Trenér: Aurelio Andreazzoli

Příspěvků
4,153
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Maritazzi napsal:
90210 napsal:
Po sedesatiletym videoanalytikovi, nebo co to delal, kterej nikde netrenoval (nejaky italsky vesnicky ze Serie D fakt pocitat nebudu) nemuzete cekat zazraky. Nekdo ho do ty pozice jmenoval.
:Ok:

Souhlasím. Trenér se odvolává tehdy, když máš vymyšlenou nějakou koncepční náhradu. Nemůžu odvolat Zdéňu a nechat to trénovat tohle. To už to mohli fakt dát sushimu a já s tebou a 902 10 bysme mu dělali asistenty. A zadarmo, proto, aby se nám Franče podepsal na dres.

Zadarmo bych to nedelal, to bych jako bydlel v Trigorii, pil tam vodu z vodovodu a nechal si od hracu nosit zbytky jidla z domu?

Par tisic euro mesicne a jsem jejich clovek.:0)

Problem je i ve slozeni tymu, tym jako celek nema srdce a charakter, lidr ma bejt treba DDR, ale ten na to sere. Totti lidr neni, ale problemu si je evidente vedom, sam pred zapasem rikal, ze tym nebojuje a nesnazi se. Budou muset vybirat hrace, kteri jsou prikladem na hristi i mimo nej, hlidat moralku, prodat hrace, kteri na to serou etc. Treba Zeman tohle videl a zkousel s tim neco delat, ale on ma zase maslo na hlave za neco jinyho. Se Stekem mel nakonec pravdu, ale brankar, kteryho privedl, byl byl spatnej i do Lerku Brno.
 
Příspěvků
6,336
Jj, samozřejmě jsem to myslel "zadarmo" ve srovnání s platama pro ty pozice standartníma :skod:

Jinak k tomu není moc dodat. Franče ty hráče nestrhne a že se nemaká bylo evidentní. Zdéňa proti tomu zakročil, snad mohl být i úspěšný, ale abys mohl hrát v Římě, nemůžeš mít pouze ukázkovej přístup, ale musíš být taky trochu fotbalista. Ale samozřejmě být fotbalista by taky stačit nemělo a podle našich výsledků ani nestačí.
 
Příspěvků
1,309
Andreazzoliho Empoli porazilo Spallettiho Neapol a momentalne su aj pred Rimom ( ano o zapas viac ) :dunno: :tlesk:
Byvaly asistent mu zobral dalšie doležite body v boji o titul škoda že musel byt Spalletti na tribune rad by som videl ako by ho išlo rozdrapit :lol:
 
Příspěvků
1,309
Bruntix napsal:
Ty si celkom škodoradostný Mick, Mick.

Prečo ved Andreazzoli mi nevadi im som fandil ale Spallettiho po tom konci posledneho angažma strašne nemam rad takže mu nedoprajem
 
Příspěvků
23,906
Aspoň něco se mu povedlo v životě

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk

 
Top