohle je kdo? Není to nakej ten podvodník? https://www.ilromanista.eu/news/as-roma/55530/veni-vidi-vitek-limprenditore-ceco-ora-a-il-nuovo-interlocutore-per-lo-stadio

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
23,787
https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/3206056-forbes-nejbohatsim-cechem-zustava-kellner-zchudl-ale-o-57-miliard

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
23,787
Aha, ten šašek, co měl mít něco společnýho s Barcelonou, je VÍT, ne Vítek, tak to je dobře :D

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,321
Šéfové navýšili kapitál ze 150 na 210mega a tím zamázli dluh :tlesk:
Borci to jsou ...přál bych jim/nám dnes vítězství :danko:
 
Příspěvků
2,174
Dobře oni 👍 vypadá to jinak když jezdí na zápasy👌💪asi jim i na klubu záleží ne jak tomu ZMRDOVI který snad v Římě ani nebyl!!! Zatím ikdyz do toho zas až tak nevidím mají u mě velké sympatie jen tak dále :daje:
 
Příspěvků
2,358
pasta napsal:
Dobře oni 👍 vypadá to jinak když jezdí na zápasy👌💪asi jim i na klubu záleží ne jak tomu ZMRDOVI který snad v Římě ani nebyl!!! Zatím ikdyz do toho zas až tak nevidím mají u mě velké sympatie jen tak dále :daje:

Byl, když se dařilo. Když jsme vyřadili Barcu v LM tak se koupal v tý slavný kašně.
 
Příspěvků
6,228
Tvl že by ta telenovela kolem ds konečně skončila?
Četl jsem snad všechny ds na světě spojené s nama, ale o tomhle čtu prvně. Tak snad se mu podaří ten faraon v lednu.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

 
Příspěvků
3,448
Tak se mi to libi, zadny dlouhy telenovely. Novinari se predhanej se zarucenejma jmenama a najednou bum, jmenovanej frajer, o kterym nikdo nikdy nepsal :Ok:

Takhle se s rimskejma mediema musi. Zadny dlouhy okecavani.

Mimochodem, ten chlap ma hodne zajimavej zivotopis a je fakt, ze na svuj vek dolazal Benficu hodne zvednout.

Jsem na nej zvedavej.

Vedeni taky najalo cloveka, kterej se bude starat jen o komunikaci s mestem a mestskyma organizacema. To jasne ukazuje, ze Friedkinum fakt zalezi na ty domaci scene, ze si uvedomujou, jak muze byt pro klub mesto dulezity...

Daje!
 
Příspěvků
4,153
Novyho DS budu hodnotit za rok. Doufam, ze zas s agenty za zady neroztoci spiralu nakupu a prodeju, protoze tohle mercato, kdy se toho az tak moc nestalo, ukazuje, jak moc je dulezita stabilita a fakt, ze se kadr vcetne trenera poradrilo udrzet pohromade vic, jak jednu sezonu, coz uz nas nebyvalo zvykem.

Petrachi udelal dobrou praci, ale z jeho vyjadreni do medii, kterych poskytuje pozehnane, je zrejmy, ze s nim nejspis nebude uplne snadny vyjit...Dozvedeli jsme se od nej mj. to, ze ani po roce hrani v Anglii neumi kvaknout anglicky, coz je v dnesni dobe trochu hendikep. Specialne kdyz mas nadrizeny Amiky.
 

scr

Příspěvků
1,732
Bývalý generální sekretář AS Řím Pantaleo Longo se stal ředitelem sekretariátu v Hellasu Verona. Longo v Římě rezignoval poté, co jeho vinou AS kontumačně prohrál zápas právě s Hellasem Verona kvůli neoprávněnému startu Amadou Diawary. (football-italia.net)

Hezky asi dostal příslib análního fistingu, ze nás podelal vo body


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
23,787
mně se víc líbí novej, ale lidi volají po starým a tohle je přinejmenším známka toho, že se zajímaj
(anebo jim to strčil nějakej poskok a hotovo, ale spíš bych to viděl jako poselství :mrgreen: )
 

scr

Příspěvků
1,732

Mě sedi vic to staré


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top