Trenér: Aurelio Andreazzoli

Příspěvků
1,309
90210 napsal:
Tak, ted uz muzeme definitivne rict, ze AA v lize selhal a predvedl presne to, co jsme od docasnyho trenera cekali, tj. podprumerny vysledky a podprumernou hru. Za tohle sam fakt nemuze cekat, ze ho Rim zkusi nastalo, i kdyby vyhral pohar...

Ze prej jeden ze tri nejlepsich treneru v lize, pche.

Ale zase s takym nasadenim ako predviedli proti Milanu nevyhrame pohar ani s Mourinhom
 
Příspěvků
5,934
Ten clovek sa mi mimochodom hnusi uz od pohladu. Neviem, cim to je, ale ked sa na neho kuknem, do minuty mam depku...
 
Příspěvků
2,802
klida napsal:
PsYchr napsal:
Už má sbaleno?

pokud by v Římě nadobro skončil, tak podle mě vezme hned v létě nějaký Bari nebo něco
Pokud by skončil nadobro, podle mě ale zůstane jako asistent, nebo tak něco. Já si ho nedovedu představit prakticky nikde jako hlavního, člověk, kterej za pět zápasů vystřídá 4 různý taktiky (a během jednoho je schopnej to změnit ještě 3krát), dává hráče na nesmyslný pozice a neumí adekvátně zareagovat na situaci na hřišti....vážně by mě zajímalo, jak by takovej tým chtěl vést, jak by připravil hráče a jakou by trénoval takovou tu hlavní taktiku a styl hry, jen ne v Římě
 
Příspěvků
2,616
Čekám, že někam odejde. Ten tým dostane do první ligy a ve finále nás ještě porazí :skod: :skod:
 
Příspěvků
1,309
Pigi10 napsal:
Čekám, že někam odejde. Ten tým dostane do první ligy a ve finále nás ještě porazí :skod: :skod:

Tak existuju aj reálne rozprávky takže nie je vylúčené že viac skúseností, menši tlak, nebiť označovaní len ako prechodne riešenie, možnosť posilniť kader podľa predstav, bohvie čo by to spravilo som nato zvedavý ak sa to rozhodne skúsiť ako hlavný a nevráti sa k predchádzajúcim funkciám :shock: :lol:
 
Příspěvků
5,142
IMHO ak si oznacovany ako prechodne riesenie, mal by to byt len impulz, robit si to svoje najlepsie ako viem.
 
Příspěvků
1,309
Tony napsal:
IMHO ak si oznacovany ako prechodne riesenie, mal by to byt len impulz, robit si to svoje najlepsie ako viem.

Možno ale určite je ina pozicia bit prechodne riešenie a bit trener so smluvou a s doverou.
 
Příspěvků
9,058
Dúfam, že ten čurák potiahne čím skôr, jediné čo vie je dávať pusinky do kamery, najviac ma bavilo jak v 85 minute rozmýšlal zadumaný s asistentom, ksichitil sa jak najväčší tréner sveta, ale samozrejme zmenil uplne hovno ...... CIAO, dakovať ti nebudem ....
 
Příspěvků
5,142
Smutne je, ze vyhlasil po zapase, ze nelutuje ani jedinu volbu co urobil, a ak by sa hralo odznova, postavil by to presne tak isto a hral to iste. Vraj sme hrali bojovne a dobre, a chybalo nam kusok stastia.

go fu..
 
Příspěvků
2,802
Jeho suprová taktika "jakmile soupeř dostane balon, všichni rychle do vlastní 16ky" neslavila úspěch ani nyní. Měl zachránit sezonu, k tomu mu stačil jeden zápas, opakuji jeden! a on ho posral :grr:
 
Příspěvků
4,153
Po sedesatiletym videoanalytikovi, nebo co to delal, kterej nikde netrenoval (nejaky italsky vesnicky ze Serie D fakt pocitat nebudu) nemuzete cekat zazraky. Nekdo ho do ty pozice jmenoval.
 
Příspěvků
1,311
90210 napsal:
Po sedesatiletym videoanalytikovi, nebo co to delal, kterej nikde netrenoval (nejaky italsky vesnicky ze Serie D fakt pocitat nebudu) nemuzete cekat zazraky. Nekdo ho do ty pozice jmenoval.
:Ok:
 
Příspěvků
6,336
Maritazzi napsal:
90210 napsal:
Po sedesatiletym videoanalytikovi, nebo co to delal, kterej nikde netrenoval (nejaky italsky vesnicky ze Serie D fakt pocitat nebudu) nemuzete cekat zazraky. Nekdo ho do ty pozice jmenoval.
:Ok:

Souhlasím. Trenér se odvolává tehdy, když máš vymyšlenou nějakou koncepční náhradu. Nemůžu odvolat Zdéňu a nechat to trénovat tohle. To už to mohli fakt dát sushimu a já s tebou a 902 10 bysme mu dělali asistenty. A zadarmo, proto, aby se nám Franče podepsal na dres.
 
Top