Trenér: Aurelio Andreazzoli

Příspěvků
3,754
Jsem zvědavý, jak se bude hrát. Píše se o 4-2-3-1 s Tottim na hrotu nebo obrana s třemi stopery.

Spíš doufám, že Aure nebude nasazovat Perrottu A Taddeie!
 
Příspěvků
14,022
já bych chtěl 433.... Stek - Piris, Marcos, Kaštan, Toro - DDR - Pjanič, Florenzi - Lamela, Osvaldo, Totti

...možná Bradleyho místo Florenziho

hlavně se ale bojim, že ted se to zvedne, udělaj se nějaký výsledky, dopadne pohár, todle a dostane smlouvu a udělá si mercato a v listopadu zase zjistíme, že to nejde
 
Příspěvků
6,336
klida napsal:
já bych chtěl 433.... Stek - Piris, Marcos, Kaštan, Toro - DDR - Pjanič, Florenzi - Lamela, Osvaldo, Totti

...možná Bradleyho místo Florenziho

hlavně se ale bojim, že ted se to zvedne, udělaj se nějaký výsledky, dopadne pohár, todle a dostane smlouvu a udělá si mercato a v listopadu zase zjistíme, že to nejde

Pod to se podepisuju. Jen když se zvedne Balza, tak bych zkusil Tora vpravo a ať hraje lepší z dvojice Piris/Toro. Jinak absolutní souhlas, i s dovětkem.
 
Příspěvků
5,934
To ze bol asi sto rokov v uzadi ostatnych trenerov aj netrenerov, co sa u nas vystriedali, asi bude mat svoje opodstatnenie. Snad mu to nebude zrazu niekto chciet narvat nastalo.
 
Příspěvků
6,341
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
klida napsal:
já bych chtěl 433.... Stek - Piris, Marcos, Kaštan, Toro - DDR - Pjanič, Florenzi - Lamela, Osvaldo, Totti

...možná Bradleyho místo Florenziho

hlavně se ale bojim, že ted se to zvedne, udělaj se nějaký výsledky, dopadne pohár, todle a dostane smlouvu a udělá si mercato a v listopadu zase zjistíme, že to nejde

Pod to se podepisuju. Jen když se zvedne Balza, tak bych zkusil Tora vpravo a ať hraje lepší z dvojice Piris/Toro. Jinak absolutní souhlas, i s dovětkem.
:Ok:
 
Příspěvků
6,341
Andreazzoli připraven setrvat
Aurelio Andreazzoli si zatím vede velmi dobře, v roli trenéra AS Řím si připsal dvě výhry ve dvou zápasech. V týdnu klubové vedení naznačilo, že zůstane i pro příští sezonu. "Jsem připraven Řím trénovat i v příští sezoně. Když jsem přijal práci teď, proč bych ji v budoucnu odmítl?" říká Andreazzoli.
 
Příspěvků
3,754
Klasické pičoviny od novinářů. Po třech zápasech není co hodnotit. Máme 4 body na 3 místo, to je teď důležité. At se ukáže a neměl bych s tím problém. Není to žádný pablb.
 
Příspěvků
23,906
Pique napsal:
Klasické pičoviny od novinářů. Po třech zápasech není co hodnotit. Máme 4 body na 3 místo, to je teď důležité. At se ukáže a neměl bych s tím problém. Není to žádný pablb.
lazio vyhraje, takže spíš 6 nebo 7 nebo kolik bodů...
 
Příspěvků
6,336
Tohle bude blbost. Zvlášť s tím novym šejkem nebo co to je. To by snad musel vyhrát všechny zápasy, co zbývají do konce roku. Zatím jsou to spíš urvaný výhry silou vůle. To je sice taky důležitý, ale nemůže to trvat věčně. Fakt tomu moc nevěřím. Ale tak ať se ukáže. Nemá od začátku moc co ztratit.
 
Příspěvků
14,022
Andreazzoli replaced Zdenek Zeman in February and the club, according to the 26-year-old (Castán), are benefitting.

“So many things are different,” he told Leggo when asked about what went wrong under Zeman. “Now the Coach speaks with the players. Now there is harmony.

“Zeman didn’t say a single word to me in six months. Andreazzoli, from the first day, asked me what I liked and what I didn’t.

“If you come and watch us train now then you realise just how different it is from before. All the players train more confidently.
 
Příspěvků
4,153
Tak, ted uz muzeme definitivne rict, ze AA v lize selhal a predvedl presne to, co jsme od docasnyho trenera cekali, tj. podprumerny vysledky a podprumernou hru. Za tohle sam fakt nemuze cekat, ze ho Rim zkusi nastalo, i kdyby vyhral pohar...

Ze prej jeden ze tri nejlepsich treneru v lize, pche.
 
Top